Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zieluu Dystom na fb znajdziesz ;)

Maciek02 ja mam, weź jutro się przypomnij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

jakie przetwornice kupić do B6 lampa to xenon ? Nie mam o tym zbytnio pojęcia, ktoś podrzuci czymś ciekawym ? potrzebuje 2 sztuki , najlepiej nowe ;)

więcej szczegółów jakie masz żarniki ,na ile pinów przetwornica,z góry na lampie powinna być naklejka z rodzajem żarówek

tzn mam gołe lampy i chce skompletować żarniki i przetwornice i nie wiem co kupić , żarniki wziął bym od hammera ale przetwornice jaki ?

bo do xenonu w b6 wchodzą d2s tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz d1s 4pin ,ja mam takie http://allegro.pl/nowa-przetwornica-xenon-valeo-audi-a4-b6-00-04-oe-i5970753553.htmlpasują do xenon i bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś wtyczkę do przetwornicy Xenon w B6 ? Mam nowe lampy, w których ktoś odciął wtyczki od przetwornic. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy wlatują do tego żarniki d1s ? Sorry że takie głupoty pytam ale nie miałem z tym wcześniej do czynienia i nie wiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy wlatują do tego żarniki d1s ? Sorry że takie głupoty pytam ale nie miałem z tym wcześniej do czynienia i nie wiem :facepalm:

tak

Panowie ma ktoś wtyczkę do przetwornicy Xenon w B6 ? Mam nowe lampy, w których ktoś odciął wtyczki od przetwornic. :facepalm:

ilu pinowe masz przetwornice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kupczak90, dnia 17 Lut 2016 - 23:54, napisał:
Panowie ma ktoś wtyczkę do przetwornicy Xenon w B6 ? Mam nowe lampy, w których ktoś odciął wtyczki od przetwornic.
ilu pinowe masz przetwornice

Mam przetowrnice ori do lamp H7 d1S xenon, nie wiem ile tam jest pinów, lamp nie mam przy sobie żeby sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pin lub 12pin ,obydwie obsługują d1s i obydwie montowane fabrycznie,bardziej bym stawiał na 12pin ,ale lepiej sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluu Dystom na fb znajdziesz

Dzięki wielkie :hi:

przecież masz w Rzesz sklep z dystansami , do wyboru do koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdyby ktoś miał elektronike kluczyka scyzoryka B7 lub scharatany klucz ze sprawną elektroniką to proszę o cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przetwornice kupić do B6 lampa to xenon ? Nie mam o tym zbytnio pojęcia, ktoś podrzuci czymś ciekawym ? potrzebuje 2 sztuki , najlepiej nowe ;)

więcej szczegółów jakie masz żarniki ,na ile pinów przetwornica,z góry na lampie powinna być naklejka z rodzajem żarówek

tzn mam gołe lampy i chce skompletować żarniki i przetwornice i nie wiem co kupić , żarniki wziął bym od hammera ale przetwornice jaki ?

bo do xenonu w b6 wchodzą d2s tak ?

Do tego musisz kable kupic jeszcze. Lub przerobic na inne przetwornice mniej podatne na uszkodzenia od tych Valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 lat mam valeo 4pin i jak narazie nic się z nimi nie dzieje,wcześniej miałem 12pin ,które siedziały od nowości prawie 10lat i też nie było z nimi problemu, sprzedane z lampami przy zmianie na bix,także nie są takie złe,a przynajmniej nie trzeba kombinować z zamontowaniem w lampie,ale oczywiście każdy zrobi jak będzie uważał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Właśnie zakończył żywot u mnie teleskop maski co polecacie z zamienników z krosna czy Magneti Malelli bo ori to wydatek 150 zł

http://allegro.pl/silownik-teleskop-maski-audi-a4-8e2-b6-00-cyl-i5571512772.html

http://allegro.pl/silownik-teleskop-maski-silnika-audi-a4-b6-i5167086025.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneti Malelli miałem założone na tył to albo ja mam takie szczęście albo one takie są bo jeden się wywalił zaraz po paru dniach :facepalm: , ale wymienili na nowy i jak na razie niby działa jak powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Właśnie zakończył żywot u mnie teleskop maski co polecacie z zamienników z krosna czy Magneti Malelli bo ori to wydatek 150 zł

http://allegro.pl/silownik-teleskop-maski-audi-a4-8e2-b6-00-cyl-i5571512772.html

http://allegro.pl/silownik-teleskop-maski-silnika-audi-a4-b6-i5167086025.html

Kij od miotly [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pin lub 12pin ,obydwie obsługują d1s i obydwie montowane fabrycznie,bardziej bym stawiał na 12pin ,ale lepiej sprawdzić

Masz takie wtyczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które wtyczki potrzebujesz. Mam wzasadzie każde wtyczki do przetwornice. Pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie czy wymiana całego mechanizmu ręcznego jest jakaś problematyczna? trzeba coś przy tylnych kołach odczepiać czy coś? Przyszedł nowy rękaw od biggmana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...