Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał ja mam ori schowek z lodówką i lampka wystaje, lodówka ma ok 4mm luzu, także nie będzie wadzić 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O dzieki Grzesiu w takim razie na pewniaka charatam schowek :)

Opublikowano
3 godziny temu, greg2505 napisał:

Michał ja mam ori schowek z lodówką i lampka wystaje, lodówka ma ok 4mm luzu, także nie będzie wadzić 

Dokladnie tak jest, potwierdzam, w niczym nie wadzi lampka schowka.

Opublikowano

Szukam przełącznika drl clh i modułu drl. Ktoś coś? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 godzin temu, rafi10612 napisał:

Szukam przełącznika drl clh i modułu drl. Ktoś coś? :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Przełącznik w aso 130zeta kosztuje, na forum ostatnio cena jak w aso :facepalm:

Co do modułu to ja ci polecę proeltek-a 

Opublikowano

Pozdrowienia z Mikołajek 7b09d4d0a68896faa8a9c6e10f98bf17.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
38 minut temu, ucho.77 napisał:

Przełącznik w aso 130zeta kosztuje, na forum ostatnio cena jak w aso :facepalm:

Co do modułu to ja ci polecę proeltek-a 

Podobne ceny sa na allegro

Opublikowano

panowie ma ktos do sprzedania dystanse 4szt 10mm ze srubami? Otwor centrujacy w bbs speedline z a5 jest 57,1?

Opublikowano
Dnia 6/30/2017 o 12:10, MichałA4 napisał:

Pogrzeb vagiem w liczniku, z tego co pamietam jest opcja wyboru silnika w ktorejs grupie, musisz zmienic obecna wartosc na ta odpowiadajaca silnikowi R4.

Mialem podobny myk, po zmianie spalane wskazuje na poziomie 7.2 , ale raz na jakis czas trzeba reset zrobic bo wariuje.

Dzięki. :hi:

 

 

Dokładał ktoś kiedyś czujnik pedału sprzęgła z tempomatem? Potrzebuję informacji czym to jest sterowane i gdzie się wpiąć. Na forum same nierozwiązane tematy. :mellow:

Opublikowano

Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w :) . 4df14692c959cf1827895280bc031216.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany mamy tu jakiego speca co by mi wyrezał zderzak s-line zwykła góra + dokładka s-line?

Opublikowano
3 godziny temu, bongod napisał:

Panowie potrzeba dokładki progu prawy tył w kolorze lz9w :) . 4df14692c959cf1827895280bc031216.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

dlatego, że odstaje? Odeszła Ci po prostu taśma dwustronna, która jest w tamtym miejscu.

Opublikowano
dlatego, że odstaje? Odeszła Ci po prostu taśma dwustronna, która jest w tamtym miejscu.

Tylko odeszło dawno i teraz już jest deformacja i popękany lakier ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany czy ktoś rezal pełne Bose i miał problem z za duża ilością basu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak masz niepodlaczony pin Bose (7 pin, kostka B w RNSE) to moze sie to objawiac takim efektem (w przypadku wzmaka 32stykowego) masz blad na radiu w postaci 02005 Coding pin, No signal/communication?

 

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

c5ac4ea87ef04.jpgCz

Czy te fotele posiadaja czujnik zajętosci ? bo te zwykłe fotele z b6 nie maja 

Opublikowano
Jak masz niepodlaczony pin Bose (7 pin, kostka B w RNSE) to moze sie to objawiac takim efektem (w przypadku wzmaka 32stykowego) masz blad na radiu w postaci 02005 Coding pin, No signal/communication?
 
Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 

Mam akurat Concerta 3 tam kostka jest też ISO2, ten pin 7 w kostce czarnej ma być obsadzony tak? Basu jest zdecydowanie za dużo - dominuje nad resztą. Trzeba zjechać nim na minimum żeby można było usiedzieć w aucie. Żadnych błędów nie mam na radiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Dnia 2.07.2017 o 12:19, Rafal1988Lodz napisał:

panowie ma ktos do sprzedania dystanse 4szt 10mm ze srubami? Otwor centrujacy w bbs speedline z a5 jest 57,1?

66,1 :) 

 

Mam 2 dystanse  przelotowe 15mm jakby co :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.