Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ma ktoś do sprzedania najzwyklejsze, najprostsze i najtańsze dekory? Szukam jakiś pod hydrografike, więc nie muszą być jakieś super igła stan, byle zaczepy całe i cena jak najniższa :naughty:

Opublikowano

Czyli rozumiem, by odpuscic sobie kierownice z Q5. No szkoda, bo ladna ;-) Niestety kierownic swing z pikowana skora jest malo na rynku. A mam parcie by dolozyc do swojej b6 kiere z MF.

Opublikowano

Kojak ja mam sektory 519 567 732 dogadamy się:)

Opublikowano

Druga sprawa panowie macie patent jak wykręcić zaworki z felg pod czujniki? Czujniki odkręciłem ale zaworki kręcą się i nie chcą puścić:/

Opublikowano
5 godzin temu, trepek napisał:

Czyli rozumiem, by odpuscic sobie kierownice z Q5. No szkoda, bo ladna ;-) Niestety kierownic swing z pikowana skora jest malo na rynku. A mam parcie by dolozyc do swojej b6 kiere z MF.

Nie prawda, ja u siebie mam akutalnie z Q5 i hula :) Tak jak ktoś wyżej pisał, ona jest jak z B8. Wiązka , a raczej wtyczka airbaga jest nieco inna, wystarczy ją trochę podciąć i też będzie pasować

Opublikowano

Ktoś pisał że jak kiera z Q5 to i airbag musi być od Q5 ale trzeba by to sprawdzić:eusathink:.

Kiera Q3/Q5 jest wewnątrz rzeczywiście trochę inna niż A4 B7,B8,Q7 i ma na pewno inaczej zbudowane mocowanie wieloklina

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Ja mam komplet kierownica+airbag z Q5 no i pasuje

Opublikowano

Pochwal się Emil i wrzuć jakieś foto.

Opublikowano

Nie mam żadnego zdjęcia na aucie, ale wygląda identycznie jak z A4 B8 ;)

Opublikowano

Jak jesteśmy w temacie kierownic i poduszek to ja zapytam jakiej poduchy muszę szukać do kierownicy 8K0 419 091 BG WUN. Czy podchodzi tylko z B8 czy może z A6 albo A3? A może ktoś coś ma w dobrym stanie i dobrych pieniądzach?

Opublikowano
19 minut temu, MaTeo85 napisał:

Jak jesteśmy w temacie kierownic i poduszek to ja zapytam jakiej poduchy muszę szukać do kierownicy 8K0 419 091 BG WUN. Czy podchodzi tylko z B8 czy może z A6 albo A3? A może ktoś coś ma w dobrym stanie i dobrych pieniądzach?

A4 B7/B8, A5, A6 C6. Poducha z A3 nie podejdzie

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Jak jesteśmy w temacie kierownic i poduszek to ja zapytam jakiej poduchy muszę szukać do kierownicy 8K0 419 091 BG WUN. Czy podchodzi tylko z B8 czy może z A6 albo A3? A może ktoś coś ma w dobrym stanie i dobrych pieniądzach?

To jest 4 ramienna ? Mam taką, ale raczej wolałbym sprzedać jako komplet, kierownica+poduszka

Opublikowano

tak 4 ramienna z B8 przed liftem.

Kierownice już mam z MF w bardzo dobrym stanie i szukam raczej podusi w dobrej cenie, bo niestety na chwile obecną cała wolna kasa idzie na wykończenie mieszkania i świeżo powitaną Córę więc szukam czegoś w minimalnych kosztach.

Opublikowano

Panowie mam taki problem:

a wiem, że znacie odpowiedź na każde pytanie związane z B6, więc może mi pomożecie :hi:

Opublikowano

Ogłoszenia parafialne !!! :kox:

Od dzisiaj zmieniamy zasady B6D, każdy w A4Klbub.pl posiadający model A4 B6 może należeć do grupy DIVISIONU, jak wiadomo od dawna jest to grupa miłośników tego modelu i poświęcony tylko B-szóstce ;) 

Wszyscy tu zgromadzeni posiadający B6 mogą nabywać wlepki i smycze DIVISIONU, chcemy alby  nasza grupa rosła w siłę i była rozpoznawalna wszędzie :a4fan:

Jeśli ktoś uważa że jego projekt zasługuje na szczególne wyróżnienie może nadal wysłać do nas zgłoszenie i po głosowaniu znajdzie się na pierwszej stronie :yeah:

Amen :decayed:

Opublikowano

Wiela za wlepki divisionu?

Opublikowano

Panowie poszukuje polaru klubowego w rozmiarze L bądź xl jak posiada ktoś na sprzedaż proszę o info na Pw [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To bardzo kiepskie info ...myslałem ze chociaz tutaj bedzie jakas oddzielna grupa b6 "troche porobionych"a zmieniło sie na mech, trowa tak jak ma to miejsce ma fb

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.