Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie się zastanawiam...... :eusathink: Choruje na A4 B8, ostatecznie A6 C6 - a to akurat znajomy będzie sprzedawał za kilka tygodni. Nie podchodzi mi ten passat, choć jest na prawdę wygodnym autem. Fanaberia silniejsza niż zdrowy rozsądek :wallbash: Ale co zrobić B)

A6 c6 jeszcze ma coś w sobie, ale A4 b8 to jakiś dramat i pomyłka... :-D Dozbieraj lepiej i kup b9 ;-) ja mam taki zamiar, ale w wersjach rs.
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam wsadzilem rurkę na złamane końce i potraktowałem praską. Ponad rok już chyba tak się trzyma ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Mam zrobione podobnie, tyle, że końce nie są już oryginalne. Zrobiłem/wygięłem je chyba ze zbyt twardego drutu bo wraz pękają mimo, że drut jest grubszy.

Ogólnie wkurw.. mnie to już ;)

Opublikowano

Hehehe nom wkurzajace to ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :kawa:

Opublikowano

dzięki za odp w temacie przepływki - zrobię tak, najpierw spróbuję wyczyścić jeśli to nie pomoże kupię nówkę ori za gruby hajs - przynajmniej Turzol będzie szczęśliwy i będzie widział we mnie gościa godnego zaufania i nie będzie musiał się zastanawiać co daję dziecku do jedzenia :grin:

Będziesz Pan Miszka wtedy

Hehe

Opublikowano

Siema.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Miał może ktoś podobny problem w rnsie ? Ta czerwona pionowa linia na wyświetlaczu po prawej stronie

a8262afc36a06851med.jpg

Wyświetlacz ani nie był zalany, ani nigdzie uderzony...

Opublikowano

Miał może ktoś podobny problem w rnsie ? Ta czerwona pionowa linia na wyświetlaczu po prawej stronie

a8262afc36a06851med.jpg

Wyświetlacz ani nie był zalany, ani nigdzie uderzony...

Zagdaj do kolegi stolkien :wink:

Opublikowano

Zagadałbym, tylko że on ona forum ostatnio był w styczniu :D

Opublikowano

Dzieńdoberek

Pany muszę wymienić szybę czołową i stąd pytanie czy zakładał ktoś szybkę z NordGlass, czy warto taką założyć czy jedyny słuszny wybór to Pilkington. Dodam że chodzi o szybę grzaną do Focusa

Opublikowano

Panowie ktoś chętny na nową górę zderzaka z aso do a4 b6 ze spryskami i pdc? Zagruntowana do lakierowania.

Mogę mieć też nowy błotnik lewy ori. Jak coś to PW.

Opublikowano

Kiedyś miałem w jednym z aut taką szybę wstawioną i było ok ;-)

Opublikowano

Ja po 2 latach użytkowania nord glassa mam strasznie dużo rys . Szyba jest miękka a wydaje mi się ze dużej różnicy w cenie do Pinklingtona nie będzie.

Opublikowano

Ja nie polecam nord Glass

Opublikowano

Też nie polecam, miałem w golfie i po jednej zimie szyba wyglądała gorzej niż ori po 15 latach...

Opublikowano

2016 rok i ludzie nadal chcą kupować Nordglassa :huh:

Te szyby są gorsze niż najtańsze Chińczyki i powinni je zdelegalizować :D

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w sprawie szyby :hi:

Wniosek może być tylko jeden Pilkington

Edytowane przez arturek986

Opublikowano

Panowie czy może ktoś się orientuje potrzeba mi rozpiski do A3 rok 2006 MCE - chodzi o pin światła długie lewe i prawe i postój ?

pomoże ktoś ??

Opublikowano

Panowie mam voucher na 500 zł do wydania w aso do sprzedania.

Ktoś coś? Przy zakupach za 501 zł - 500 zł od rachunku czyli płacicie 1 zł :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.