Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, RicS3 napisał:

Koledzy, kupiłem dp do avf ale okazuje się, że u mnie w fabryce założyli katalizator bez flanszy za nim, tylko idzie rura pod spód i łączy się z wydechem. Potrzebuję właśnie kupić tą rurę którą idzie od kata pod spód do wydechu...ma ktoś to na handel?

Flansze masz, tylko ze w innym miejscu - dalej, mniej wiecej na wysokosci skrzynii. W AVFach byly wlasnie 2 rodzaje DP :cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tam wchodzi tylko rura w rure

Opublikowano
Koledzy, kupiłem dp do avf ale okazuje się, że u mnie w fabryce założyli katalizator bez flanszy za nim, tylko idzie rura pod spód i łączy się z wydechem. Potrzebuję właśnie kupić tą rurę którą idzie od kata pod spód do wydechu...ma ktoś to na handel?

Masz Mar-Tec pod nosem, nie prościej było do niego jechać i zrobiłby DP pod auto?
Opublikowano

prościej było tak ale niestety moje auto jest 1/1000000 i nie jest prościej...teraz muszę szukać na gwałt tej rury

Opublikowano

Czy sprężyny eibach prokit są twardsze od seryjnych? Miałem 1bv i po wymianie na eibach prokit i amorki na sachsa auto bardziej podskakuje. Eibach ma grubsze uzwojenie.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie to są zawiasy do automatycznego podnoszenia klapy?

72380914489870592697.jpg

Opublikowano
17 minut temu, daro84.pl napisał:

Panowie to są zawiasy do automatycznego podnoszenia klapy?

72380914489870592697.jpg

Tak to są te zawiasy

Opublikowano

Pany nie wala się komuś nowy przycisk ręcznego? Kupilem w aso dawno temu i gdzieś posiałem.... Może ktoś ma i nie zamontował?

Opublikowano
2 godziny temu, turzol napisał:

Pany nie wala się komuś nowy przycisk ręcznego? Kupilem w aso dawno temu i gdzieś posiałem.... Może ktoś ma i nie zamontował?

A tak przy okazji masz może nr części tego przycisku ręcznego?

Opublikowano

:hi:dzięki

Opublikowano
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

8E0711333A 3Q7

To jest ten plastikowy wtykany czy metalowy na klej? Bo były 2 rodzaje, a ja mam ręczny z Exeo 

Opublikowano

To jest ten wymienny - tego metalowego nie ma jako zamiennik, jest z całym ręcznym. 

513005_x800.jpg

Opublikowano

68zł, pamietam ze kupowałem za 40 w ASO ale gdzieś go posiałem bo nie pasował do starej dzwigni i tak sobie leżał.

Opublikowano

0006PZ6HFH47MJUN-C322.jpg

Ktoś z forum? Dzisiejszy wypadek na autostradzie A4. Ogólnie 3 osoby ranne

Opublikowano

O ku rywa ... 

Opublikowano

Ma ktoś dostęp do Elsy? Mam mały problem.

 

Opublikowano

Pany macie jakiś patent na wyłamane zaczepy w boczku od tylnej rolety ? Najłatwiej byłoby wymienić boczki na nowe, albo przyciemnić szyby i wyje... tą roletę, no ale muszę niestety jakoś to reanimować... 

Opublikowano

 

Edytowane przez Wojtek666
pomyłka

Opublikowano
8 godzin temu, kamil-vag napisał:

Pany macie jakiś patent na wyłamane zaczepy w boczku od tylnej rolety ? Najłatwiej byłoby wymienić boczki na nowe, albo przyciemnić szyby i wyje... tą roletę, no ale muszę niestety jakoś to reanimować... 

Może zestaw naprawczy rolety ?

8e9-898-661-4pk--.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.