Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzy ktoś jaki jest numer dokładki s-line do a4 b6 na dwa wydechy? Chciałbym sprawdzić cenę w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Kojarzy ktoś jaki jest numer dokładki s-line do a4 b6 na dwa wydechy? Chciałbym sprawdzić cenę w ASO.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-all-b6-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/?p=969794#entry969794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jaki jest numer dokładki s-line do a4 b6 na dwa wydechy? Chciałbym sprawdzić cenę w ASO.

Daj znać ile jak zapytasz :D!

Edytowane przez Adrian-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany bede chcial sie za jakis czas zabrac za przyciemke avanta i mam pytanie, jak sie zdejmuje te plastiki, ktore sa dookola tylnych bocznych szyb w bagazniku, sa na jakies zaczepy, cos gdzies trzeba odkrecac, czy tylko jakos wyczepiane? Nie chcialbym powyrywac/polamac zaczepow i stad moje pytanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jaki jest numer dokładki s-line do a4 b6 na dwa wydechy? Chciałbym sprawdzić cenę w ASO.

Daj znać ile jak zapytasz :D!

Koło 1000 :wink:

Mateusz plastiki są na śrubach i kółkach

Jak dobrze kojarzę to żeby dojść do tylu to musisz od samego przodu wszystko rwać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do górnych plastików: Zdejmujesz rączki z podsufitki (śruby za zaślepkami- przednie też) a także odkręcasz oczka rolet (śruba pod większą częścią otworu) oraz pod zaślepką AIRBAG masz śrubę. Reszta to zatrzaski- ale uważaj na kurtynę! Najlepiej to ściągnij sobie "SAM NAPRAWIAM SAMOCHÓD- AUDI A4" H. R. ETZOLD'a i masz opisane krok po kroku co jak i gdzie :)

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jaki jest numer dokładki s-line do a4 b6 na dwa wydechy? Chciałbym sprawdzić cenę w ASO.

Daj znać ile jak zapytasz :D!

Koło 1000 :wink:

Łoł :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy :) jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ... :facepalm:



http://images69.fotosik.pl/812/c7aa8e2f63a3733emed.jpg


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z Jedrzychowic/Zgorzelca/Krzywej?

Przymusowy postój mam, mozna na kawę i bajerke się celnać

akurat dzisiaj miałem wycieczkę do Wałbrzycha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Pany bede chcial sie za jakis czas zabrac za przyciemke avanta i mam pytanie, jak sie zdejmuje te plastiki, ktore sa dookola tylnych bocznych szyb w bagazniku, sa na jakies zaczepy, cos gdzies trzeba odkrecac, czy tylko jakos wyczepiane? Nie chcialbym powyrywac/polamac zaczepow i stad moje pytanie. ;)

a po co zdzierać tapicerkę , nic nie odkręcaj tylko dobrze umyj szybę , przyciemniaj i osusz :)

najtrudniej jest przyciemniać tam gdzie są drzwi i otwieranie szyb więc w tym momencie pasuje odkręcać tapicerkę i wyciągnąć szybę :) , no i dobrze przykleić folię żeby nie dostały się powietrza później zostają tylko takie bąble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy :) jak zdemontować plstik osłony rękawa??? Rączka to sekunda pracy ale ta osłona? Męcze się z nią już godzine i ani nie drgnie ....czeka mnie również taki demontaż w aucie ale powątpiewam bo jak tutaj na lużno nie moge zrobić to yyyy rozumiem że plastik powinien wyjść w strone zwalniania ręcznego ale mówie ani drgnie ... :facepalm:

http://images69.fotosik.pl/812/c7aa8e2f63a3733emed.jpg

Trzyma sie na 2 zaczepach od strony raczki, podwazasz srubokretem i schodzi

MI zaczęła skrzypieć zapinka od pasa kierowcy - urwicy można dostać bo praktycznie non-stop kwiczy

Mam to samo, także z zapinką pasażera. Ma ktoś na to jakiś patent?
Tez to mialem, owinalem zapinke tasma parciana. Wyglada to ok, jest praktycznie nie widoczne. Oryginalnie jest tam tez troche takiego jakby meszka

