Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy magiel z b7 podejdzie do b6? Pytam bo gość z allegro ma taki magiel z b7 i mówił że jest on z czujnikiem i ze teoretycznie powinien pasować do b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

To mogę go brać bez problemu ?Bo szkoda trochę marnować czas na jakieś odsylania itp. Czyli po zamontowaniu wszystko powinno normalnie dzialać tylko tyle że nie będzie wtyczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogę go brać bez problemu ?Bo szkoda trochę marnować czas na jakieś odsylania itp. Czyli po zamontowaniu wszystko powinno normalnie dzialać tylko tyle że nie będzie wtyczki ?

Tak bedzie działał tylko troche ciezej... dopiero jak podłaczycz elektryke to bedzie banglał na 100%... O ile ten magiel to servotronic.. upewnij sie

I normalnie bez problemu da sie pol skorke przelozyc? :)

bez problemu...

jak bedziesz to robił pierwszy raz to potem place tydzien bolą... tylko :decayed::facepalm:

jak byś miał problem z rozebraniem to pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to nie servotronic tylko zwykły to co wtedy ?ogolnie to raczej jak dam mechaniorowi auto to nie bedzie mi sie bawil w podlaczanie magla bo do tego chyba jest jakis przekaznik potrzebny itp...

Edytowane przez bziko86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to nie servotronic tylko zwykły to co wtedy ?ogolnie to raczej jak dam mechaniorowi auto to nie bedzie mi sie bawil w podlaczanie magla bo do tego chyba jest jakis przekaznik potrzebny itp...

Jakbyś był zainteresowany mam przekaźnik ze swojego Servotornica na sprzedaż jak coś to pw. na pewno się dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykly to tylko zmieni i bedzie hulał. Daj fote tego magla co chcesz kupic i sprawa bedzie rozwiazana. Ja na Twoim miejscu nie bawił bym sie w zwykle magle bo to strata kasy tylo od razu zakladal servotronic...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/maglownica-przekladnia-audi-a4-b6-b7-europa-igla-i5971282476.html

to jest ten magiel. tylko ze servotronica trzeba wiecej rezac pewnie bo to nie bedzie raczej proste podlaczenie?


magiel od pojemnisci 3.0 pasuje do 1.9?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie podrzucić link do tematu z wymianą oświetlenia w b6 na led? Mam problem ze znalezieniem :/

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oświetlania nóg z przodu i z tyłu są takie same żarówki jak w drzwiach?

tak, W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ten piniondz... 19-20 mozna mu dać. Moze w srodku znajdzie sie cos z sline, ale z wierzchu to pustak..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ten piniondz... 19-20 mozna mu dać. Moze w srodku znajdzie sie cos z sline, ale z wierzchu to pustak..

hmm no właśnie..

a ta ? http://olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-s-line-1-8-turbo-163km-xenon-skora-navi-alu17-quot-serwis-CID5-IDdU967.html#9d33e5f9d1 kumplowi bardzo się podoba i chce jechać oglądać vin: wauzzz8e24a272158

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce modułów od kkama do składanych lusterek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...