Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej osiołki wymieniły rozrząd bez pompy. Dla spokoju ducha chciałem wymienić, to gość w serwisie mi odradzał. Mówi, że pompa jest "obliczona" na 200 tysi, a przy umiarkowanej jeździe w połączeniu z Multi, powinna do następnej wymiany dotrwać :mysli:

Ja jak sprowadzilem auto to mialo przelotu 143tys no i przy rozbiórce okazało sie ze juz pompa powoli ciekła i się zacierała(cięzko chodziła) :gwizdanie: Nie wiem czemu ma sie niby jej przy rozrzadzie nie zmieniac jak koszt pompy jest smieszny no i jedno rozbieranie przodu :wink4:

Ja też tego nie rozumiem. Pytałęm osiołków czemu nie zmienili, to powiedzieli, że nie kazałem. Faktycznie nic im nie mówiłem, bo to była dla mnie oczywista oczywistość :disgust:

Do mojego ALT`ka pompa kosztowala 55zl :decayed: A cały rozrząd 550zł :decayed:

A najlepsze jest to ze wedlug audi pierwsza wymiana rozrzadu w moim silniku jest przewidziana przy 180tys :blink:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 20:59_________________________________________________Brac?? Zaslepke by tylko wymienil na 3 ramienna :gwizdanie: Da rade tak??

http://moto.allegro.pl/poduszka-powietrzna-do-audi-okazja-i1937824708.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

W mojej osiołki wymieniły rozrząd bez pompy. Dla spokoju ducha chciałem wymienić, to gość w serwisie mi odradzał. Mówi, że pompa jest "obliczona" na 200 tysi, a przy umiarkowanej jeździe w połączeniu z Multi, powinna do następnej wymiany dotrwać :mysli:

Ja jak sprowadzilem auto to mialo przelotu 143tys no i przy rozbiórce okazało sie ze juz pompa powoli ciekła i się zacierała(cięzko chodziła) :gwizdanie: Nie wiem czemu ma sie niby jej przy rozrzadzie nie zmieniac jak koszt pompy jest smieszny no i jedno rozbieranie przodu :wink4:

Ja też tego nie rozumiem. Pytałęm osiołków czemu nie zmienili, to powiedzieli, że nie kazałem. Faktycznie nic im nie mówiłem, bo to była dla mnie oczywista oczywistość :disgust:

Ja to rozumiem i też dla mnie to oczywista oczywistość, ale nie zapominajmy że jest sporo ludzi na tym świece że robiąc rozrząd wymienia tylko pasek a reszte tylko weryfikują stan.

Ja sie z tym spotkałem tydzień temu, jak podwoziłem gościa od nas z pracy do mechanika odebrać auto właśnie po zrobieniu rozrządu.

Wymianiał tylko pasek, ale mechanik mu zadzwonił jeszcze że jednak trzeba rolke jedną wymienieć bo wytrzyma może 3-5tys. Nie wiem jak on to wyliczył ale nie ważne.

No i gościu nie wymiania bo kasy nie ma. Także czeka go 2 raz robienie tego samego

Ludzie tak oszczędzają i nie dbają o auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

Zawsze wymieniam pompę wody ,za duże koszty później aby jej nie wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

(...)

Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

(...)

Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... :naughty::kox:

O tym samym pomyślałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol1:

BTW: co ile powinno wymieniać się rozrząd w 2.5 tdi? Mam na myśli kolejne wymiany, pierwszą już ma za sobą ... :naughty::decayed:

Bo sprzeczne wersje do mnie docierają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wymieniałem co 60-70 mimo że gwarancje miałem na 90 tys km, ale uwaga tylko na 24 miesiace :)

u kumpla wymienialismy w AWX-ie po max znizkach w IC to same częsci kosztowaly 1000zł(full pakiet :)), więc Wąski bardzo dobrą cene dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol1:

BTW: co ile powinno wymieniać się rozrząd w 2.5 tdi? Mam na myśli kolejne wymiany, pierwszą już ma za sobą ... :naughty::decayed:

Bo sprzeczne wersje do mnie docierają :evil:

co tydzien :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

(...)

Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... :naughty::kox:

BO ?[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 11:23_________________________________________________KRATKI DO S-LINE PO 82 ZŁ cena bez szału dużżżżo ostatnio ceny poszły do góry

euro itp......

piszcie PV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRATKI DO S-LINE PO 82 ZŁ cena bez szału dużżżżo ostatnio ceny poszły do góry

biore 2 szt niedziurkowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie oleju w końcu skleroza pozwoliła mi zrobić foto

DSC00617.jpg

ori?

No banka jak ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie oleju w końcu skleroza pozwoliła mi zrobić foto

DSC00617.jpg

ori?

Zobacz w jakich językach masz z tyłu opisy. Jak francuski, japoński, niemiecki to masz szanse, że ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie oleju w końcu skleroza pozwoliła mi zrobić foto

DSC00617.jpg

ori?

Zobacz w jakich językach masz z tyłu opisy. Jak francuski, japoński, niemiecki to masz szanse, że ori :decayed:

true :good: Chociaz po Polsku też jest tylko trzeba odkleić pierwsza etykiete :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

(...)

Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... :naughty::kox:

BO ?

Co "bo"?

Zobacz sobie ceny dla 2.5 tdi a wszystko stanie się jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po wymianie robocizna 350 zł pompa 100 zł i rozrząd ori 300zł i do tego napinacz paska klinowego 120 zł.

(...)

Zazdroszczę Wam tych cen, naprawdę ... :naughty::kox:

BO ?

Co "bo"?

Zobacz sobie ceny dla 2.5 tdi a wszystko stanie się jasne.

aaa :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...