:siema:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze, bo mnie szlag trafi z tym krawatem! Dwa tygodnie stał nie ruszany (to cwiara licznik naprawił, to lampy biksowałem) dzis w koncu chcialem go odpalic to okazlo sie ze akku zjedzony na zero. Podladowalem akku prostownikiem wrzucilem do auta to zaczal sie drzec alarm kluczyk oczywiscie sie rozkodowal. Immo zwariowalo bo auto gaslo po sekundzie migala kontrolka. Po chwili jakos sie chyba zgral bo immo wystartowalo kluczyk dogralem vagiem , auto zaczelo odpalac, ale wskaznik paliwa lezal i nie bylo podswietlenia, kontrolki swiatel i kierunkowskazow. Moze to byc wina slabo naladowanego akku? Potem juz przestal odpalac tylko przy przekreceniu kluczyka bylo slychac gdzies z komory silnika taki szybki trzask jakby zwarcie polaczone z dzwiekiem patyka wkladanego w szybko krecacy sie wentylator. Nie wiem co sie dzieje, chyba objawem slabego akku jest migajaca kontrolka od recznego? Fis tez ju przestal sie podwietlac. Aku sie laduje ponownie, rano wpakuje do auta i zoabcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ktoś z Jedrzychowic/Zgorzelca/Krzywej?

Przymusowy postój mam, mozna na kawę i bajerke się celnać

akurat dzisiaj miałem wycieczkę do Wałbrzycha :decayed:

:facepalm: Do 24tej uziemienia na Żarskiej jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze, bo mnie szlag trafi z tym krawatem! Dwa tygodnie stał nie ruszany (to cwiara licznik naprawił, to lampy biksowałem) dzis w koncu chcialem go odpalic to okazlo sie ze akku zjedzony na zero. Podladowalem akku prostownikiem wrzucilem do auta to zaczal sie drzec alarm kluczyk oczywiscie sie rozkodowal. Immo zwariowalo bo auto gaslo po sekundzie migala kontrolka. Po chwili jakos sie chyba zgral bo immo wystartowalo kluczyk dogralem vagiem , auto zaczelo odpalac, ale wskaznik paliwa lezal i nie bylo podswietlenia, kontrolki swiatel i kierunkowskazow. Moze to byc wina slabo naladowanego akku? Potem juz przestal odpalac tylko przy przekreceniu kluczyka bylo slychac gdzies z komory silnika taki szybki trzask jakby zwarcie polaczone z dzwiekiem patyka wkladanego w szybko krecacy sie wentylator. Nie wiem co sie dzieje, chyba objawem slabego akku jest migajaca kontrolka od recznego? Fis tez ju przestal sie podwietlac. Aku sie laduje ponownie, rano wpakuje do auta i zoabcze.

naładuj do pełna, zaaplikuj do fury, odpal i daj mi chwilę na dojście do siebie. miałem to samo z autem mirgeta - czasami postojówki potrafią dopiero po trzech dniach "wrócić" mimo braku błędów w MCE :whistling: generalnie jest to zawsze wina Mefja, ale tutaj też aku zaśpiewał anielski orszak ryju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

880 zeta

Czyli czekam jak się coś pojawi na rynku wtórnym :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04r-kombi-zderzak-tyl-kpl-s-line-i5282394331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje ktoś ile biorą za wymianę szyby czołowej w b6? Ile to trwa? Jakiej marki szyby szukać? Pilington? Guardian? OE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze, bo mnie szlag trafi z tym krawatem! Dwa tygodnie stał nie ruszany (to cwiara licznik naprawił, to lampy biksowałem) dzis w koncu chcialem go odpalic to okazlo sie ze akku zjedzony na zero. Podladowalem akku prostownikiem wrzucilem do auta to zaczal sie drzec alarm kluczyk oczywiscie sie rozkodowal. Immo zwariowalo bo auto gaslo po sekundzie migala kontrolka. Po chwili jakos sie chyba zgral bo immo wystartowalo kluczyk dogralem vagiem , auto zaczelo odpalac, ale wskaznik paliwa lezal i nie bylo podswietlenia, kontrolki swiatel i kierunkowskazow. Moze to byc wina slabo naladowanego akku? Potem juz przestal odpalac tylko przy przekreceniu kluczyka bylo slychac gdzies z komory silnika taki szybki trzask jakby zwarcie polaczone z dzwiekiem patyka wkladanego w szybko krecacy sie wentylator. Nie wiem co sie dzieje, chyba objawem slabego akku jest migajaca kontrolka od recznego? Fis tez ju przestal sie podwietlac. Aku sie laduje ponownie, rano wpakuje do auta i zoabcze.

naładuj do pełna, zaaplikuj do fury, odpal i daj mi chwilę na dojście do siebie. miałem to samo z autem mirgeta - czasami postojówki potrafią dopiero po trzech dniach "wrócić" mimo braku błędów w MCE :whistling: generalnie jest to zawsze wina Mefja, ale tutaj też aku zaśpiewał anielski orszak ryju.

no jutro mu zaladuje akku ladowany cala noc. mam nadzieje ze wstanie. Jak nie to mefju dostanie po mordzie jak zawsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...