Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chlopaki za te info, chcialem wlasnie usunac ten cudzy lakier bez robienia szkody dla mojego. No i dzieki za wycene wyciagania wgniotki. Mnie tu pewnie beda chcieli naciac na 100-150zl minimum czarujac mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ok to dwa pytania i prosze o 2 odpowiedzi. 1. Ile kosztuje takie wyciaganie wgnioteczki? 2. Czym moge sam zetrzec/usunac cudzy lakier z mojego? Mam taka maszynke obrotowa do polerki i kilka wkladow, jeszcze nie przetestowalem jej. No i mam paste polerska K2. Czy tego moge uzyc?

Ja ostatnio podjechałem do lakiernika z przetarciem podobnym do twego , przyniósł nitro i zmył wszystko szmatka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo . Było już ciemno i auto było brudne i na czarnym tak nie widać :facepalm:

Pany wie ktoś jak wyregulować długie światła w B6 bo raz są za nisko raz za wysoko bo bawiłem z czyszczeniem soczewki i jak się przykręca te 4 śrubki dolne to dwie albo jedna mają takie specjalnie gumki nie wiem jakieś dystanse :kwasny:

Jak dam długie idealnie to mijania świecą dwa metry przed autem albo na odwrót ...

Nie ma opcji , że nie ruszył twojego lakieru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiadomo, czy tu sama wgniota jest, czy pod tym zielonym syfem lakier uszkodzony :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Miałem to samo . Było już ciemno i auto było brudne i na czarnym tak nie widać :facepalm:

Pany wie ktoś jak wyregulować długie światła w B6 bo raz są za nisko raz za wysoko bo bawiłem z czyszczeniem soczewki i jak się przykręca te 4 śrubki dolne to dwie albo jedna mają takie specjalnie gumki nie wiem jakieś dystanse :kwasny:

Jak dam długie idealnie to mijania świecą dwa metry przed autem albo na odwrót ...

Nie ma opcji , że nie ruszył twojego lakieru :wink:

Kwestia wyregulowania samej soczewki imo, bo soczewka jest połączona z kierunkiem i długimi na stałe także wyjmij to i może dystanse daj na górne albo dolne śruby? Podkładki małe wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a od kogo brac adaptery do zamontowania projektorow z b8 w bixach?

Plastikowe pękają -przerabiane ori mocowanie z b8.

Ja mam jakbyś chciał metalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak H7 walą w kosmos to soczewka za nisko jest i to ją podnieść musisz i potem całość obniżyć :decayed:

Dzięki :hi:

Będę z tym walczył w najbliższym czasie . Mijania jakoś ustawiłem i można jeździć .

Ustawię długie a z soczewką później dam radę

A co do ustawiania jedno pokrętło tylko góra/dół a drugie lewa/prawa ?? :decayed:

Teraz jeszcze kłania mi się zmiana oleju na dniach bo już przejechane z 12 tys . Śmigałem na Castrolu 5W40 3 lata , wlejemy teraz Motula i zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak soczewka świeci za nisko to dokrecasz dolne śruby tam gdzie masz te gumowe tulejki :-) też się z tym męczyłem dość dlugo po czyszczeniu soczewek... Najlepsze jest to że gumki zgubiłem i musiałem dorabiać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak H7 walą w kosmos to soczewka za nisko jest i to ją podnieść musisz i potem całość obniżyć :decayed:

Dzięki :hi:

Będę z tym walczył w najbliższym czasie . Mijania jakoś ustawiłem i można jeździć .

Ustawię długie a z soczewką później dam radę

A co do ustawiania jedno pokrętło tylko góra/dół a drugie lewa/prawa ?? :decayed:

Teraz jeszcze kłania mi się zmiana oleju na dniach bo już przejechane z 12 tys . Śmigałem na Castrolu 5W40 3 lata , wlejemy teraz Motula i zobaczymy .

zgadza się tylko ja nim kręciłem a nie widziałem różnicy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś większy problem niż ja .

Wkładałem HIDa i mówię fajnie by było przeczyścić soczewkę .

Ale jest niedosyt , i na wiosnę myślę już o bixie . I dać te auto w końcu niżej bo taka koza :facepalm:

Odbłyśnik w jakim stanie? Chociaż tak czy siak lepiej bixa założyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixy w B6 się wypalają z tego co słyszałem dlatego soczewki z B8 i jest cacy .

A na H7 nie ma chyba opcji wypalenia chyba , że ktoś da żarówki 100w :grin:

Odbłyśnik ideał tym bardziej , że dałem HIDy z wyższej półki chodź to i tak China ale oprawka od żarnika nie jest już plastikowa tylko metalowa i przetwornice slimy z Can-Bus , filtrami itp itd . Cieszy mnie to , że nie ma błędu bo na poprzedniej przetwornicy miałem i wkładałem diodę prostującą i dalej to samo było . Błąd hebli bo robiło zakłócenia w sterowniku ESP/ABS

jozek726 co do regulacji też kręciłem tak kręciłem aż urwałem tą szpilkę co reguluję . Takie z tym były mixy , że ... . Dobrze , że znajomy mi to załatwił i na styk wlazło to bo już myślałem , że będę rozklejał reflektor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a od kogo brac adaptery do zamontowania projektorow z b8 w bixach?

Plastikowe pękają -przerabiane ori mocowanie z b8.

Ja mam jakbyś chciał metalowe.

Uderz do mnie na pw z cena bo przez tel mam problem z napisaniem wiadomosci do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur pamiętasz o mnie :wink:

tak nawet mam plik przygotwowany

przypoomin mi jeszcze jutro rano jak wstaniesz na pw to bede w pracy :decayed:

jak wstanę ... to pojęcie względne :grin: lepiej jak maluch zacznie dokazywac:decayed: no ok przypomnę się:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur pamiętasz o mnie :wink:

tak nawet mam plik przygotwowany

przypoomin mi jeszcze jutro rano jak wstaniesz na pw to bede w pracy :decayed:

jak wstanę ... to pojęcie względne :grin: lepiej jak maluch zacznie dokazywac:decayed: no ok przypomnę się:wink:

spoko od 5 jestem on-line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...