Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dałem na pióra i dalej to samo niestety :(

 

@Hugo właśnie o to chodzi, że czasem trzeba przy małej prędkości przetrzeć szybę, a to skakanie strasznie wkurza.

Założyłem nawet nowe pióra Denso bo miałem i bez różnicy. Jak nie urok to wiadomo ;)

Ogólnie to produkt nawet OKi, rzeczywiście kropelki zaczynają się ruszać już przed pięćdziesiątką.

 

Może poczytam i kupię jakąś inną, może coś to da.

 

Pozdr

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A w By 6/7 z ramionami aero aplikowałeś?

Opublikowano

Bez różnicy jakie, masz krzywo ramiona, stąd problem. Zdejmij pióra i zostaw same ramiona, mają być równo do powierzchni szyby, potem załóż z powrotem pióra.

Opublikowano

@Langista ramiona są równo, sprawdzałem i lekko poprawiałem kierowcy. Problemem na 99% jest niestety niewidzialna wycieraczka :(

Przed aplikacją problemu nie było.

Trudno trzeba będzie ją usunąć.

Opublikowano

@staniek ile czasu minęło od nałożenia? Szybę dobrze oczyściłeś przed aplikacją?

Opublikowano

Szyba przygotowana dobrze, mycie, glinka, mycie, tlenek ceru, mycie, odtłuszczenie K2 klinet (ipa), aplikacja.

Możliwe, że trochę za późno dotarłem, ale nie minęło więcej jak 10-12 minut.

Dotarcie najpierw wilgotna mikrofibrą, później suchą.

Samochód stał później do rana w garażu.

 

Może ją usunę i położę jeszcze raz. W sumie to robiłem to po raz pierwszy, ale według mnie ciężko coś tu zepsuć ;)

Opublikowano

Tydzień od położenia.

Opublikowano

Problem skaczącej wycieraczki najczęściej spowodowany jest niedostatecznym, końcowym dotarciem specyfiku.

Czasem moze sie nam wydawać, że już jest oki, ale to naprawdę trzeba długo dopieszczać.

 

Miałem ten sam problem, gdy robiłem to pierwszy raz, ale każde następne aplikacje bez problemu.

Opublikowano

@whyduck1 chyba właśnie tak zrobię, że zdejmę tą i z ciekawości położę jeszcze raz lepiej przykładając się do dotarcia.

Zobaczymy czy to coś da.

 

Dzięki Panowie za sugestie/rady :)

 

Pozdr

Opublikowano

Ja tam tylko umyłem, odtłuściłem, nałożyłem i po nałożeniu na drugą część szyby, pierwszą docierałem na sucho. Trzymała całą zimę, nie było żadnych problemów z wycieraczkami.

Opublikowano
1 godzinę temu, Langista napisał:

Ja tam tylko umyłem, odtłuściłem, nałożyłem i po nałożeniu na drugą część szyby, pierwszą docierałem na sucho. Trzymała całą zimę, nie było żadnych problemów z wycieraczkami.

Też tak nałożyłem i żadnych problemów,wycieraczki jakby lżej śmigają

Opublikowano

Może to kwestia produktu. Ja kładłem, jak pisałem wyżej glaco roll on.

 

@greg2505 @Langista co stosowaliście?

Opublikowano

Ja coś takiego kiedyś dostałem i fajnie działa 

16604760887623677299285226046355.jpg

Opublikowano

Ja myłem szybę wodą z płynem do mycia naczyń + alkohol izporopylowy (na zimę tak robiłem), na szybę nakładałem glaco

ALLEGRO.PL

 

I trzymało całą zimę mimo 4 długich tras po 1000km.

Na lato umyłem tylko płynem do mycia naczyń, spłukałem czystą wodą z kranu i trzymało do zimy (4-5 miesięcy).

 

Opublikowano

Spróbuj teraz szybe przrmyć rozcieńczoną ipą i przetrzyj pióra wycieraczek Reloadem. Mialem też tak kiedyś, ale po jakimś czasie minęło, tak jakby się "dotarło" na szybie. Ja ogólnie od ~10 lat nie wyobrażam sobie już jazdy bez tego specyfiku, który jest "must have" jak dla mnie.

Opublikowano

Pany, co by nie zakładać ekstra nowego tematu, mam do wymiany podporę wału. Brać z NTY gotowca z łożyskiem, czy szukać osobno samej gumy i łożyska? Myślałem też żeby na wale dać dekielki przy przegubach jak na półosiach, bo średnicę są idealnie takie same :eusathink:

Opublikowano

@KoJ@K nieee mam Reload'a, ale jak nieee dojdę z tym do ładu to może kupię ;)

Też czytałem gdzieś, że skakanie może przejść samoistnie po jakimś czasie, dwa trzy tygodnie.

W weekend przetrę ipą jak radzisz.
Na razie usunąłem ją i położyłem jeszcze raz. Docierałem chyba dziesięć razy dłużej niż poprzednio i niewiele to pomogło. Założyłem stare wycieraczki i trochę lepiej jest (kupiłem jeszcze jakieś Alca żeby zobaczyć czy nie są winne przypadkiem Denso).

Ogólnie to wystarczy odrobina płynu ze sprysków/poślizgu i przez krótki czas nie skaczą.

Dzień później była lekka mżawka i o dziwo nie skakały, ale to raczej dlatego, że tylko chwile padało i pewnie nie zmył się dobrze płyn do szyb.

Ogólnie jeszcze się nie poddałem ;)

 

Poza tym spostrzeżenie jest takie, że wydaje mi się, że po dziesięć razy solidniejszym/dłuższym dotarciu ;)  niewidzialna gorzej odprowadza wodę.

 

@Langista może podpytaj @MemberA4 pamiętam, że walczył coś z wałem, tyle, że nie pamiętam już czy chodziło o podporę.

 

Pozdr

Opublikowano

Bo pewnie starłeś zbyt duży "nadmiar" . Ja pierwsze dotarcie zawsze robie "na odyeb" i do pierwszego deszczu jeżdże z lekko pomazanymi szybami ;) tak jak napisałeś, u mnie kiedyś właśnie tak było, że po kilku tygodniach minęło skakanie. Z tym że ja nie miałem glaco, a powłokę Gtechniq G1. Na przygotowanej szybie potrafi naprawde mega długo posiedzieć na czołowej, bo na bocznych to chyba dożywotnio. U teścia po 3 latach na czołowej dopiero zaczęła znikać (mało jeździ co prawda). U siebie nalozyłem taką "zwietrzałą resztke" która mi została (chyba ze 2 lata przeleżała w nie ogrzewanym garażu)  i rok siedzi juz ponad. A boki jak wczoraj nałożone.

Opublikowano

Cześć mam pytanie kupował ktoś może od nich felgi? Mają podobno 91kpl akurat tych felg i na zdjęciu wyglądają jak nowe (A większość używek w średnim stanie są wystawione w podobnej cenie)

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano

Poszukuję adapterów pozwalających na montaż soczewek evox, może komuś zalegają dwie sztuki? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.