Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Rafal1988Lodz napisał:

szczerze nie pamiętam ile cali ale musialem dokupić dystanse bo nie chciały wejść do b6 wadzily o zwrotnice.

No to tak bez podania tego parametru szerokosci to nie da rady Ci podpowiedziec, jak bedzie wygladala opona na feldze.

To tak jak by wiesz, zapytac "panowie czy te buty najki beda na mnie dobre i czy zmieszcze noge, jak zaloze grubsze skarpetki"  :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, black_edition napisał:

Zna ktoś dobre źródło do pobrania etki na działajacym windows 10 ? W online jest troszke ograniczone

http://rutracker.eu.org/viewtopic.php?t=5067635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

spoko sprawdze kola i napisze :) dzięki.

 

U mnie tak to wyglądało na Stylingach: 9J i 215/35 Accelera PHI

 

gwCdmcd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam uchwytu na tablet 10" pod zagłówek ktoś coś poleci ? ma ktoś coś takiego u siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pajda napisał:

szukam uchwytu na tablet 10" pod zagłówek ktoś coś poleci ? ma ktoś coś takiego u siebie ?

http://tabletoid.pl/uchwyty-samochodowe/227-uchwyt-samochodowy-na-tablet-na-zaglowek-fotela

Nie wiem czy preferujesz preferujesz plastikowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę , że tutaj tak bardzo nie wyróżniaja się na tle innych, bo tak naprawde zwykly uchwyt i mocowanie . Także wiekszosc bedzie dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gratów do montażu PDC z przodu, wiązkę sterownik 8-kanałowy, głośniczek, panel + przycisk, ma ktoś na sprzedaż ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, panowie, dramat mam z autem, strzelił chyba któryś wąż od wspomagania i na 100km muszę dolewać 0.5l płynu do wspomagania :grin:

Z tego co zauważyłem to po prawej stronie tam skąd idą przewody z pompy do wspomagania jest kałuża płynu do wspomagania, możliwe, żeby sam z siebie tak o strzelił ten przewód przy przekładni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał i zobacz czy nie puszcza Ci na opaskach od chłodniczki płynu. Mi tam ostatnio też uciekało. Nowe opaski i skrócenie wężyków na zmęczonej powierzchni i suchutko jak pieprz. 

Druga sprawa mógł puścić wąż od pompy do magla - zobacz czy ta otulina nie napuchła, czy nie czuć pod nią płynu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał i zobacz czy nie puszcza Ci na opaskach od chłodniczki płynu. Mi tam ostatnio też uciekało. Nowe opaski i skrócenie wężyków na zmęczonej powierzchni i suchutko jak pieprz. 
Druga sprawa mógł puścić wąż od pompy do magla - zobacz czy ta otulina nie napuchła, czy nie czuć pod nią płynu... 

Teraz to już sam nie wiem, płyn się pieni i gotuje, na 10km muszę dolewac pół litra płynu, zanim to zrobię to zajade i pompę i magiel do końca :facepalm:d4cd21a1ec7c300fd38dc2ed189b67d0.jpgce652de189ac4a0869bae24aa0a19de6.jpg

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie czasem magiel Ci puszcza? układ Ci się zapowietrza i dlatego płyn się pieni, zdejmij koło z tej strony gdzie to leci i zobacz czy w tej gumowej osłonie od końcówki  nie ma płynu, sporo go tam widać , bez problemu powinieneś namierzyć wyciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2017 o 16:49, tomekhxc napisał:

Na trzezwo ta rozmowa? :grin:

zgadnij :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MichałA4 napisał:

A to nie czasem magiel Ci puszcza? układ Ci się zapowietrza i dlatego płyn się pieni, zdejmij koło z tej strony gdzie to leci i zobacz czy w tej gumowej osłonie od końcówki  nie ma płynu, sporo go tam widać , bez problemu powinieneś namierzyć wyciek.

To raczej na 100% magiel, tam jak wchodzą do niego przewody to tam powyżej jest cały mokry, jak będę miał okazję to zdejmę koło i zobaczę gumową osłonę, Aczkolwiek jestem przygotowany mentalnie i finansowo już od jakiegoś czasu na wymianę maglownicy i krzyżaka więc jakieś wielkie zdziwienie to dla mnie nie jest. Ciekawi mnie tylko jak bardzo pompa dostała/dostanie po d*pie, bo w tym momencie wspomagania już nie mam żadnego, bo po prostu więcej wydam kasy na dolewanie najtańszego płynu niż to jest czegokolwiek warte.

Tera rodzi się pytanie jak ogarnąć maglownicę, zamawiać z allegro i samemu wymieniać, szukać używki na szrocie, na allegro? Jedyne co widzę na allegro to używki po niby regeneracji gdzie muszę oddać starą + wpłata kaucji, która jest później niby zwracana, czy oddać auto do zakładu gdzie się tym specjalizują i mieć problem z głowy :huh:

 

Nie wiem jakie numery powinna mieć pasująca do mnie przekładnia.

Edytowane przez Fr0styyy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację w A4 B6 1.8T. Puścił przewód pompa-magiel i dolewałem jakiś litr na 1.5 miesiąca.Do wymiany był przewód i pompa.

Pompa siadła pewnie dlatego że pokpiłem sprawę i tak jeździłem parę miesięcy

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś, żeby zapodać Servotronic, jak już sie natrafiła "taka okazja" ?? :kox: za zwykły magiel używke/regenerowany trzeba chyba dać gdzieś 400-600zl, a Servotronic ze wszystkim ile gdzieś wychodzi? 800-1000zl ? W dziale sprzedam nie dawno widzialrm caly gotowy zestaw za chyba nie całego tysiaka. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie lepiej oddac do zakladu i niech Ci zrobia na gotowo, ja regenerowalem, bez wspomagania jezdzilem jakies 2 dni i u mnie pompa po takim czasie juz sie nie nadawala, musialem uzywke kupic i podmienić.

Jak chcecz kupic uzywany magiel to szukaj ZF z EXeo, resztą wg mnie nie warto zawracać sobie glowy, chyba ze masz dojscie do czesci i ktos potem uzna Ci gwarancje w razie czego.

Jak bez plynu jezdzisz to pompa moze sie przytrzec, nawali Ci opiłków do ukladu i pozamiatane , obowiazkowo tez przy tej robocie przepłukaj uklad caly ten syf zleci wtedy.

Pomysl tez czy nie warto wrzucic servotronika teoche wiecej roboty ale podobno warto, no i od exeo jest duzo wiecej serv niz zwyklych magli .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...