Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem auto na mycie środka i jak oddali to podsufitówka jest odklejona ... co z nimi robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

Oddałem auto na mycie środka i jak oddali to podsufitówka jest odklejona ... co z nimi robić ?

Często spotykany przypadek , znajomy też miał taką sytuację ,podsufitka odkleiła mu się po 2 dniach od odebrania samochodu. Wywalczył od firmy bodajże 300zl ale ja bym kasy nie brał tylko kazał im to poprawiac . 

Podsufitki nie myje się na mokro co nie widzą niektóre firmy i stąd są takie cyrki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik93 napisał:

Często spotykany przypadek , znajomy też miał taką sytuację ,podsufitka odkleiła mu się po 2 dniach od odebrania samochodu. Wywalczył od firmy bodajże 300zl ale ja bym kasy nie brał tylko kazał im to poprawiac . 

Podsufitki nie myje się na mokro co nie widzą niektóre firmy i stąd są takie cyrki. 

30 minut mnie przepraszał, ale mówi, że auto stare i tak po prostu się zdarzyło ... proponuje mi zniżkę u tapicera , który mi to naprawi ... odkleiła się tylko nad pasażerem , tak około 20-40 cm materiału.... znacie jakiś patent jak to przykleić bez zdejmowania całej i klejenia na nowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sedrak Dan napisał:

30 minut mnie przepraszał, ale mówi, że auto stare i tak po prostu się zdarzyło ... proponuje mi zniżkę u tapicera , który mi to naprawi ... odkleiła się tylko nad pasażerem , tak około 20-40 cm materiału.... znacie jakiś patent jak to przykleić bez zdejmowania całej i klejenia na nowo ?

Przepraszał Cię pół godziny ale stwierdził że i tak to stary samochód ? 

Aha czyli na starych samochodach można robić fuszerki .. ciekawa firma. 

Ja bym na żadną zniżkę się nie zgodził tylko niech robi na swój koszt podsufitkę którą zepsuł . 

Obawiam się że bez klejenia na nowo się nie obejdzie jeśli ma to wyglądać tak jak wcześniej na ori a jakimiś patentami możesz zrobić fuszerkę i będzie kijowo to wyglądać . 

Ewentualnie możesz połapać to na szpilki ale jak to będzie wyglądać ? 

Edytowane przez Dominik93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut mnie przepraszał, ale mówi, że auto stare i tak po prostu się zdarzyło ... proponuje mi zniżkę u tapicera , który mi to naprawi ... odkleiła się tylko nad pasażerem , tak około 20-40 cm materiału.... znacie jakiś patent jak to przykleić bez zdejmowania całej i klejenia na nowo ?

Pewnie ma jakieś ubezpieczenie to niech Ci poda numer tego ubezpieczenia i działaj. Po za tym mycie wnętrza nie ciekawie brzmi :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzi, że zawsze myje w taki sposób i tak już mają podsufitówki , że potrafią się z czasem odkleić ... po rozmowie widzę, że nie ma szans wywalczyć polubownie niczego . Nie poczuwa się do winy (źle napisałem z tym przepraszaniem. bardziej tłumaczył dlaczego tak się stało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sedrak Dan napisał:

Twierdzi, że zawsze myje w taki sposób i tak już mają podsufitówki , że potrafią się z czasem odkleić ... po rozmowie widzę, że nie ma szans wywalczyć polubownie niczego . Nie poczuwa się do winy (źle napisałem z tym przepraszaniem. bardziej tłumaczył dlaczego tak się stało)

Kretyn wie, że nie myję się podsufitki, a cały czas to robi, w nowym aucie też klej może puścić, kwestia jest taka, że jego obowiązkiem jest oddać Ci samochód w takim stanie jakim był. Ciężko jest naprawić podsufitkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób tak z ciekawości wyprać w takim razie ją ? Jeśli nie chce w żaden sposób oddać kasy ani naprawić co w takim razie zrobić ? Gdzie to zgłosić ? Ogólnie nie wziąłem faktury ani paragonu (ale wystawi mi bez problemu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstufitke czyścić można metoda bonnetowania. Czyli tylko wilgotną fibra przecierasz a później suchą...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co teraz z nim zrobić ? Zgłosić do skarbówki, że nie wręczył paragonu ? :) Policja ? Jakiś urząd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sedrak Dan napisał:

A co teraz z nim zrobić ? Zgłosić do skarbówki, że nie wręczył paragonu ? :) Policja ? Jakiś urząd ?

Możesz zgłosić brak paragonu do urzędu kontroli skarbowej, ale Tobie chyba zależy na naprawieniu podsufitki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a po za tym  nie jestem  konfidentem :) Trudno jakoś muszę się z nim dogadać akurat chciałem obszyć kierownicę to może się z nim dogadam i tym tapicerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś partacz-amator skoro prał podsufitkę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu ma to "spa" od 20 lat ... , ale im bardziej zagłębiam ten temat to okazuje się, że nie jest takim wyjątkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytałem kiedyś na kilku zakładach zajmujących się praniem wnętrz i nikt nie chciał uprać "bo panie może się odkleić"(czyli większość wie co w trawie piszczy)

W końcu uprałem na własne ryzyko i ......się odkleiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie prałeś? Dawaj gościa na tapetę. Nie ma możliwości, aby robił coś bez ubezpieczenia. Nie odpuszczaj mu.....ostatecznie niech kupuje drugą podsufitkę. Ja kiedyś miałem w Borze przypadek, że mechanior odwrotnie włożył w kratki nawiewu AmbuPura....olejek wyciekł i dosłownie wytopił tę czarna "gumową" farbę. Po kilku minutach rozmowy oddał za "nową" kratke.....chyba coś około 250 zł.

Wpadki się zdarzają, ale trzeba umieć ponosić konsekwencje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Tomnik robi jeszcze ledowki? Padła mi jedna w podświetleniu tablicy i chciałbym tym razem u niego zamówić + ledy do wnętrza bo te co mam teraz maja barwę wpadającą w niebieski. Ktoś może podesłać mi do niego maila? [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kaman napisał:

Panowie Tomnik robi jeszcze ledowki? Padła mi jedna w podświetleniu tablicy i chciałbym tym razem u niego zamówić + ledy do wnętrza bo te co mam teraz maja barwę wpadającą w niebieski. Ktoś może podesłać mi do niego maila? emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak,dalej działa z modułami. 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik93 napisał:

Tak,dalej działa z modułami. 

[email protected]

Dzięki kolego :hi: Mail już wysłany, pozostało czekać na odpowiedź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zacisk 321mm od a6 c5 allroad i tarcza podejdzie p&p do b6? 
b10db120c7.jpg

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...