Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, Moje plastikowe tulejki stabilizatora z tyłu rozpadły się przy zdejmowaniu sparciałych gum. Można je zastąpić smarem odpornym na wodę, czy musi być jakaś rzeźba z rurki pcv?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 godzin temu, Langista napisał:

Panowie, Moje plastikowe tulejki stabilizatora z tyłu rozpadły się przy zdejmowaniu sparciałych gum. Można je zastąpić smarem odpornym na wodę, czy musi być jakaś rzeźba z rurki pcv?

Musisz coś podłożyć,bo będzie luz,ja finalnie drugi drążek założyłem

Opublikowano

Ta tulejka nie jest tylko po to, żeby guma nie przywierała się do stabilizatora?

Opublikowano

Średnica Ci się zmniejsza przeca.

 

Chyba, że znajdziesz gumę o mniejszej średnicy pasująca do obejmy.

 

Ori gumy są pod średnicę 20mm

Opublikowano

Wiecie jakiej grubości jest ta tulejka? To mniej jak pół mm przecież.. w każdym razie zobaczę, coś napewno uda się wymodzić.

Opublikowano

U mnie też te plastiki popękały, kupiłem drugi stabilizator.

Takie coś kiedyś znalazłem na aledrogo, ale czy szerokość ok i czy dobrał by średnicę do drążka i np. nie będzie skrzypiało...

ALLEGRO.PL

 

WWW.STRONGFLEX.EU

221445B - Tuleja stabilizatora tylnego - Poliuretan strongflex.eu

 

Opublikowano

Stabilizator ma 18mm plus tulejka.

Stabilizator S4 ma 20mm nie ma tulejki ale guma jest ta sama. Mi wychodzi, że tulejka powinna mieć 1mm grubości tylko pewno się wytarła ;)

Opublikowano

Guma dosyć ciasno siedziała to widać jej wymiary i tak są chyba w zapasie.. a obejmy są takie same w S4 jak w zwykłym? 

 

Jeszcze jedno pytanie odnośnie tulei w łapie dyferencjału, tulei do tego nie ma żadnych, jedynie poliuretany.. ktoś ma, wypowie się jak wpływają na komfort?

Opublikowano

20mm ma takie same gumy i obejmy jak zwykły, guma siedzi bezpośrednio na metalu.

22mm ma inne gumy, a obejmy to już nie pamiętam dobrze, ale chyba też.

 

Gumy są w zapasie, bo ciasno ma być, bez luzu.

Edytowane przez staniek

Opublikowano

Skoro S4 tulejek nie ma przy tej samej gumie i obejmach to równie dobrze i kawałek dętki mogę podłożyć jako dystans :grin:

Opublikowano

Teoretycznie tak, o ile będziesz w stanie z tym żyć :wink:

Opublikowano

Będę spał jak niemowlę, bo nie uśmiecha mi się szukać drugiego stabilizatora z powodu tulejek, które dostanę tylko z całym stabilizatorem :facepalm:

Opublikowano
2 minuty temu, Langista napisał:

Będę spał jak niemowlę, bo nie uśmiecha mi się szukać drugiego stabilizatora z powodu tulejek, które dostanę tylko z całym stabilizatorem :facepalm:

Podjedź do sklepu z częściami jak szukałem do siebie mieli 16mm i 18mm w zamienniku,tylko nie powiem ci jak ze spasowaniem,bo trafił się ładny drążek i wymieniłem cały

Opublikowano

Ja przeciąłem strzykawkę 10cm wzdłuż , i siedzi ciasno.

Panowie z innej beczki , łozyska koła jakie polecacie  ? Coś mi się z tyłu odzywa ...

Opublikowano

FAG

Opublikowano
13 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Ja przeciąłem strzykawkę 10cm wzdłuż , i siedzi ciasno.

Panowie z innej beczki , łozyska koła jakie polecacie  ? Coś mi się z tyłu odzywa ...

FAG, ewentualnie SNR

Opublikowano

Dzięki panowie. :thumbup1:

Opublikowano
9 godzin temu, DivaynEays napisał:

FAG, ewentualnie SNR

A nie SKF?

Opublikowano
51 minut temu, Langista napisał:

A nie SKF?

Kupiłem fag ,a w środku było skf,kilka łożysk już tak trafiłem 

Opublikowano

Kurde.. szukam i szukam.. kojarzy ktoś czy istnieje w ogóle poduszka przedniej łapy dyferencjału? Jedyne co znalazłem to zamiennik z poliuretanu a średnio chciałbym go zastosować, dużo się naczytałem, że te twarde są zbyt twarde i równie dobrze można pod sztywno zamontować, a te miększe rozlatują się po 3-4 latach..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.