Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna rzecz z tym czujnikiem , ja właśnie mam taki wsadzony fabrycznie i po numerze kupiłem taki sam .

Wpadl mi w rece jeszcze zamiennik FAC - wygląda tak samo, ale sprawdzę go dopiero wieczorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie stop świecił cały czas ,po puknięciu w pedał gasł i jakiś czas był spokój, kupiłem zamiennik to wogólenie świecił,wziąłem stary i kilka razy go w rękach powciskałem i ze 2 lata nie mam z nim problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trn wlacznik świateł stop wymaga prawidłowego montażu. Zrobiłeś wszystko zgodnie ze sztuką? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

Trn wlacznik świateł stop wymaga prawidłowego montażu. Zrobiłeś wszystko zgodnie ze sztuką? 

Na wciśniętym hamulcu i czujnik wyciągnięty na max  ,jak zwolnisz hamulec czujnik sam się ustawi ,o ile dobrze pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten co ja mam to nie ma żadnych zapadek które by regulowały długość tego trzpienia , poprostu wkłada się go przekręcą i tyle , ale nie jest to jakiś zwykły włacznik  on/off bo np podłączony na pusto nie włącza świateł mimo wciskania , dopiero jak siadzie w miejscu docelowym swiatla zaczynają się włączać 🤔

Włożyłem teraz ten zamiennik i działa, ale jakoś mam mieszane uczucia, bo stary wyjąłem pociągnąłem coś strzeliło w środku i teraz też na nim swiatla się włączają prawidłowo 😆

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś kontakt do @DarekS4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wandej napisał(a):

Panowie ma ktoś kontakt do @DarekS4??

W podpisie ma link do Facebooka a tam jest numer telefonu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wandej napisał(a):

Panowie ma ktoś kontakt do @DarekS4??

732547618

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy jaka powinna być wartość w licznik 17 kanał 30 dla B6 1.8T quattro bfb sedan ?

Niestety po zmianie licznika przy pełnym zatankowaniu nie dochodzi do końca wskazówka. (Niestety starego licznika już nie mam)

 

U mnie zakres regulacji to 96-160 obecnie jest 145

 

Na teście zegarów wskazówka dochodzi do końca każdy test powyżej 130 nie powoduje podniesienia się wskazówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra powoli tracę nadzieję,  mam już 3 czujniki za sobą i dalej swiatla stop zapalają się same z rana i gasna po kilkuset metrach , bądź po zgaszeniu i odpaleniu ponownym auta . MCE wywala taki błąd, ma może ktoś jeszcze pomysł jak to ugryźć?

Dla świętego spokoju zmieniłem dziś żarówki , ale to nie pomogło , zostaje chyba tylko wiązka do przejrzenia ewentualnie MCE - ale to się chyba nie psuje.

 

20240516_213807.jpg

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz ewidentnie błąd czujnika, jakiej firmy kupiłeś? Sprawdź organoleptycznie wiązkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 ori czujniki + jeden zamiennik FAC na wszystkich problem występuje , zastanawiam się jeszcze czy taki błąd może generować uszkodzony mce lub zalany uszkodzony któryś z bezpieczników np na podszybiu . MCE jest w wersji F wiec wszystko jest z niego sterowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...