Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jak najłatwiej wyjąć tylnego staba? Opuścić wydech?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mordeczki, taka sprawa. Chciałem w swojej A6 zwiększyc sobie moc świecenia dziennych ledów. Mam dostep do VagCanPro i jest taka opcja, wyświetla się zakres regulacji, ale po zakończonej procedurze pozostaje dalej na wcześniej ustalonych 8%....wyświetla się to :

 

 

144d6b225a3ecd6c.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, bjoern napisał:

Pany jak najłatwiej wyjąć tylnego staba? Opuścić wydech?

Odkręcasz śruby mocujące stabi, później opuszczasz wydech, trzeba go ściągnąć z tylnych jak i środkowych wieszaków.

Opublikowano

Panowie posiada ktoś może przednią grzaną szybę do B6? Może być uszkodzona

Opublikowano

wracając do trzęsienia buda. Mam tez problem podczas przyspieszania od 90km czuje mocne wibracje przenosi się najbardziej na galke zmiany biegow kiera min trzesie. Kole wywazone wyprostowane felgi. Auto z Q. Wina opon? dystansow? czy poducha pod skrzynia? Opony mam 2 firm na przodzie inne i na tyle rozmiar i szerokos taka sama. W Q musza być 4 takie same?

Opublikowano

poduche to najlepiej sprawdzic tak, że podnosisz auto do góry, a drugi normalnie zaczyna wkrecac silnik na wyzsze predkosci. 

Półośki sprawdzasz znowu tylko na opuszczonym aucie . Jak sam widzisz predkosci od 90 dopiero to znaczy że coś jest minimalnego. Możesz zamienić koła przod z tyłem i zobaczysz czy jest tak samo. 

Opublikowano

bez dystansow nie da rady bo mam spedline z a5 i nie wejda do b6;/ Kupie chyba najpierw porządne dystane. Jak by miał ktoś komplet 8-10 mm ze srubami to dajcie znac.

Opublikowano
bez dystansow nie da rady bo mam spedline z a5 i nie wejda do b6;/ Kupie chyba najpierw porządne dystane. Jak by miał ktoś komplet 8-10 mm ze srubami to dajcie znac.

Włóż zimowki na chwilę
Opublikowano

U mnie kumpel męczył się z drganiami, tez felgi prostował, opony 2 razy wyważał a na koniec dopiero zdjął dystanse i jak ręka odjął... Ale jak masz możliwość wrzucenia zimowek to tez bym od tego zaczął

Opublikowano

ja niestety nie mam dystansów więc to już odpada...muszę sprawdzić poduszki, całe półosie i wtryski

Opublikowano

Pozwolę się wtrącic,co prawda mam B5 w quattro,ale też miałem wibracje i drgania.Wyczowalne na kierownicy i na budzie.3 razy wywazalem koła,felgi sprawdzone.Pomogło dopiero wyważanie z testem drogowym i owalizacja opon ;-) Coś tam jeszcze minimalnie czuć ale nie tak jak poprzednio.Też mam dystanse 20mm.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, Rafal1988Lodz napisał:

bez dystansow nie da rady bo mam spedline z a5 i nie wejda do b6;/ Kupie chyba najpierw porządne dystane. Jak by miał ktoś komplet 8-10 mm ze srubami to dajcie znac.

Masz na mysli pompeje 9J z et33? Jesli tak to przeciez one wchodza normalnie bez dystansów.

5FazQay.jpg

 

mBzqBCr.jpg

Opublikowano

fd548d26859ea780aa541f4c4d951efe.jpg jeżeli et 33 to one idealnie pasują do b6 [emoji16] polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nie nie :) BBS Speedline :) przymierzalem i nie wejda dlatego najpierw mialem dystans w b7 20mm i bylo ok teraz mam w b6 te kola i musialem dac ciensze dystanse bo mam gwint i by mi obcieralo o nadkola;/

Opublikowano

kola twoje fajnie siedza :)

Opublikowano

WP_20170623_15_57_02_Pro.jpg

225 opona dobrze siadze na te kola?

Opublikowano

:hi:

Pany jaka jest srednica rury za katalizatorem w a4 b6 1.8t BFB oska?

Mam do wymiany złacze elastyczne i chce zamówic, a nie moge narazie sprawdzic na aucie? 50 czy 55mm?

Opublikowano

@Rafal1988Lodz nie walają Ci się gdzieś przewody od klimy do 1.9 ?

Opublikowano

maciek z AVF na pewno miałem przewody. który potrzebujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.