Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No paczaj jak mi do 30kwietnia nie dojda bede angry, majowe mam wolna wiec zamierzam puscic wiazke pod podlaga i zrobic elektryke z tylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No paczaj jak mi do 30kwietnia nie dojda bede angry, majowe mam wolna wiec zamierzam puscic wiazke pod podlaga i zrobic elektryke z tylu :D

na PW masz wszystko, można śledzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju a moja przesyłka:naughty:

I moja:whistling:

Pochwal się kopertą jak dostaniesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

[/color]

Uj nie konkurencja...ja mam hurtownie:grin::grin::grin:

Skąd wiesz że ja nie mam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wtrącę się na chwilę, mam problem dotyczący śruby która trzyma 2 górne wahacze z przodu oczywiście, chodzi mi o jej dokładne wymiary itp, dzisiaj urwałem i jutro muszę kupić, z góry dzięki za odpowiedź. Wiem że gatunek to 8.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju gdzie moja paczka do diabła :whistling:

Ty masz wyjebke :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wtrącę się na chwilę, mam problem dotyczący śruby która trzyma 2 górne wahacze z przodu oczywiście, chodzi mi o jej dokładne wymiary itp, dzisiaj urwałem i jutro muszę kupić, z góry dzięki za odpowiedź. Wiem że gatunek to 8.8

Wymieniales wahacze czy zakladales gwint? Ja ostatnio przy zakladaniu gwinciora mialem z tymi srubami problem. Tak sie zapiekly, ze nie dalo rady ich nawet wybic. Przez to cals operacja zostala przerwana. Masz na nia jakis sposob? Ukreciles ja czy sciales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brzydkibanan:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_joQEa-mB-w

nnnnie nie nie nie nieeee, to sie nie dzieje :shock3::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wtrącę się na chwilę, mam problem dotyczący śruby która trzyma 2 górne wahacze z przodu oczywiście, chodzi mi o jej dokładne wymiary itp, dzisiaj urwałem i jutro muszę kupić, z góry dzięki za odpowiedź. Wiem że gatunek to 8.8

Wymieniales wahacze czy zakladales gwint? Ja ostatnio przy zakladaniu gwinciora mialem z tymi srubami problem. Tak sie zapiekly, ze nie dalo rady ich nawet wybic. Przez to cals operacja zostala przerwana. Masz na nia jakis sposob? Ukreciles ja czy sciales?

Odkręcałem wahacze po to żeby wymienić sprężyny, lewa strona poszła elegancko. Prawa bardzo łatwo się ukręciła, robiłem to wczoraj dość późno i nie wiem jak z wybiciem. Okaże się już nie długo.

Dlatego chodzi mi o dokładny wymiar śruby, żebym zaraz mógł podskoczyć i kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chłopy, jaki wałek rozrządu kupić. O ile panewki GLYCO, szklanki INA - wzmacniane, o tyle wałek Ruville ma kiepskie noty.

ASO odpada. Słyszałem coś o FEBI, NOCKENTECHNIC, co sądzicie?

NOCKEN jest niby wzmacniany, a do szklanek taki by bardziej pasował.......

Rocznie robie ok 10tyś, wiec pewnie i ma RUVILLE bym kilka lat śigał, nie wiem sam:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...