Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze jest kruczek w polisie nowej że nie zgadzasz się na weryfikację danych z firmy xxx w której była szkoda i lecisz w nowej firmie na full znizkach. Też w tym siedzę. [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Dooooookładnie. Składka mi wyszła w cholere niższa niż w ergo hestii, no i wypłacalność PZU bardziej jest korzystna jeśli chodzi o stłuczki, po 12 dniach od szkody miałem hajs na koncie z PZU.

Zawsze jest kruczek w polisie nowej że nie zgadzasz się na weryfikację danych z firmy xxx w której była szkoda i lecisz w nowej firmie na full znizkach. Też w tym siedzę. [emoji6]

Dzięki! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mojego

link4 wyceniło na 15kPLN bez udziału własnego

Axa 19k PLN ale udział własny 25% :facepalm:

Resztę złodziei sprawdzę w najbliższych dniach, mam czas do 12.XII

Średnio OC+ ASS rozszerzony Eu+ Minicasco + NNW 700-800 wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaka jest różnica między zwykła gałka zmiany biegów a s-line? Bo często gęsto ktoś pisze, że ma na handel gałkę s-line a wygląda tak samo jak moja. A ja raczej s-line nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzu strasznie zaniza wartosc auta. A skladka podobna jak wszedzie... na to patrzcie przy zawieraniu umowy. Mi wycenilo na 19.000 a hdi na 29000 + zwyzka wartosci 10%

Dooooookładnie. Składka mi wyszła w cholere niższa niż w ergo hestii, no i wypłacalność PZU bardziej jest korzystna jeśli chodzi o stłuczki, po 12 dniach od szkody miałem hajs na koncie z PZU.

Dzięki! :kox:

mowisz o AC? bo przy OC przeciez nie ma znaczenia gdzie Ty masz cyrograf tylko sprawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena przy ac, a wypłata z oc :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up też mam takie, ba nawet całe czarny, tylko odbłyśnik od długich nie jest pryśnięty

1stEMUD.jpg

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam

Pany gałka pikowana s line 6 biegow dostepna tylko w Aso ?? :decayed::facepalm: .

Nie rzuciła się komuś w oczy na jakiejś aukcji (nówka) ory??

Podziękował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal - bardziej mi chodzilo o malowanie lamp w czarnym polysku, bo jest dylemat z ramkami czy polysk, czy mat/polmat jakis !? Ale raczej jednak cos od matu bedzie.

franciszek - w aso za nową z a3 z mieszkiem dalem jakos 128zl chyba.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal - bardziej mi chodzilo o malowanie lamp w czarnym polysku, bo jest dylemat z ramkami czy polysk, czy mat/polmat jakis !? Ale raczej jednak cos od matu bedzie.

franciszek - w aso za nową z a3 z mieszkiem dalem jakos 128zl chyba.

Mateusz masz może jakiś namber takiego kompletu :naughty::hi: Bez problemu wszystko podchodzi z a3??

Z drugiej strony czekam już ponad 5 tygodni na nowe wtyczki do bi xenona :grin::facepalm: ,Kolejne 5 tygodni czekac na wajche :grin:

Aso ma problemy z dostawami :facepalm:

Edytowane przez franciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO ma problemy, bo podobno się łączą magazynem ze wszystkimi VAGami, jak każdy miał osobno swój magazyn, tak teraz chyba ma byc jeden pierdalny dla wszystkich VAGów. ;) Nr galki masz panie u mnie w temacie na ostatnich stronach jakoś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?

U mnie jest non stop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...