Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ile za to chcesz?

Poczekaj spr jeszcze czy w etce jest taki numer ale na 99 % tak bo ja mam na 3 miejscu kontrolkę poduszki pasażera a tam miała być ta zaslepk


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

04f2ea98d520c6ca2f12180e47b17436.jpg
Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karol89 napisał:

Sprawdzone według etki tak powinno być jak coś zadzwoń do mnie 508969865

Co tam będę dzwonił...

 

Podaj cenę dane do wpłaty na pw i biorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić :( to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, 

Używa ktoś Galaxy S8? Potrzebuje jakiegoś poleconego szkła na ekran. Kupiłem jakiegoś chinola i żeby choćby napisać smsa muszę " napier....ć" w ekran, taki jest nieczuły :grin:

Bardziej plastik niż szkło.......może lepiej będzie folię kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, grzes283 napisał:

Siemano, 

Używa ktoś Galaxy S8? Potrzebuje jakiegoś poleconego szkła na ekran. Kupiłem jakiegoś chinola i żeby choćby napisać smsa muszę " napier....ć" w ekran, taki jest nieczuły :grin:

Bardziej plastik niż szkło.......może lepiej będzie folię kupić?

po prostu taka kupiłes. najlepiej kupic od osób ktore sprzedaja telefony , akcesoria w sklepach galerii itp.  Ja znowu kupiłem ochronna ale taka była cienka ze jak upadł telefon to popękała calutka. Teraz kupiłem hartowane szkło i jest super .  Także ciężko jest powiedzieć jakiej firmy . Ogolnie dałem 30zł z montazem

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karol89 napisał:

Chyba płaciłem w aso za to 45zł ale mogę się mylić :( to zrobimy tak odejmij od ceny jaka miałeś zapłacić w aso 10 zł i ja Ci to wyślę listem poleconym w kopercie bąbelkowej i już pasuje ?

Mi po tym numerze wychodzi u gajosa 25 zeta....dowiem się ile u mnie w ASO to kosztuje...ale to dopiero poniedziałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roboform550 napisał:

Mi po tym numerze wychodzi u gajosa 25 zeta....dowiem się ile u mnie w ASO to kosztuje...ale to dopiero poniedziałek

25 zł to zwykła bez chromu ale jak tak to wtedy nawet tego się nie opyla wysyłać bo list koło 10 ? Spokojnie dowiedz się dobrze  jak coś masz numer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisałem numer który pokazałeś na zdjęciu z tyłu zaślepki. Choć jest to inny numer niż ten jaki jest na opakowaniu które widać na zdjęciu w twoim ogłoszeniu na OLX

 

Morze turzol coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roboform550 napisał:

Spisałem numer który pokazałeś na zdjęciu z tyłu zaślepki. Choć jest to inny numer niż ten jaki jest na opakowaniu które widać na zdjęciu w twoim ogłoszeniu na OLX

 

Morze turzol coś podpowie

Numer jest inny bo to folia była od czegoś innego numer tego masz na zdj które Ci wysłałem . No tak najlepiej się dobrze dowiedzieć bo po co na marne coś wysyłać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szybkie pytanko, mam felgi 18" łopaty z rs6...mam na nim opony 225/40. Obecne są sprawcą wszelkich drgań w moim aucie, są zwichrowane jak diabli...możecie polecić coś lepszego niż imperial ecosport ale nie jakiegoś super-drogiego? Może z rantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny, ze to opony ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo oglądałem na maszynie...są zwichrowane, założyłem inne koła i cisza i spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mial za 3tyg do sprzedania komplet opon z angli kendal duzo miecha 4szt takie same podjedziesz do mnie i sprawdzisz sobie je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce jestem tylko do końca tygodnia więc potrzebuję na szybkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 7,5J ET45 do tego opony 225 . Zawiecha  1ba avant. Jakie dystanse dac ? Jak to w ogóle dobiera się  do naszych b6 prsy dwnej szerokości felgi i et ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyć na auto i pomierzyć, na oko to przód 15mm tył 20mm. Cieżko powiedzieć bo na takim wysokim aucie inaczej to wychodzi niż na glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Dystanse z jakiejs strony bo już nie raz czytałem ze po założeniu ich drgania wystepowały przy wyzszych predkosciach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez mam pytanie co do dystansów.... tokarz mi zrobi jakie bede chciał tylko pomierzyłem i przód dam po 5mm na strone, a tył po 10mm

I teraz pytanie czy przy dystansie 5mm trzeba robic kołnierz centrujacy do felgi???

Bo przy 10mm to raczej normalne ze trzeba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...