Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie regenerowana przekladnia +robota+ plyn wyniosla 800 zl , a i pompa 100zl, servo mniej wiecej tak jak chlopaki wyzej piszą.

W b6/7 jest dwoch producentow przekladni zf i koyo jak bedziesz szukal uzywki to bierz zf sa solidniejsze ,a jak regenerowana to bez znaczenia bo i tak nie wiadomo co tam naklada do srodka za to daja gwarancje wiec luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie magla w b6 się nie regeneruje tylko szukać używki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy które dorabiają części zamienne, tylko wtedy regeneracja może być trwała. Moją regenerowałem w Zgierzu, 800 zł i wyszły kwiatki. Podkładka pod śruba kasującą luz i wyjąca pompa.
Z zaprzyjaznionego warsztatu wysyłają od lat do www.maglownica.net i śmiga, kolega z klubu też tam robił i za wymianę listwy i korpusu 1100 zł


Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic jest fajny owszem, ale planuje zmianę auta w tym bądź przyszłym roku na A5 więc nie opłaca mi się taka inwestycja, jeździłem ze zwykłym wspomaganiem 6 lat to pojezdze i następny aż do sprzedaży auta [emoji14]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie regenerowana chodzi cos ok roku, i nic jej nie jest ,a lekko nie ma, wszystko zalezy jak kto to zrobi.

Swojego czasu kupilem uzywke po przebiegu 180 tys z b7 ZF i wytrzymala 2dni a potem sie rozciekła, ile walki bylo potem zeby gosciu to przyja z powrotem to tylko ja wiem, dlatego takie rzeczy to chyba warto oddac do zakladu i niech zrobia od a do z wtedy guzik cie interesuje poprostu ma byc dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie regenerowana chodzi cos ok roku, i nic jej nie jest ,a lekko nie ma, wszystko zalezy jak kto to zrobi.
Swojego czasu kupilem uzywke po przebiegu 180 tys z b7 ZF i wytrzymala 2dni a potem sie rozciekła, ile walki bylo potem zeby gosciu to przyja z powrotem to tylko ja wiem, dlatego takie rzeczy to chyba warto oddac do zakladu i niech zrobia od a do z wtedy guzik cie interesuje poprostu ma byc dobrze.
 

Powiem tak 3 razy dałem do regeneracji różne zakłady i max powyżej roku wytrzymała a robiłem średnio ok 40k rocznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szukać używki i tyle.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk



Tak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ruszam z budową domu i głupio mi prosić kolegę o przysługi transportowe. Muszę zamontować hak. Polecacie kogoś w Warszawie na taki montaż ? Ile według Was to kosztuje i jaki hak wziąć ? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ruszam z budową domu i głupio mi prosić kolegę o przysługi transportowe. Muszę zamontować hak. Polecacie kogoś w Warszawie na taki montaż ? Ile według Was to kosztuje i jaki hak wziąć ? Dzięki

Domina polecam koło Warszawy ale ogarnia dobrze temat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcialbym pilnie kotakt do kogos kto super zna sie na turbosprezakach... chcialbym tez pogadac z kims kto ma u siebie w AVF turbo czy to z BRD czy gtb1756 z 2.7 tdi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maciek02 napisał:

Koledzy chcialbym pilnie kotakt do kogos kto super zna sie na turbosprezakach... chcialbym tez pogadac z kims kto ma u siebie w AVF turbo czy to z BRD czy gtb1756 z 2.7 tdi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

krzysiek1606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Panowie pytanie natury technicznej. Jak to jest z tym wypalaniem DPFu? Czy jeżeli zacznie się procedura wypalania, a my ją przerwiemy to grozi uszkodzeniem silnika, czy po postu rujnujemy sam DPF?

Ktoś mi mówił o nadwyżce paliwa, która ścieka do silnika i miesza się z olejem gdy wypalanie jest przerwane......Jak to wygląda w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ulterki N1-90RS, z jaką średnicą kielicha kupić do BFB? 60mm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na forum zajmuje się jeszcze obszywaniem kierownic/ręcznych/gałek? Reggi od dawna nie wchodził na forum, zajmuje się dalej tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trepek napisał:

Kto na forum zajmuje się jeszcze obszywaniem kierownic/ręcznych/gałek? Reggi od dawna nie wchodził na forum, zajmuje się dalej tym?

Tu go łap.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może jakie nadkola ( te szmaty) będą pasowały do a4 b6 po zmianie zderzaka przedniego  ze zwykłej wersji na s-line ? W starych brakuje jakieś 2cm materiału żeby było idealnie , myślałem żeby zapodać od S4 co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, trepek napisał:

Kto na forum zajmuje się jeszcze obszywaniem kierownic/ręcznych/gałek? Reggi od dawna nie wchodził na forum, zajmuje się dalej tym?

Jak chcesz to reczny moge ci zalatwic obszyt jak w RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...