Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ewentualnie mogę się zamienić z s4 na sline

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja z kolei szukam zwykłego zderzaka przedniego do B6 pod PDC :) Jakby ktoś miał...

Opublikowano

A ja z kolei chętnie sie wymienie - mój przedni S-line za przedni S4 :cool1:

Opublikowano
Dnia 1.08.2017 o 22:47, Marecki1 napisał:

Witam :hi:

Mam pytanko moze ktos ostatnio robił remont silnika 1.8t w be szóstce?

Chodzi mi jakiej firmy pakowaliscie czesci:

-pierscienie 

-panewki korbowodowe 

-uszczelka głowicy

-sruby głowicy

-uszczelniacze zaworowe

Pomozecie?

Mi jak tuner składał silnik to brał wszystko z ASO...wbrew pozorom nie są to drogie rzeczy...

Opublikowano

Poszukuję kogoś, kto wyreza mi kilka rzeczy w aucie, między innymi elektryka szyb na tył.

Opublikowano
Dnia 4.08.2017 o 14:29, kaman napisał:

Panowie nie mam jak sprawdzić numeru paska wieloklinowego i napinacza. Może ktoś poratować? Bo dzisiaj napinacz prawie mi się rozleciał wiec chciałbym wymienić komplet po niedzieli, a jutro zamówiłbym potrzebne części. Pacjent to A4 B6 1.9 AVF 130KM 2002 r. :hi:

rzuć vin na pw to dobierzemy ;)

Opublikowano

Panowie, muszę wymienić pióra wycieraczek od ramion z b7 ale mam problem z demontażem pióra z ramiona. Pomoże ktoś radą jak zdemontować pióra? 

Zdjęcie ramion i pióra. 

https://zapodaj.net/a0f90b4a4dab1.jpg.html

 

Opublikowano

Patrząc na to zdjęcie to ten górny element wypychasz/wyciągasz do góry.

Opublikowano
28 minut temu, KoJ@K napisał:

Patrząc na to zdjęcie to ten górny element wypychasz/wyciągasz do góry.

Ok, dzięki za info .

Opublikowano

?

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś z felgami na tyle  o parametrach 9J et 33 i ma do tego zarzucony jakiś dystans np. 5mm lub większy ? Chciałbym zobaczyc fotki, jak to wygląda. No i druga sprawa - jakiej długości powinny być śruby przy dystansie 5mm ? Może ktoś ma u siebie dystanse 5mm i mógłby mi zmierzyć długość śrub :eusathink:

Opublikowano
Panowie, muszę wymienić pióra wycieraczek od ramion z b7 ale mam problem z demontażem pióra z ramiona. Pomoże ktoś radą jak zdemontować pióra? 
Zdjęcie ramion i pióra. 
https://zapodaj.net/a0f90b4a4dab1.jpg.html
 
Opublikowano
6 minut temu, pajda napisał:

Koledzy jak zwykle chętnie żeby pomóc. :-)

Jeszcze raz wielkie dzięki, pióra już zamówione Denso u dzika ! 

Opublikowano
13 godzin temu, KoJ@K napisał:

No i druga sprawa - jakiej długości powinny być śruby przy dystansie 5mm ?

Majster, standardowa śruba + 5mm więc ~32mm długość gwintu.

Opublikowano

:drinks:

Myślałem, że jakoś mniej.

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Panowie, czy to możliwe żeby przez taką dziurkę w intercolerze nie uciekało nic? po prawej u góry

https://www.fotosik.pl/zdjecie/54f3c24ddc2a296e

rozebrałem wczoraj przód i własnie zauważyłem coś takiego, auto ma moc i dobrze jeździ

Opublikowano
1 godzinę temu, cocoo24 napisał:

Panowie, czy to możliwe żeby przez taką dziurkę w intercolerze nie uciekało nic? po prawej u góry

https://www.fotosik.pl/zdjecie/54f3c24ddc2a296e

rozebrałem wczoraj przód i własnie zauważyłem coś takiego, auto ma moc i dobrze jeździ

Na sam wygląd to ten IC się nadaje do wymiany

Opublikowano

Pany jakby ktoś montował samopoziom - mam kompletną wiązkę, jeden forumowicz zamówił miesiąc temu, zrobiona, ale się nie odzywa, więc jak coś, to jest luźna... Oczywiście opisana etc. Reszta na pw.


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Panowie szukam środkowej kratki w zderzak s4 b6. Ktoś coś?

Opublikowano

Potrzebna porada:D szukam dolnego wahacza.  jaka firme polecacie zeby nie udupic kasy a zeby to bylo na lata?

link jak wyglada: https://autogutti.pl/wahacz-zawieszenie-kola-lemforder/13673+01,35,13673~101,a.aspx?gclid=EAIaIQobChMIu__2-LXR1QIVXmcZCh2FBwX6EAQYBCABEgL2qPD_BwE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.