Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, KoJ@K napisał:

Po boszce zawsze musi byc igła :decayed:

łłłuuu bracie, nawet dremel takie roboty nie potrafi zrobić, jak ta boschka - legendy o niej już chodzą, a ona nadal żyje, funkcjonuje i ma się wspaniale :lol1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No a jak, nie ma ziewania :naughty:
 
1sIeeRz.jpg
 
1bh0pHT.jpg
 
rz82Kfe.jpg

Te fotki na dole to niby po wspawaniu kloszy?
Opublikowano

Pany poszukuje instrukcji jak wyjąc w tylnej kanapie podłokietnik . Dużo trzeba się na gimnastykować czy to kwestia tylko paru śrubek ? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Oczywiście że po wspawaniu, Koj@k tak spawa jak nikt :naughty::decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, Karol89 napisał:

Pany poszukuje instrukcji jak wyjąc w tylnej kanapie podłokietnik . Dużo trzeba się na gimnastykować czy to kwestia tylko paru śrubek ? emoji848.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1. Składasz mniejsza polowe kanapy, na dole przy podlokietniku będziesz widział plastikowa zaslepke, trzeba ją ściągnąć
2. Pod zaślepka są 2 śrubki od ogranicznika i mała śrubka na imbus, na której trzyma się wałek łokcia - do odkręcenia wszystkie 3
3. Po odkręceniu śrubek łokieć trzeba odchylić pod kątem do siebie, bo druga strona nie jest niczym przykręcona a jedynie mocowana jest na zasadzie klina (wałek ma wycięty ząbek, który wsuwa się w blachę mocującą)
4. O ile z wymontowaniem nie ma większego problemu, tak ponowny montaż możne być uciążliwy, żeby trafić tym ząbkiem w odpowiednie miejsce;)

Opublikowano

Czy jest możliwość kupienia w ASO przedniej szyby pasażera ? Bo mam do kupienia z 2009 r i nie wiem czy ona była dokupiona czy co :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1. Składasz mniejsza polowe kanapy, na dole przy podlokietniku będziesz widział plastikowa zaslepke, trzeba ją ściągnąć
2. Pod zaślepka są 2 śrubki od ogranicznika i mała śrubka na imbus, na której trzyma się wałek łokcia - do odkręcenia wszystkie 3
3. Po odkręceniu śrubek łokieć trzeba odchylić pod kątem do siebie, bo druga strona nie jest niczym przykręcona a jedynie mocowana jest na zasadzie klina (wałek ma wycięty ząbek, który wsuwa się w blachę mocującą)
4. O ile z wymontowaniem nie ma większego problemu, tak ponowny montaż możne być uciążliwy, żeby trafić tym ząbkiem w odpowiednie miejsce[emoji6]

Dziekuje bardzo [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
4 godziny temu, chudy92 napisał:


Te fotki na dole to niby po wspawaniu kloszy?

Tak jest :wink:

Nie no, zalezalo mi na tym, by nie naruszyc obudowy, bo rozkleic bixa z malymi uszczerbkami to jest nie realne, a mialem kilka kloszy, wiec sobie wybralem najlepsiejsze i je zalozylem :cool1:

Opublikowano
Tak jest :wink:
Nie no, zalezalo mi na tym, by nie naruszyc obudowy, bo rozkleic bixa z malymi uszczerbkami to jest nie realne, a mialem kilka kloszy, wiec sobie wybralem najlepsiejsze i je zalozylem :cool1:

Wszystko jasne [emoji41][emoji106]
Opublikowano

Zeby przejść na hamulce z 255 na 288 tyl muszę miec osłony czy stare mogą byc ewentualnie przerobić na większy zacisk jarzmo? 

Opublikowano

tylne osłony musisz zmienić, tu nie chodzi o większy zacisk tylko tylne osłony są wyprofilowane pod tarcze 

Opublikowano
Dnia 7/18/2017 o 21:32, albert224 napisał:

Czy jest możliwość kupienia w ASO przedniej szyby pasażera ? Bo mam do kupienia z 2009 r i nie wiem czy ona była dokupiona czy co :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
 

tak mozesz kazda szybe w Aso zamowic do B6

Opublikowano

Dzięki . To kupuje z 2009 ori do mojej b6 . Auto stało przy budowie i po opuszczeniu szyb w dół kurz narobił sporych zniszczeń :(

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie jako że moje poprzednie turbo wyzionęło ducha zastanawiam się nad zakupem samego korasa. Miał ktoś styczność z tą firmą? http://allegro.pl/koras-chra-turbina-audi-a4-a6-1-9tdi-130km-avf-awx-i6874287810.html

Jest to jakaś alternatywa dla regeneracji biorąc pod uwagę że cała reszta jest w znakomitej kondycji a poskładanie tego to bajka.

Opublikowano

Pany siedzi ktoś może na e46forum.pl?

Opublikowano
19 godzin temu, Wandej napisał:

Pany siedzi ktoś może na e46forum.pl?

Mario i Morsik na Śląskich ?

Opublikowano

Siemka pany....

Mam pytanko....posiadam rns-e w wersji led. Da radę jakoś do tego podłączyć telefon aby po odpaleniu aplikacji na telefonie z radiem internetowym dało się tego słuchać w aucie?

Opublikowano
36 minut temu, Roboform550 napisał:

Siemka pany....

Mam pytanko....posiadam rns-e w wersji led. Da radę jakoś do tego podłączyć telefon aby po odpaleniu aplikacji na telefonie z radiem internetowym dało się tego słuchać w aucie?

przez gniazdo AUX 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.