Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Korzystaliście kiedyś z usług lawety, auta zastępczego itd. po wypadku z nie swojej winy? Jest gdzieś haczyk?

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/laweta-zastepcze-auto-serwisie-291397/#post3864174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

:kawa:

Kuźwa przywitaj się jak trzeba a nie kawę sobie pijesz:grin:

Spadaj kierownik patrzy mi na łapy:decayed: A on może być inny jak Wladi i nie lubi kobiet:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena:decayed:

trzeba by pomyslec:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena:decayed:

trzeba by pomyslec:grin:

Siemka z ranca

Ani myslec o sprzatnieciu tej maglownicy oj bo beda becki :baseball: wlasnie dzwonilem do sprzedawcy ale jest troche nie kumaty w temacie tak wiec ma sprawdzic i mi odpisac czy posiada w aucie jeszcze przekaznik do SERVOTRONIC-a jak tak to zabieram wsio. Tak wiec wstrzymac sie z zakupami Pany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz bierz ja sie obkupilem w ostatnim czasie i to bardzo wiec narazie starczy :wink:

Kurcze musze kupic bo Moja to juz ledwo zipie , kupilem jedna na Ebayu ale calkowicie od innego modelu mi przyslali od A8 :facepalm: a tu cena super ale jeszcze ten przekaznik , ktory w ASO kosztuje krocie :kwasny: musze znalesc.

Mam oko jeszcze na jedna nowa maglownice SERVOTRONIC na Ebayu za 133 funty ale sam rozumiesz koszt maglownicy nie duzy jak za nowke sztuke ale + przekaznik , wiazka i inne pierdoly i cena zaraz urosnie a tak moze uda sie taniej wsio do kupy poskladac.

Pany a co do maglownicy itp. to takie pytanie czy mozliwe jest wyrobienie sie samej kloumny kierowniczej? Problem jaki sie pojawil to taki jalowy luz jak lekko krece (poruszam) kierownica , np. na postoju bez znaczenia czy na zgaszonym czy tez odpalonym silniku jak pokrece kiera w prawo i w lewo to zanim zacznie stawiac opor i zaczna sie skrecac kola to jest taki luz okolo jednego centymetra. To jest luz na maglownicy czy na kolumnie kierowniczej ? Wspomne jeszcze tylko , ze przez jakis czas mialem takie jakby gluche stukniecie wyczuwalne na kierownicy podczas krecenia tak jakby cos sie spieprzylo z tym mechanizmem blokady kiery po wyjeciu kluczyka ze stacyjki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

:kawa:

Kuźwa przywitaj się jak trzeba a nie kawę sobie pijesz:grin:

Spadaj kierownik patrzy mi na łapy:decayed: A on może być inny jak Wladi i nie lubi kobiet:bag:

Coś Ci się misiu-niedźwiedziu pomyliło i plotki rozpowiadasz...a kierownik pewnie nie na ręce Ci się patrzy tylko to co pod biurkiem robisz:polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...