Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś dostep do nowych opon w dobrych cenach? Jakiej firmy kupic ? Chce 225/35/19

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
17 minut temu, Rafal1988Lodz napisał:

który potrzebujesz?

Ten gumowo amelinowy co idzie pod pasem przednim. Cyknę Ci zdjęcie po pracy bo nie wytłumaczę który z dwóch mam pęknięty. :decayed:

Opublikowano

ten co idzie od kompresora do osuszacza? Spisz numerki i jak się uda to srednica wejścia przewodu do kompresora bo moglybyc 2 rodzaje grubosci

Opublikowano

OK. Ale beż kanału chyba do niego się nie dopcham.

 

Opublikowano

doradzi ktoś jakiej firmy kupic opony najlepiej nowe żeby trochę polataly do Q ? 225/35/19

Opublikowano
  •  Toyo
  •  Uniroyal
Opublikowano

uniroyal rainsport 3 bedzie dobrym wyborem. Wzialbym ten komplet bo jest cena dobra.

Opublikowano

Panowie zastanawiam się czy jest taka możliwość przełożenie całej elektryki i stelażu z foteli (naleśników) do foteli s-line z b7 ? Przerabiał ktoś już może ten temat ?
 

Opublikowano
uniroyal rainsport 3 bedzie dobrym wyborem. Wzialbym ten komplet bo jest cena dobra.

Slyszalem opinie,ze trwalosc Uniroyal RainSport jest dosyc slaba,a to dlatego,ze maja mieszanke z miekkej gumy.Na deszcz nie ma lepszych,ale scieralnosc/zuzycie opon jest dosyc spore i auto plywa na zakretach
Jeden znajomy przejezdzil na nich tylko dwa sezony.
Opublikowano
7 godzin temu, Karol89 napisał:

Panowie zastanawiam się czy jest taka możliwość przełożenie całej elektryki i stelażu z foteli (naleśników) do foteli s-line z b7 ? Przerabiał ktoś już może ten temat ?
 

Inne stelaże , nie da rady , musisz mieć stelaż od foteli elektrycznych sport

Opublikowano
Inne stelaże , nie da rady , musisz mieć stelaż od foteli elektrycznych sport

Dziękuje bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 godzin temu, Karol89 napisał:

Panowie zastanawiam się czy jest taka możliwość przełożenie całej elektryki i stelażu z foteli (naleśników) do foteli s-line z b7 ? Przerabiał ktoś już może ten temat ?
 

W jakim celu chcesz przekladac stelaze? Bo przelozyc kable sie da, ale o co konkretnie chodzi, co chcesz działać? :eusathink:

Opublikowano

jak by ktoś chciał to mam zestaw do przelozenia foteli pod full elektrykę stelaże silniczki wiazke i modul pod fotelem oraz boczne przyciski soul

Opublikowano
jak by ktoś chciał to mam zestaw do przelozenia foteli pod full elektrykę stelaże silniczki wiazke i modul pod fotelem oraz boczne przyciski soul

Podaj cenę na Pw


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

poszlo pw :)

Opublikowano
11 godzin temu, RobsonSNC napisał:


Slyszalem opinie,ze trwalosc Uniroyal RainSport jest dosyc slaba,a to dlatego,ze maja mieszanke z miekkej gumy.Na deszcz nie ma lepszych,ale scieralnosc/zuzycie opon jest dosyc spore i auto plywa na zakretach
Jeden znajomy przejezdzil na nich tylko dwa sezony.

u mnie w firmie zrobiły 100 tys... przejeździłyby więcej, ale zbieżność auta się rozjechała i opony poszły na szmelc :/ a miały jeszcze ponad 5mm

Opublikowano

ooo no to trochę kilometrow nalataly to chyba je wezme bo placic 4 kola za toyo to trochę za drogo :)

Opublikowano

Panowie pytanie do osób ktore mają bądź instalowały lodówkę w.schowku, z tego co kojarze to ori schowek z lodówka ma po lewej stronie.lampke, moj tej lampki nie ma i teraz pytanie czy jak wytne otwor w bocznej sciance.schowka pod ta lampke to czy lodowka sie otworzy przy założonej lampce?

Pytam bo wszystkie ori lampki maja takie jakby wytłoczenia sprawiajace ze lampka siedzi głebiej a tu by tego nie bylo.

Opublikowano

Jest jakaś opcja kodowania samego fisu? Pokazuje mi krzaki na spalaniu. Prawdopodobnie liczy wartości dla 2.5tdi zamiast na 1.9, wg fis mam średnie na poziomie 9.8L/100 a według dystrybutora ok 7

Opublikowano

Pogrzeb vagiem w liczniku, z tego co pamietam jest opcja wyboru silnika w ktorejs grupie, musisz zmienic obecna wartosc na ta odpowiadajaca silnikowi R4.

Mialem podobny myk, po zmianie spalane wskazuje na poziomie 7.2 , ale raz na jakis czas trzeba reset zrobic bo wariuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.