Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, greg2505 napisał:

Na dniach też się biorę za tył ,wywalę wszystko jak u ciebie,powiedz wachacze brałeś nowe czy same tuleje wymieniałeś ,na allegro jest komplet za 799zł i zastanawiam się czy brać czy tuleje same wymieniać

To, co wymieniłem:

image.png.66803caf23f2a562309e63649149ca79.png

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

Nic się przed Tobą nie ukryje. Szkoda, że wcześniej zdjęcia nie wrzuciłem, nie byłbym zdziwiony przy składaniu, że ich nie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, R4xx napisał:

Nic się przed Tobą nie ukryje. Szkoda, że wcześniej zdjęcia nie wrzuciłem, nie byłbym zdziwiony przy składaniu, że ich nie mam :decayed:

Grzebałem się z tym kiedyś sam dzięki czemu wiem dokładnie co tam siedzi z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,gałka duża do Rnse LED ...Czy podejdzie od A6 o nr 4F0 919 069 A?

Od a3 Ori nr to 8P0 919 069 A

5305979_4342108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, R4xx napisał:

To, co wymieniłem:

image.png.66803caf23f2a562309e63649149ca79.png

Dzięki za foto,jest trochę tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Czyli wszystko :) brakuje tylko gum stabilizatora.

Sam po sobie wiem że prowadzenia auta ze zrobionym tyłem to jest bajka.

No właśnie coś mi zaczęło myszkować na ślizgim ,myślę że to tył ma dość ,siedzi od nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanior ma problem z ustawieniem geometrii na lewym kole. Skończył mu się zakres regulacji na tym:

2F159FAE-32A6-474F-A693-791197F292AA.jpeg.616f6856a30f14c8a8326cdfd6a27740.jpeg
 

Może ktoś ma pomysł, gdzie szukać przyczyny? Wszystko jest nowe :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wcześniej @kamil-vag dał materiały do ustawiania geometrii, niech je mechanior przestudiuje..

 

 

 

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 11:23, kamil-vag napisał:

A wizyta na geometrii i tak będzie potrzebna, tylko żebyś do dobrego warsztatu pojechał co będą wiedzieć co i jak i w razie co wózek(sanki) będą potrafili skorygować...

No to wykrakałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kamil-vag napisał:

No to wykrakałem ?

Geometria 3d i problem się rozwiąże. Specjalistów akurat w tej dziedzinie nie brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kosik25 napisał:

Geometria 3d i problem się rozwiąże. Specjalistów akurat w tej dziedzinie nie brakuje. 

Jest na takowej. Problem jest w tym, że brakuje już możliwości regulacji. Spróbuję sam go poskręcać i wtedy wrócę :facepalm:

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

No to wykrakałem ?

Byłoby zbyt prosto :kox:

7 godzin temu, Langista napisał:

Kilka postów wcześniej @kamil-vag dał materiały do ustawiania geometrii, niech je mechanior przestudiuje..

 

 

 

Studiował niby. Wydaje mi się, że całość jest skręcona w jedną stronę. Spróbuję samodzielnie ustawić sanki. Się zobaczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, R4xx napisał:

Jest na takowej. Problem jest w tym, że brakuje już możliwości regulacji. Spróbuję sam go poskręcać i wtedy wrócę :facepalm:

Byłoby zbyt prosto :kox:

Studiował niby. Wydaje mi się, że całość jest skręcona w jedną stronę. Spróbuję samodzielnie ustawić sanki. Się zobaczy..

By studiował to by problemu nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał:

By studiował to by problemu nie było ?

Radzio z  flatout motolab da radę :whistling:

Zapewne trzeba sanki przestawić tylko czemu się nie chciało tego robić panu na geometrii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kosik25 napisał:

Zapewne trzeba sanki przestawić tylko czemu się nie chciało tego robić panu na geometrii?

Pań na geometrii pomyślał sobie że po co ma się męczyć, maszyna mu pokazuje że nic więcej się nie da zrobić i tyle, on z maszyną nie wygra... znaczy się leń i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedyś jeden powiedział, że z przodu nie da się ustawić i oddał połowę na czerwono. Jak zapytałem jakie zawieszenie wybrał, odpowiedział że zwykłe a miałem 1BE :facepalm:

Niestety nie dałem mu już szansy poprawiać. W innym miejscu panowie zaczęli od sprawdzenia wlepy w książce serwisowej i nie było problemów. Przy okazji z tyłu poprawili bo z 9 lat nikt tam nie zaglądał. Także jak się potrafi i chce to się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Pań na geometrii pomyślał sobie że po co ma się męczyć, maszyna mu pokazuje że nic więcej się nie da zrobić i tyle, on z maszyną nie wygra... znaczy się leń i tyle.

Gdyby były stare śruby to ja rozumiem, bo nikt mu nie zapłaci za czas przy ich odkrecaniu. Ale tu wszystko nowe, poluzowac, przesunąć, skręcić i ustawić geometrie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Mi też kiedyś jeden powiedział, że z przodu nie da się ustawić i oddał połowę na czerwono. Jak zapytałem jakie zawieszenie wybrał, odpowiedział że zwykłe a miałem 1BE :facepalm:

Niestety nie dałem mu już szansy poprawiać. W innym miejscu panowie zaczęli od sprawdzenia wlepy w książce serwisowej i nie było problemów. Przy okazji z tyłu poprawili bo z 9 lat nikt tam nie zaglądał. Także jak się potrafi i chce to się da.

To jest najgorsze ustawić na czerwono bo się nie da... ale kasę skasować za takie ustawienie to i tak wezmą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kosik25 napisał:

To jest najgorsze ustawić na czerwono bo się nie da... ale kasę skasować za takie ustawienie to i tak wezmą. 

Robota nie zrobiona także zadnej złotówki też nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...