Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok to już wiadomo...

 

To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Opublikowano
1 minutę temu, Roboform550 napisał:

Ok to już wiadomo...

 

To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Sa 2 numery - lewa i prawa strona. Zaraz podesle bo akurat odbieralem w piatek w aso te zaslepki.

Opublikowano
Ok to już wiadomo...
 
To jeszcze jedno pytanie...ma ktoś numer zaślepki w tunel środkowy wersja chrom ale z prostymi narożnikami - czyli  w środek

Jak coś mam taka zaślepkę nowka sztuka miałem do siebie zakładać ale wpadł pomysł na kontrolkę poduszki [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Ja potrzebuję w 3 miejsce od strony kierownicy...pierwsze mam esp drugie przycisk sport zaślepka którą potrzebuję i PDC

Opublikowano
Ja potrzebuję w 3 miejsce od strony kierownicy...pierwsze mam esp drugie przycisk sport zaślepka którą potrzebuję i PDC

Jak potrzebujesz na 3 miejsce to właśnie takie coś mam porównaj z numerem który jest na zdj 40282594f7ef7892bdfa6dfda1e16973.jpg6f14fdca28529f957d3175be11da8468.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

ile za to chcesz?

Opublikowano
ile za to chcesz?

Poczekaj spr jeszcze czy w etce jest taki numer ale na 99 % tak bo ja mam na 3 miejscu kontrolkę poduszki pasażera a tam miała być ta zaslepk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

04f2ea98d520c6ca2f12180e47b17436.jpg
Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
6 minut temu, Karol89 napisał:

Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865

Co tam będę dzwonił...

 

Podaj cenę dane do wpłaty na pw i biorę...

Opublikowano

Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić :( to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Siemano, 

Używa ktoś Galaxy S8? Potrzebuje jakiegoś poleconego szkła na ekran. Kupiłem jakiegoś chinola i żeby choćby napisać smsa muszę " napier....ć" w ekran, taki jest nieczuły :grin:

Bardziej plastik niż szkło.......może lepiej będzie folię kupić?

Opublikowano
24 minuty temu, grzes283 napisał:

Siemano, 

Używa ktoś Galaxy S8? Potrzebuje jakiegoś poleconego szkła na ekran. Kupiłem jakiegoś chinola i żeby choćby napisać smsa muszę " napier....ć" w ekran, taki jest nieczuły :grin:

Bardziej plastik niż szkło.......może lepiej będzie folię kupić?

po prostu taka kupiłes. najlepiej kupic od osób ktore sprzedaja telefony , akcesoria w sklepach galerii itp.  Ja znowu kupiłem ochronna ale taka była cienka ze jak upadł telefon to popękała calutka. Teraz kupiłem hartowane szkło i jest super .  Także ciężko jest powiedzieć jakiej firmy . Ogolnie dałem 30zł z montazem

Edytowane przez black_edition

Opublikowano
1 godzinę temu, Karol89 napisał:

Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić :( to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ?

Mi po tym numerze wychodzi u gajosa 25 zeta....dowiem się ile u mnie w ASO to kosztuje...ale to dopiero poniedziałek

Opublikowano
1 minutę temu, Roboform550 napisał:

Mi po tym numerze wychodzi u gajosa 25 zeta....dowiem się ile u mnie w ASO to kosztuje...ale to dopiero poniedziałek

25 zł to zwykła bez chromu ale jak tak to wtedy nawet tego się nie opyla wysyłać bo list koło 10 ? Spokojnie dowiedz się dobrze  jak coś masz numer ?

Opublikowano

Spisałem numer który pokazałeś na zdjęciu z tyłu zaślepki. Choć jest to inny numer niż ten jaki jest na opakowaniu które widać na zdjęciu w twoim ogłoszeniu na OLX

 

Morze turzol coś podpowie

Opublikowano
3 minuty temu, Roboform550 napisał:

Spisałem numer który pokazałeś na zdjęciu z tyłu zaślepki. Choć jest to inny numer niż ten jaki jest na opakowaniu które widać na zdjęciu w twoim ogłoszeniu na OLX

 

Morze turzol coś podpowie

Numer jest inny bo to folia była od czegoś innego numer tego masz na zdj które Ci wysłałem . No tak najlepiej się dobrze dowiedzieć bo po co na marne coś wysyłać 

Opublikowano

Koledzy szybkie pytanko, mam felgi 18" łopaty z rs6...mam na nim opony 225/40. Obecne są sprawcą wszelkich drgań w moim aucie, są zwichrowane jak diabli...możecie polecić coś lepszego niż imperial ecosport ale nie jakiegoś super-drogiego? Może z rantem?

Opublikowano

Jestes pewny, ze to opony ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.