Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie pytanko szybkie, czy zderzak przedni s line od sedana b6  pasuje do avanta b6? To samo tyczy się samej dokładki dolnej s line ? Są jakieś różnice?

Dziękuję z góry za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, MilUl napisał:

Panowie pytanko szybkie, czy zderzak przedni s line od sedana b6  pasuje do avanta b6? To samo tyczy się samej dokładki dolnej s line ? Są jakieś różnice?

Dziękuję z góry za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Przedni pasuje,tył nie

Opublikowano

hej, potrzebuję numeru częsci drobnostki - korek wlewu oleju do tylnego mostu w quattro kod dyfra: FUB  - nie widze tego w etce online
niestety mój korek się obrobił i nadal go nie odkręciłem, a zamierzałem wymienić olej...  przy okazji jakiś pomysł jak to wykręcić, czy pozostało spawanko nakrętki?

 

jednak znalazłem nr tej sruby: N 10037106         M22X1,5 

pasuje do mostów: ETT,ETS,ETQ, EUB,FUB,GDF, EXZ,ETR

korek wlewowy i spustowy jest taki sam

Edytowane przez JeJu

Opublikowano

Siema, nie ma ktoś na handel 2 zagłówków foteli przednich w gładkiej skórze z wersji S-Line do A6C6......chyba z innych modeli też będą pasować?

Opublikowano

Szybkie pytanie - avant, czarny, bez s-line i malowanych dolow zderzakow oraz progow + listwy drzwiowe s-line w kolor samochodu. Będzie to jakoś wyglądać?

Opublikowano

Mam tak u siebie i w sumie tragedii nie ma [emoji14]

Wiadomo, że lepiej wygląda jak całość w kolor i dokładka od cupry do zwykłego zderzaka ;)

Opublikowano

Zobaczymy co finalnie wyjdzie bo samochód pójdzie na poprawki lakiernicze :) I może faktycznie jeszcze by doły zderzaków dać w kolor. Nie wiem, zastanawiam się :huh:

Opublikowano
Dnia 15.06.2017 o 21:50, trepek napisał:

Szybkie pytanie - avant, czarny, bez s-line i malowanych dolow zderzakow oraz progow + listwy drzwiowe s-line w kolor samochodu. Będzie to jakoś wyglądać?

Tak będzie wyglądał jak pomalujesz wszystko w kolor

A tak jeśli nie pomalujesz

Audi-A4-B6-kombi-19-TDI-130kmczarnachrom

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

Panowie mam do wymiany pompę wspomagania, bo magiel już w regeneracji. Szukać używki czy brać nową? One w b6 się czymś różnią czy brać pierwszą lepszą do B6?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Opublikowano
Panowie wala mi się nowy moduł świateł dziennych SD2 od Kogiela. 
Jak jest ktoś chętny to PW 
Oddam za 30 zł
http://CAM03958.jpg


Puść na pw dane
Opublikowano

Koledzy orientujecie się czy montował ktoś u nas na forum led-y z S6 w zderzak w b6?

Opublikowano

Panowie jaki imbus potrzebny do odkrecenja osłony kierownicy/manetek? 2 czy 3?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie imbus a torx

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Torx T8  jest Ci potrzebny... tylko dłuuugi.

Edytowane przez MariuszKK

Opublikowano

Ok dzieki, bo właśnie nie mam takiego długiego i muszę kupić:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Musi być 7cm lub dłuższy.

Opublikowano

2002r to też może być zwykły krzyżak, była w tym roku zmiana z krzyżaka na torx

Opublikowano

2002r modelowo 2003r, mam juz T8 i pasuje. Dzięki.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam.
Panowie pilna sprawa , wlasnie wyzionelo ducha sprzeglo a dokladnie dwumasa firmy LUK po przebiegu okolo 60-70 tys. km. Oczywiscie byl wsadzony komplet od BRD i tak i tak go szlak szybko trafil. Pacjent to Audi B6 AWX ale z 6-cio biegowa skrzynia HCF. Chcialem was zapytac o wrazenia z jazdy po montazu kompletu sprzegla ze sztywnym kolem zamachowym ? Jakie + i jakie -
Bardzo prosze o jakies sugestie abym mogl szybko podjac decyzje co wsadzic czy ten zestaw ze sztywnym kolem czy kolejny badziew z dwumasa nawet SACHSa
Dziekuje.

Opublikowano

Potrzebuje numer wtyczki do czujnika poziomowania przedniego.

Poratuje ktoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.