Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaki jest nr zbiorniczka wody z uchwytem do osłony plastikowej która przychodi na d zbiorniczek wspomahania i spryskiwaczy

64b90b7fea561893m.jpg

Szerokość felgi 9J

Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?

Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera ;)

Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło

7e36429b92f9215bm.jpg 69e5844300aa32dam.jpg

Co masz na mysli "po rolowaniu"?

Poszerzaniu błotników rolką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

1.9 w manualu na 99% będzie do 1140kg

podziękował, w takim razie potrzebuje H&R czerwonych 29368-1 , tamte z nr 29368-2 są niebieskie i od 1140kg i akurat miałem je w fajnej cenie do wyrwania ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki jest nr zbiorniczka wody z uchwytem do osłony plastikowej która przychodi na d zbiorniczek wspomahania i spryskiwaczy

64b90b7fea561893m.jpg

Szerokość felgi 9J

Odsadzenie ET 29

PANOWIE DOBRE TO PARAMETRY ?

Ja mam 8,5 ET29, to jest na równo z błotnikami bez dynstansów, no może z przodu kapkę wystają. Przy 9J z tyłu będzie ok, z przodu troszkę będzie wystawać

to jak mają 9j to będą więcej schowane do środka czy więcej będą wystawać ? zawsze mam z tym problem :facepalm:

wydaje mi się że ta różnica 0,5J rozłoży się centralnie. U mnie na sprężynach S-line nic nie obciera ;)

Tak to wyglądało u mnie 9" et 30 z tyłu 225/35 po rolowaniu nie tarło, przód wykręcona śrubka z nadkola rolowane nadkola opona 215.35 przy skrecaniu tarło

7e36429b92f9215bm.jpg 69e5844300aa32dam.jpg

Co masz na mysli "po rolowaniu"?

Poszerzaniu błotników rolką.

Ile taka impreza kosztuje i jak to sie odbywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to sam, trochę nagrzewałem lakier opalarką a maszynke miałem od kumpla z DE

dd80de36c613657em.jpg

Edytowane przez hiszpan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 w manualu na 99% będzie do 1140kg

podziękował, w takim razie potrzebuje H&R czerwonych 29368-1 , tamte z nr 29368-2 są niebieskie i od 1140kg i akurat miałem je w fajnej cenie do wyrwania ........

nówki czy używki ? A ile to obniżają ? - 35 mm ?

Edytowane przez jozek726
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol nie bierz h&r chyba ze gwint. Twarde okrutnie i tył skacze jak zaba

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9 w manualu na 99% będzie do 1140kg

podziękował, w takim razie potrzebuje H&R czerwonych 29368-1 , tamte z nr 29368-2 są niebieskie i od 1140kg i akurat miałem je w fajnej cenie do wyrwania ........

nówki czy używki ? A ile to obniżają ? - 35 mm ?

-40mm, prawie nówki miałbym za mniej niz 400pln.

Wandej to jakie kupić żeby siadło podobnie jak H&R? Eibach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokit masz -30 i -35 p/t a sportline masz -45 -50 p/t i na pewno będą bardziej komfortowe. Prokit to 560zl bodajże za nowki i sportline maks 600zl

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-40 na zawieszeniu 1 BE ciekawe jak by wyglądało :eusathink:

akjam ma u siebie 1BE i te wlasnie H&R

Prokit masz -30 i -35 p/t a sportline masz -45 -50 p/t i na pewno będą bardziej komfortowe. Prokit to 560zl bodajże za nowki i sportline maks 600zl

Tapnięte z SGS5

Patrze po katalogu Eibacha i dla 1.9TDI ośka jest do wyboru PRO-kit oraz Sportline, a do Quattro już tylko Pro-Kit czyli nie są przewidziane do mnie te niższe...

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3031213530131-E10-15-003-12-22-sprezyna-zawieszenia.html

poczytam o tych pro-kit i zadecyduje

i doopa bo ten prokit to linearne springi, a mi trza progresywnych. Także dalej bede sie upierał przy H&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne

Tapnięte z SGS5

Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info?

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne

Tapnięte z SGS5

Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info?

Tapnięte z SGS5

Wandrzeju pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuję schemat wtyczki do lamp przednich a4 b6 bo chcę rezać drl a znalazlem tylko schemat wtyczek MCE pomoże ktoś?


do lamp zwykłych(nie xenon, nie bixenon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html

Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html

Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?

Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-a4-b6-xenon-manual-skora-aso-czarny-szwajcar-C35740902.html

Kolega szuka a4 b6, podesłał mi tego 2.4 V6 z Radomia. Wie ktoś coś więcej na jego temat ?

Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:

Tapnięte z SGS5

wiesz....Jarki tak mają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Wandrzeju to Ty masz bliżej tylko jak będziesz jechał to weż zapas oleju bo mogą Cie suchoty dorwać :grin:


Pany coś mi się forum zjebało bo nie mogę cytować postów... co to kurfa ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...