Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy można sobie "mrugnąć" drogowymi i nic się z modułami nie dzieje?

można, nic się nie dzieje :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki. Zamawiam :)

Montaż, mam nadzieje nie jest kłopotliwy? Wlutować się w odpowiednie kabelki i luzik?

Opublikowano

A ja jednak biorę moduł proeltec bo okazuje się, że siedzibę mają parę kroków od mojej pracy:D

Opublikowano

Dzięki. Zamawiam :)

Montaż, mam nadzieje nie jest kłopotliwy? Wlutować się w odpowiednie kabelki i luzik?

Jak nie masz problemów z lutowaniem to max godzina roboty :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

Opublikowano

Dzięki. Zamawiam :)

Montaż, mam nadzieje nie jest kłopotliwy? Wlutować się w odpowiednie kabelki i luzik?

Jak nie masz problemów z lutowaniem to max godzina roboty :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

eee, pół godziny z poskładaniem półki do kupy - po drodze przekaźnik na ori gnieździe etc :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ma ktos moze ten plastik na gorze tunelu w ladnym stanie (ten nad wizytowniem) i plastiki progow rowniez w ladnym stanie (strona pasazera i kierowcy przod) ?!?!

Opublikowano

eee, pół godziny z poskładaniem półki do kupy - po drodze przekaźnik na ori gnieździe etc :grin:

:cwaniak:

Opublikowano

Dzięki. Zamawiam :)

Montaż, mam nadzieje nie jest kłopotliwy? Wlutować się w odpowiednie kabelki i luzik?

Jak nie masz problemów z lutowaniem to max godzina roboty :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/

eee, pół godziny z poskładaniem półki do kupy - po drodze przekaźnik na ori gnieździe etc :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli wszystko będzie pod ręką to spokojnie 30 min wystarczy, tak jak kaju pisze:D jeszcze na szybko browarka zdąży się wypić :decayed:
Opublikowano

Panowie ma ktos moze ten plastik na gorze tunelu w ladnym stanie (ten nad wizytowniem) i plastiki progow rowniez w ladnym stanie (strona pasazera i kierowcy przod) ?!?!

Jak coś to mam ten na góre tunelu ,był chyba w bdb stanie ,jak będziesz chciał to wieczorkiem po robocie mogę sprawdzić i pyknąć fote.

Opublikowano

Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

Jerzu wrzuć foto jak to zamontowaliście ;) jak to świeci,masz regulacje jasności ??

Opublikowano

:hi: mordy, potrzebuje żarówki P21W, jako dzienne do paska, zamówiłem z allegro jakieś zwykłe na próbę ( niebieskie bańki ) i jedna była pęknięta, więc nie chciało mi się wymieniać tylko jednej. Macie coś godnego polecenia, co by błędu nie powodowało? Te żółte żarówki, to porażka na maxa :facepalm:

Opublikowano

Ludziska nie ma kto wiązki bose do sprzedania ???

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Kaju zrobi; )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie silniczki klap nawiewów poprawili dopiero w b7 czy jeden wuj?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

podobno tak, ja wymieniłem wszystkie na te z b7 i narazie mam spokój,jak będziesz chciał mogę dać ci namiar gdzie brałem w dobrej kasie

Opublikowano

Napisz na pw please :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

Jerzu wrzuć foto jak to zamontowaliście ;) jak to świeci,masz regulacje jasności ??

db8550bcef3dc871cd628038a5010daf.jpg
Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

Jerzu wrzuć foto jak to zamontowaliście ;) jak to świeci,masz regulacje jasności ??

db8550bcef3dc871cd628038a5010daf.jpg

Zapomniałeś dodać, że masz LED H7 i na module który nie ogranicza ich mocy świecenia :decayed: btw dzięki za fotki ;)

Opublikowano

Ja w weekend montowałem moduł od Proeltec i jestem zadowolony :)

Jerzu wrzuć foto jak to zamontowaliście ;) jak to świeci,masz regulacje jasności ??

db8550bcef3dc871cd628038a5010daf.jpg

Zapomniałeś dodać, że masz LED H7 i na module który nie ogranicza ich mocy świecenia :decayed: btw dzięki za fotki ;)

Zgadza się kolego.

W moim wątku są fotki na zwykłych h7 i h7 led na 30 % , później zmieniłem na 100 % bo led na 30% swiecil kiepsko

Opublikowano

Panowie drl na żarówkach h7 :naughty:

a8809be3e673ffd0c23c28c440593bb8.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.