Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

białe fele. moze i zaciski białe obwódki szyb, obwódkę grila tez i listwe na klapie... zoabczymy jak to wyjdzie w praniu... felgi mam i tak po dzownie do renowacji wiec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej walnal chrom na czarny polysk jak juz. Bedzie dziwnie z bialym a auto nie ma ani "grubej" feli ani gleby :) No offence wiesz o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne czy grafitkowe kolo do granatowego auta to jak pies do jeza :) dobrze, ze mysli o bialych, dadza rade z dokladkaim w kolorze i na glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybka akcja : mam listwy dolne z B7 takie lekko wybrzuszone w czarnej perle ( prawdopodbnie lz9w bo nie odcinaja sie od mojego auta ). Potrzebuje je zamienic za zwykle z b6 . Mile widziane w lakierze , kolor obojetny . Anyone ? Zaraz dorzuce fotki ( nie sa to zadne sline ;) )

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 19:58_________________________________________________http://allegro.pl/listwa-listwy-dolne-a4-b6-b7-drzwi-prawe-zderzak-i1752807135.html o takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę tarcze hamulcowe przód/tył do A4 Avant 2.5 V6 Quattro. Mogą być zjechane do zera, krzywe i zardzewiałe!!!! Najlepiej ze Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos chcial to mam ramki pod tylnie szyby elektryczne do sedana ( bez szyb i silniczkow ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki rozmiar oponek na felge 17'' 7,5'' 205 bedzie dobra czy musi byc 215? i jaki profil[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:32_________________________________________________chodzi mi o opony zimowe wiec wolal bym wezsze

zapodaj 225 :good: ja smigalem na takich w zime i za***iście sie auto prowadzi i gryzie snieg :good: oponki kumho :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie może ktoś ma na zbyciu łącznik kostkę 4-pin 4e0-972-133 potrzebna do zmiany kiery od b7 wiem że w aso jest tania ale najbliższe aso 90km odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ona nie jest Ci potrzebna

ta kostka która obecnie jest w B6 jest dwuczęściowa, po rozebraniu jej na dwie części bezproblemu wciśniesz ją w taśmę od B7

sprawdzone bo sam tak miałem zrobione w B6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę tarcze hamulcowe przód/tył do A4 Avant 2.5 V6 quattro. Mogą być zjechane do zera, krzywe i zardzewiałe!!!! Najlepiej ze Śląska.

tyl mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaki rozmiar oponek na felge 17'' 7,5'' 205 bedzie dobra czy musi byc 215? i jaki profil[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 14:32_________________________________________________chodzi mi o opony zimowe wiec wolal bym wezsze

zapodaj 225 :good: ja smigalem na takich w zime i za***iście sie auto prowadzi i gryzie snieg :good: oponki kumho :cool1:

a 205 nie trzeba bedzie naciagac bo wolal bym takiej szerokosci oponke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ona nie jest Ci potrzebna

ta kostka która obecnie jest w B6 jest dwuczęściowa, po rozebraniu jej na dwie części bezproblemu wciśniesz ją w taśmę od B7

sprawdzone bo sam tak miałem zrobione w B6 :naughty:

no to dzięki od b6 mam taką kostkę luzem muszę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

kumplowi w Golfie ALH siadlo turbo od ASZ - ktos wie gdzie mozna dostac nowke od ARL'a lub dobrze zrenegenerowane?

a moze jakas inna alternatywa do tego silnika? to zwykle 1.9 na VP :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do wymiany mam zawór egr, mogę go mieć nowego za 800 zł, brać go czy odpuścić temat i szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 400 albo i taniej kupisz zamiennik. Najlepiej to pozbyć się EGR poprzez wstawienie flanszy lub go zaślep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...