Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, takie pytanko. Da radę zdjąc tapicerkę z oparcia tylnych siedzeń celem dołożenia maty podgrzewania? Coś szukałem na szybko i wychodzi na to,że z siedziskiem nie ma problemu, ale oparcie trzeba by "pruc"/znaczy nie da się dołożyc maty.

Ktoś/coś na ten temat?

Pozdr

Żeby to rozłożyć to trzeba zamek odkręcić. W śrubki a potem wyciągnąć zatrzaski z prowadnic. Troche jest z tym zabawy ale do zrobienia

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy wie ktoś jak zmienić nazwę tematu na forum?

Jak robisz edycję, to musisz wejść w pełny edytor i wtedy możesz zmienić tytuł wątku.
Dzięki :D
Opublikowano

Czemu forum nie przyjmuje mi zdjęć z serwerów googla? Wywala komunikat że niewłaściwy format..

Jaka powinna być rozdzielczość maksymalna?

Opublikowano

Pany

Chce wystawic swoja skrzynie Multi i półosie na sprzedaz, a nie pokazuje mojego tematu w dziale sprzedam.....

Ktos cos????

Opublikowano

Musisz czekać aż ci moderator zaakceptuje

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też mam problem w dziale sprzedaż... Nie przyjmuje fotek...

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś pewnych czujników parkowania na sprzedaż? Najlepiej kolor ly7w. Potrzebuje ze 2 szt

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czemu forum nie przyjmuje mi zdjęć z serwerów googla? Wywala komunikat że niewłaściwy format..

Jaka powinna być rozdzielczość maksymalna?

a masz je z rozszerzeniem .jpg? Na końcu?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panowie nie ma ktoś pewnych czujników parkowania na sprzedaż? Najlepiej kolor ly7w. Potrzebuje ze 2 szt

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

kup sobie każdy kolor, do tego lakier w dodatku za 15PLN. Chwila roboty o masz pod swój kolor. Wyjdzie to o wiele taniej, i znacznie szybciej niż szukać w nieskończoność swojego koloru...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Szukam czujników. Jak będą w kolorze to dobrze a jak nie to tez dobrze. Oby sprawne

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czemu forum nie przyjmuje mi zdjęć z serwerów googla? Wywala komunikat że niewłaściwy format..

Jaka powinna być rozdzielczość maksymalna?

Rozdzielczość to nie problem, tylko rozszerzenie które powinno być jpg. Załóż sobie konto na imgur - jest za domo, działa na forum i foty nie giną

Opublikowano

kuurza twarz czyje to???????:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-1-8t-bex-261km-quattro-s-line-gaz-i6470977509.html

za miesiac sprzedaje swoje b6 1.9ttdi i bede szukał sedan 1.8t bex quattro sline zew. do 25tyś lub z lpg do 28tyś. a tu widze taka sztuka za 30tys elegancja francja :D

ps. jeszcze jedna perełka http://www.racingforum.pl/Audi-A4-B6-18T-500Hp-t136425.html ale za duza moc mozna sie zabic :D

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

Właścicielem pierwszej jest "emilk89" z tego forum jak mi się zdaje.

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Panowie mam pytanie czy stalówki z ET50 podejdą do B6 na tarcze 312mm?

Opublikowano

:hi: mordeczki, takie pytanko. Jak jest z podatkiem przy sprzedaży auta w terminie krótszym niż 6 miesięcy od zakupu?

Auto było kupione w komisie, a więc nie był płacony podatek 2%.

Opublikowano

Już pod młotek?

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam...... :eusathink: Choruje na A4 B8, ostatecznie A6 C6 - a to akurat znajomy będzie sprzedawał za kilka tygodni. Nie podchodzi mi ten passat, choć jest na prawdę wygodnym autem. Fanaberia silniejsza niż zdrowy rozsądek :wallbash: Ale co zrobić B)

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam...... :eusathink: Choruje na A4 B8, ostatecznie A6 C6 - a to akurat znajomy będzie sprzedawał za kilka tygodni. Nie podchodzi mi ten passat, choć jest na prawdę wygodnym autem. Fanaberia silniejsza niż zdrowy rozsądek :wallbash: Ale co zrobić B)

Daj ty spokój z passatem wnętrze tam jest obrzydliwe jeszcze ten plastik czasem malowany masakra. Wole stara b6 jeździć

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Opublikowano

He he

Ja choruje na bmw ale tam też ceny wysokie :-(

A mi passat przypadł bardzo do gustu.

Bmw masz tanie przecież tylko exploatacja droga. A nie ważne jaka kupisz czy z 90 roku czy z 2008 środek taki sam nic się nie różni.

naciepane z GT-I9195

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.