Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Po ile chodzą panowie Listwy S4 na drzwi (stan do pomalowania)?

800-1000zł za używki to ceny wg mnie do zakceptowania. Jeśli są w dobrym stanie.

Powyżej tych kwot nie opłaca się kupować używek, bo za ok 450zł/szt masz pachnące nowością u dealera

Ja dałem za komplet ok 900zł- nowe ori z ASO, z tym że tylne upolowałem na allegro 99zł/szt a przednie kupiłem w ASO audi(85€/szt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak by ktoś był chętny to proszę o PW bo może będę miał i jak nie założę do siebie to je sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę poczytać o różnicach wersji USA względem europejskiej jeśli chodzi o A4 B6?

Myślę nad przednimi lampami - wiem, że xenony USA występowały, natomiast nie mogę znaleźć info o bixach.

Avant też występował w USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę poczytać o różnicach wersji USA względem europejskiej jeśli chodzi o A4 B6?

Myślę nad przednimi lampami - wiem, że xenony USA występowały, natomiast nie mogę znaleźć info o bixach.

Avant też występował w USA?

Do USA wysyłano zarówno sedana (Saloon) jak i avanty (Wagoon). Tyle tylko, że ograniczono się do kilku jednostek benzynowych (1.8T, V6 3.0 i S4 V8 4.2).

Jeśli chodzi o wyposażenie to na pewno tunel konsoli środkowej jest inny (uchwyty na kubki).

konsolaUS.jpg

Wyposażeniem standardowym była bodajże deaktywacja poduszki pasażera oraz przycisk zamka centralnego pod tylną popielniczką. Bardzo często auta US mają też Homelinka czyli pilota bramy/garażu (nie pamiętam czy w standardzie czy za dopłatą). Lampa tylna też jest inna ale i tutaj nie znam dokładnej różnicy.

Reflektor na rynek US występował w tych samych wersjach co w Europie (halogenowy, ksenon, biksenon).

Odróżnisz go po pomarańczowym kierunkowskazie...

reflektorUS.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Bart-S za wyczerpanie tematu :)

Z moich poszukiwań i rozeznawania tematu jeśli chodzi o lampy tył to różnica względem lamp EU jest marginalna - nieco inny odblask. Poza tym jako ciekawostkę podam fakt, że lampy do B6 Avant na rynek USA są Made in Poland :)

Gdyby kogoś interesowały nr teili do wersji B6 USA Sedan/Avant

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=US+Teilenummern+B6

Ja osobiście jestem za montażem bixów z wersji USA i zaczynam poszukiwania tunelu z miejscem na napoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

A ja tak myślę co ty masz taką Kozę i małe ET :mysli: :mysli:

:tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za młody jesteś na dystanse :polew: :polew: Naucz się jeździć najpierw a potem zakładaj duże koła i dystanse :blink:

:polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i wersja USA ma kierę z poducha, która nie wystrzeli :naughty:

Decyzja zapadła Artur?

tak decyzja zapadła będzie MF z b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje się ktoś czy rurki klimy od b7 2.0tdi podejdą do b6 1.9tdi (chodzi mi o te co idą od podszybia jedna do parownika cienka ,druga do chłodnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje się ktoś czy rurki klimy od b7 2.0tdi podejdą do b6 1.9tdi (chodzi mi o te co idą od podszybia jedna do parownika cienka ,druga do chłodnicy)

wydaje mi się że jest to samo co w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

Będę obserwować temat jeżeli zapowiada się tak ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu u nas prócz dealerów typu Dzik i TOm miał jakoś tanio wachacze- przyznać się szybko który to :kox: :gwizdanie: [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 13:06_________________________________________________

Czekaj do marca :gwizdanie: :polew:

Niestety static u mnie nie przejdzie bo ma uczelni i tak trę przy tej 'kozie' więc tylko air wchodzi w grę :)

to nie sprzedajesz parcha jednak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...