Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z AVFa dostalem tylko 120zl :/ a z golfa AXRa 700zl ...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Opublikowano

Połączenie sprężyn eibach pro kit + bilstein b8 to dobry pomysł? Podobno eibach pro kit jest miękki a bilstein twardawy . Chłopaki pisali ze te eibachy są miękkie ale mi się wydaje ze wkładał je pod 1ba i z stąd ta opinia.

Opublikowano

Mam u siebie eibachy sportline oraz bilsteiny b8... Znajomy który ma w b7 1BV powiedział po przejażdżce, że różnica jest dosyć spora - zestaw w mojej b6 sztywniejszy...

Opublikowano

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Marcin, na pewno masz wyłącznik pod swój rocznik auta? bo średnio mi się wydaje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Połączenie sprężyn eibach pro kit + bilstein b8 to dobry pomysł? Podobno eibach pro kit jest miękki a bilstein twardawy . Chłopaki pisali ze te eibachy są miękkie ale mi się wydaje ze wkładał je pod 1ba i z stąd ta opinia.

Mialem sprężyny 1BE i bile B6, teraz mam prokit i bile B8, na prokicie komfortu jest więcej. Co do prowadzenia to nie widzę większej różnicy, może nawet na 1BE i bilach B6 było ciut lepiej/pewniej.

Opublikowano

Witam.

Panowie prosze o pomoc a mianowicie od dawna posiadam schowek z wylacznikiem poduszki pasazera (wymieniony z innej B6) , pozniej udalo mi sie dokupic oswietlenie w podsufitke z kontrolka wylaczonej poduszki pasazera az wkoncu przy wymianie calej wykladziny postanowilem podlaczyc brakujacy kabelek z wtyczki od schowka do sterownika poduszek , ktory jest pod srodkowym tunelem.

Zmienilem kodowanie i po dezaktywacji poduszki pasazera wylacznikiem w schowku komp wywala blad:

01228 AIRBAG CUT-OFF SWITCH FOR PASSENGER SIDE (E224)

010 - OPEN OR SHORT TO PLUS

Cz moge zapytac co to dokladnie oznacza i gdzie szukac problemu ?

Marcin, na pewno masz wyłącznik pod swój rocznik auta? bo średnio mi się wydaje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam.

Kaju dzieki za odpowiedz ale po Twojej sugestii jeszcze raz przejzalem watek montazu wylacznika poduszki pasazera i moje pw z tworca DIY na ten temat i znalazlem w czym jest problem. Nasze niedomowienie w tym temacie ? i jeszcze raz musze wywalac wszystkie graty i tunel i jeszcze pociagnac dwa kabelki do LEDa w podsufitce.

Opublikowano

ale błąd jest z wyłącznika... nie z lampki informacyjnej, treść błędy byłaby zupełnie inna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ale błąd jest z wyłącznika... nie z lampki informacyjnej, treść błędy byłaby zupełnie inna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A to tez prawda ale co do wylacznika to z DIY wynika , ze mozna zamontowac dwa rodzaje , z podswietleniem i bez i powinno hulac. Moze cos z tym wylacznikem nie halo ?!

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

bankowo jest wyłącznik nie ten

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

widze to po treści, sprawdzaj który masz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

bankowo jest wyłącznik nie ten

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

widze to po treści, sprawdzaj który masz

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok to jak to sprawdzic , po czym poznac , ze to odpowiedni lub nie ?
Opublikowano

Twoje auto ma na wtyczkę 5pinową przełącznik. Taki masz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tzn powinno mieć na 5pinową :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Twoje auto ma na wtyczkę 5pinową przełącznik. Taki masz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tzn powinno mieć na 5pinową :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak

Caly schowek jest z auta gdzie orginalnie byl wylacznik poduszki i niczego w schowku nie dokladalem. Tylko jeden kabelek ze sterownika poduszek z pinu 83 do pinu 3 we wtyczce pod wiazke schowka.

Edytowane przez marcin9680

Opublikowano

zerkne rano na schematy i napiszę Ci na PW.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

zerkne rano na schematy i napiszę Ci na PW.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok dziekuje.
Opublikowano

Siemka

Dziś wracałem znad morza dość szybko po autostradzie i nagle auto dostało wibracji...najpieerw mniej potem coraz większych i przy coraz mniejszej prędkości..dziwne drganie gdzieś pomiędzy fotelami przód-tył...do domu brakło 15km - linka i na hol..jutro rozbiórka ale może jakiś trop podrzucicie..

podpora wału ? jakis przegub elastyczny ? występują w zamiennikach takie rzeczy do b6 ??

Edytowane przez kkrawat

Opublikowano

Moze Ci ciezarki z felg poodpadaly ?!

Opublikowano

Na holu nie ma drgań wiec nic z felgami. Auto u mechanika czekam na diagnozę.

Opublikowano

Wtryski

Opublikowano

Panowie dekielki do bixow dokupi w aso? Jeśli tak to jaki koszt?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.