Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może maska minimalnie przesunęła się do tyłu i wycieraczki wadzą 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie od czego może silnik nierówno pracować na biegu jałowym. Obroty nie skaczą, ale jakby co jakiś czas zatelepało delikatnie silnikiem. Nadmienię, że są założone nowe Ori poduszki.

Tapatalka

Opublikowano

A pompki sprawdzone i jaki silnik ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

1.8 T bfb oska. Auto w LPG, ale mam wrażenie, że nie zależnie od rodzaju paliwa rąk jest

Tapatalka

Opublikowano

A cewki świece Ok ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie wywala błędu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wydaje mi się, że jest wszędzie równo spasowana. To nie było duże przesunięcie. Jutro wrzucę jakieś fotki 

Opublikowano
3 godziny temu, greg2505 napisał:

Może maska minimalnie przesunęła się do tyłu i wycieraczki wadzą 

 

Wydaje mi się, że jest wszędzie równo spasowana. To nie było duże przesunięcie. Jutro wrzucę jakieś fotki

Ps. Proszę moda o usunięcie postu wyżej 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Sedrak Dan napisał:

Panowie od czego może silnik nierówno pracować na biegu jałowym. Obroty nie skaczą, ale jakby co jakiś czas zatelepało delikatnie silnikiem
 

Sprawdź kolanko odmy czy nie spróchniałe bo daje takie objawy

Opublikowano

Pany taka oto sytuacja - malzonka starala sie wyhamowac, widzac ze nie da rady starala sie ominac :(

Dzisiaj jade na ogledziny - wstepnie jest zakwalifikowany na zlomowanie :(

 

IMG_8390.JPG

IMG_8391.JPG

 

Blotnik to na miejscu znajde bez problemu - ale lampe bede potrzebowal - uchwyt urwany I lekko zarysowana, zderzak nic nie popekalo tylko obtarcie, maska tez da rade bez problemu zrobic

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

Cewki i świece maja rok. Jakieś 20-25.000 km. Check się nie świeci. A ta odme gdzie można znaleźć?

Tapatalka

Opublikowano
16 minut temu, Stichy napisał:

Pany taka oto sytuacja - malzonka starala sie wyhamowac, widzac ze nie da rady starala sie ominac :(

Dzisiaj jade na ogledziny - wstepnie jest zakwalifikowany na zlomowanie :(

 

IMG_8390.JPG

IMG_8391.JPG

 

Blotnik to na miejscu znajde bez problemu - ale lampe bede potrzebowal - uchwyt urwany I lekko zarysowana, zderzak nic nie popekalo tylko obtarcie, maska tez da rade bez problemu zrobic

W czwartek powinienem mieć lampę bix. Jak jesteś zainteresowany to pisz pw

Opublikowano

Bede szukal lampy - jaki stan I cena, gola lampa + dekielek bo zarnik I przetwornica z mojej 

Opublikowano

Na obecną chwile nie wiem jaki stan itp. Jak będę konkretnie coś wiedział to dam znać

Opublikowano

Ma ktoś zbędną blaszke żarówki kierunkowskazu do A4 b6? Ułamała mi się jedna nóżka, raz działa raz nie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu. Ściągnąłem i dałem żonie do potrzymania... i wleciała na dół i najgorsze, że nie spadła na osłone i nie mogę jej znaleźć. Proszę o pomoc.

silnik.jpg

Opublikowano
9 godzin temu, xsebo1 napisał:

Ma ktoś zbędną blaszke żarówki kierunkowskazu do A4 b6? Ułamała mi się jedna nóżka, raz działa raz nie

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Kolego o którą blaszkę Ci chodzi? Pokaż fotke.

Opublikowano

Koledze chodzi o zawleczkę rury turbo

Opublikowano
Kolego o którą blaszkę Ci chodzi? Pokaż fotke.
Przy czyszczeniu lamp ten pierdolnik plastikowy od kierunku musiałem obrócic o 180 stopni. Na drodze okazało się że nie świeci i nie chce wyjść. Kombinerkami na hama walczyłem z 15 minut, teraz widzę że to jest z całym plastikiem6b424acaf87cdabe3bdfc6514fc4638b.jpg

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, Maciek02 napisał:

Panowie, szukam pilnie dosłownie pierdoły. Chodzi o tą spinke łączącą dwie rury na zdjęciu.

1J0145769G

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.