Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie/Panie jaką pianę aktywną kupic? Najchętniej produkt o dobrym stosunku cena -> jakośc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, staniek napisał:

Panowie/Panie jaką pianę aktywną kupic? Najchętniej produkt o dobrym stosunku cena -> jakośc ;)

Polecam aktywna pianę od abdl . Cena może dosyć wysoka ale robi robotę i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie produkty od abdl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam nowy ori gril dolny do zderzaka S4 wersja chrom, chętnie zamienie go na tego samego do S4, ale z ori czarną ramką :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2017 o 18:10, Dominik93 napisał:

Polecam aktywna pianę od abdl . Cena może dosyć wysoka ale robi robotę i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie produkty od abdl. 

Kupię tą którą polecasz, albo Shiny Garage, która też podobno jest dobra (trochę już poczytałem na ten temat :decayed:)

Jeszcze jakiś szampon, ręczniki, rękawicę, jakieś QD itp.

Takie tam moje pierwsze kroki w tej materii ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, staniek napisał:

Kupię tą którą polecasz, albo Shiny Garage, która też podobno jest dobra (trochę już poczytałem na ten temat :decayed:)

Jeszcze jakiś szampon, ręczniki, rękawicę, jakieś QD itp.

Takie tam moje pierwsze kroki w tej materii ;)

 

Pozdr

Lepiej się pilnuj bo kosmetyki do auta potrafią zajrzeć głębiej do kieszeni niż żona w Sephorze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może numer śruby torx25 trzymającej rączkę przy podsufitce? Ukręciłem swoją a nie chce jakiegoś badziewia wkręcać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zawala się może komuś stary ori filtr paliwa do Bfb ? 

Chciałbym pozyczyc na parę dni bo mam problem z odpalaniem po nocy i obstawiam że filtr paliwa cofa mi paliwo . 

Ktoś,coś? 

Proszę o PW . 

Stawiam flaszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zawala się może komuś stary ori filtr paliwa do Bfb ? 
Chciałbym pozyczyc na parę dni bo mam problem z odpalaniem po nocy i obstawiam że filtr paliwa cofa mi paliwo . 
Ktoś,coś? 
Proszę o PW . 
Stawiam flaszkę [emoji4]
No bez przesady, zamiast flaszki kup nowy filtr paliwa przecież co nie kosztuje majątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pajda napisał:
2 godziny temu, Dominik93 napisał:
Panowie, czy zawala się może komuś stary ori filtr paliwa do Bfb ? 
Chciałbym pozyczyc na parę dni bo mam problem z odpalaniem po nocy i obstawiam że filtr paliwa cofa mi paliwo . 
Ktoś,coś? 
Proszę o PW . 
Stawiam flaszkę emoji4.png

No bez przesady, zamiast flaszki kup nowy filtr paliwa przecież co nie kosztuje majątku

Jak kupować filtr paliwa to Ori bo zamienniki się nie sprawdzaja a Ori kosztuje ponad 200 zł a pewności nie mam że to filtr cofa paliwa i nie chcę w niepotrzebne koszta się pchać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Dominik93 napisał:

Jak kupować filtr paliwa to Ori bo zamienniki się nie sprawdzaja a Ori kosztuje ponad 200 zł a pewności nie mam że to filtr cofa paliwa i nie chcę w niepotrzebne koszta się pchać.. 

Ale bzdury wypisujesz.  Od lat kupuję Mann/Knecht, inni jeżdżą na Bosch/Filtron i jakoś nikt nie ma problemu, żeby ori w ASO kupować.

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, co osoba to inna opinia . Inni narzekają na zamienniki i twierdzą że są same problemy z nimi i tylko Ori wkładają a drudzy chwalą manny-knechty i nie widzą potrzeby wkładania Ori filtra . 

Zgłupiałem .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dominik93 napisał:

Powiem tak, co osoba to inna opinia . Inni narzekają na zamienniki i twierdzą że są same problemy z nimi i tylko Ori wkładają a drudzy chwalą manny-knechty i nie widzą potrzeby wkładania Ori filtra . 

Zgłupiałem .. 

U mnie po wymianie na Manna pompa zaczęła buczeć.Powróciłem do starego używanego ORI i jest cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rabbi napisał:

U mnie po wymianie na Manna pompa zaczęła buczeć.Powróciłem do starego używanego ORI i jest cisza

A masz może pożyczyć jakiś filtr paliwa na parę dni żeby zobaczyć czy on jest winowajcą słabego odpalania ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nitroo napisał:

Ale bzdury wypisujesz.  Od lat kupuję Mann/Knecht, inni jeżdżą na Bosch/Filtron i jakoś nikt nie ma problemu, żeby ori w ASO kupować.

Damian akurat w wypadku 1.8t to jest jedna wielka zagadka z tymi filtrami:kwasny: Według mnie zamienniki mają jakieś odchyły w regulatorze ciśnienia paliwa i stąd właśnie jest loteria. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wandej napisał:

Według mnie zamienniki mają jakieś odchyły w regulatorze ciśnienia paliwa

Każdy nowy mann bedzie lepszy od zapchanego ori. Widziałem co w moim 1.8T z filtra wypadło. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, szczuraz napisał:

Każdy nowy mann bedzie lepszy od zapchanego ori. Widziałem co w moim 1.8T z filtra wypadło. :wink:

Miałeś b5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...