Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Udała30 napisał:

Panowie ktoś z Rzeszowa lub okolic? 

Tak, Grzesiu @wrclaguna

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy oprawka kierunkowskazu o numerze 8E0953053 różni się od 8E0953053A?

Opublikowano

Pany , kto tam ma lotkę rs4 b8 na avancie b6  ?...

 

Opublikowano

Pany, przyjezdzam do PL na kilka dni - bede mial kilka drobiazgow ze swojej B6 - Jak ktos chetny to wystawie, ale najpierw tutaj wole poinformowac :kox:

RNSe LED, klimatronik z grzaniem i czujnikiem jakosci, wlacznik swiatel auto, CLH + Regulacja wys swiatel, Gril gorny S4 i dolny S4-Line :decayed: , Kolrowe zegary 

Wystawie wszystko w odpowiednim dziale w tym tygodniu :thumbup1:

 

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

@Stichy grill dolny S4-Line to znaczy z S4 wyrezany pod S line jak tak to jaka cena...

Edytowane przez SEV7N

Opublikowano
Godzinę temu, SEV7N napisał:

@Stichy grill dolny S4-Line to znaczy z S4 wyrezany pod S line jak tak to jaka cena...

Wszystko masz w dziale sprzedaży

Opublikowano

Nie miał by ktoś na zbyciu tej wtyczki 4pin do przetwornicy? Albo jakiś namiar gdzie to kupić?

IMG-20220802-WA0002.jpg

Opublikowano

Na Allegro jest tego pełno, to adaptery 12-4 pin

Opublikowano

Ty chyba piszesz o tym co łączy żarnik z przetwornica. A mi jest potrzebna wtyczka  zasilania przetwornicy. Tam są 2 piny + i - wtyczce 4pin 

Opublikowano

Przerywa Ci xenon? U mnie przerywał. Nie potrafiłem znaleźć tej wtyczki i zalałem ją klejem na gorąco (jako tako).

Opublikowano
Godzinę temu, Jack0 napisał:

Przerywa Ci xenon? U mnie przerywał. Nie potrafiłem znaleźć tej wtyczki i zalałem ją klejem na gorąco (jako tako

Dokładnie. Myślałem że przetwornica szaleje, ale jak się okazało to problem z pinami i przewodem w tej wtyczce.

Opublikowano
20 minut temu, kamil-vag napisał:

chyba mam jeszcze takie wtyczki

Poszło PW

Opublikowano

witam mam do wymiany walek rozrzadu w AVF, jakiej firmy najlepiej wybrac, slyszalem ze KOLBENSCHMIDT jest ok, moze ktos ma cos sprawdzonego...

Opublikowano

Tylko Ori używka w dobrym stanie lub Kolbenschmidt.

Opublikowano

@mr.mark1

 

Panowie takie mam jeszcze części z lamp z B6, głównie z bixow...

 

IMG_20220807_110205.jpg

 

IMG_20220807_105801.jpg IMG_20220807_105711.jpg

 

IMG_20220807_105718.jpg

 

 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Dla mnie ta wtyczka do przetwornicy ?

Opublikowano
W dniu 6.08.2022 o 20:41, SEV7N napisał:

witam mam do wymiany walek rozrzadu w AVF, jakiej firmy najlepiej wybrac, slyszalem ze KOLBENSCHMIDT jest ok, moze ktos ma cos sprawdzonego...

Kolbenschmidt chyba najlepszy. Gdybys ewentualnie chciał zakupić to zapraszam.

Opublikowano

Panowie, skaczą Wam wycieraczki po aplikacji niewidzialnej wycieraczki?

Podkusiło mnie wrzucić na przednią szybę i wycieraczki niestety skaczą.

Dam jeszcze na pióra i jak nieee pomoże to trza będzie ją zdjąć/usunąć :(

 

Glaco roll on położone jakby co.

 

Pozdr

Opublikowano
59 minut temu, staniek napisał:

Panowie, skaczą Wam wycieraczki po aplikacji niewidzialnej wycieraczki?

Podkusiło mnie wrzucić na przednią szybę i wycieraczki niestety skaczą.

Dam jeszcze na pióra i jak nieee pomoże to trza będzie ją zdjąć/usunąć :(

 

Glaco roll on położone jakby co.

 

Pozdr

Kładłem dokładnie to samo już w kilku autach i zawsze było cacy. Rzadko kiedy używało się wycieraczek, ale jak już trzeba było, to nigdy nie skakały.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.