Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wink: z kącika mk 4 jest jeszcze roboform55 ...

Vwbartus - kurde fajne, ladne to to masz

Nom fajne :)
Jo tysz, zapomnieli o mnie :hi:

i o mnie :P

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany nie chce ktos przypadkiem nowego znaczka "dope" na klape ?? Wielkosciowo fajny, bo wielkosciowo taki jak ori. Zostaly jeszcze 2szt.

Et86H1Q.jpg

ZYucAx7.jpg

Opublikowano

Jaka cena

Opublikowano

Pany, zeby zrobic AUXa w RNS-E wystarczy takie cos?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6421259100

Czy np taki?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5785512774

Czy jeszcze jakis inny i czy one sie czyms roznia? ;)

Opublikowano

Ten za 39 zł i do tego kodowanie radia

Opublikowano

Dzieki.

A czym one sie roznia?

Opublikowano

Drugi i kodowanie
Wtyczką

Ewentualnie sam poskładaj parę zeta drożej wyjdzie, 2 wtyczki i gniazdko

-font-b-VW-b-font-Golf-MK6-Jetta-MK5-Sci


20130317_160731.jpg

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Nie ma ktos silniczka klimatronika na seel?


Ludzie zyjecie??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

Napisz do Mara4 . On rozbiera auta to może coś będzie miał

Ewentualnie do turzola. Kiedyś to sprzedawał

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ma ktos silniczka klimatronika na seel?

Ludzie zyjecie??

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Gdzie on jest, albo jak wyglada

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html

Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka ;)

Opublikowano

Panowie ile może być wart komplet kratek zderzaka? Zmieniłem wszystko na s-line i mi to zalega.

Opublikowano

Osobiście nie wziąłbym więcej niż 70zł / 3szt.

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś jaki ma nr rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka? Znaczy ta część całej rączki w której siedzą właśnie te przyciski.

http://allegro.pl/nowy-uchwyt-nakladka-panel-drzwi-audi-a4-b6-b7-aso-i6075730854.html

Brałem od niego i wsio pasi jak należy do tego szybka wysyłka ;)

No to w ASO pod domem mam tą samą cenę, myślałem, że wyrwę używkę taniej ale jest deficyt. Tak samo jak z popielniczką 2 din w kolorze soul...
Opublikowano

orientujecie się czy Tomnik wystawia faktury na ledy? :decayed:

Opublikowano

orientujecie się czy Tomnik wystawia faktury na ledy? :decayed:

Myślę że tak , ale trzeba jego zapytać
Opublikowano

Panowie ile może być wart komplet kratek zderzaka? Zmieniłem wszystko na s-line i mi to zalega.

pięć dych mogę dać

Opublikowano

orientujecie się czy Tomnik wystawia faktury na ledy?
paragony wystawia to pewnie fv też :wink:
Opublikowano

Wie może ktoś co to może być ??

Dziwne stuknięcie (12s. i 25s.) przy odpalaniu dochodzące z okolic skrzyni biegów. Podczas ruszania (obojętne czy do przodu czy to tyłu) jest na chwile lekkie stukanie w ok. 1100 tyś.obrotów.

Edytowane przez ?uki28.08

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.