Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pogoń to drewno, a jak nie to do kominka

poszły. Wzial za 6 paczek. Chyba niezle jak na boazejro, tym bardziej ze nie liczyłem na to, ze w ogole sie to sprzeda.

Dzisiaj bylem w ASO po szuflady z paskami chrom i inne dupce i dostałem z palca rabat 12%, co mnie zszokowało bo wcześniej mimo ze regularnie zamawiałem części głównie do VW skąpili i max urywali 3-5%.

BTW Sufit z S-line pod szyber chętnie przygarne. Kto ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

słuchaj szkoda że nie pisałeś bo mam uchwyt na kubek z chromem podświetlany igiełkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj szkoda że nie pisałeś bo mam uchwyt na kubek z chromem podświetlany igiełkę

po fakcie :( Zamówienie juz poszło. Przy okazji pomęczyłem sprzedawcę o nr lampek środkowych z diodami ambiente bo w etce nie mogę namierzyć i facet poległ ... Jutro jadę do Seata obejrzeć na żywca kilka Exeo bo coś mi świta że tam takowe montowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak trafisz na sufit z lampkami takimi jak szukasz?? popytam o sufit z szybrem, odezwę się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś miał podobny problem, wycieraczki nie zatrzymują mi się w miejscu w którym powinny, trzpienie chodzą lużno w puszkę silniczka też zaglądałem i nie widać nic niepokojącego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś miał podobny problem, wycieraczki nie zatrzymują mi się w miejscu w którym powinny, trzpienie chodzą lużno w puszkę silniczka też zaglądałem i nie widać nic niepokojącego,

sprawdź przekaźnik i manetkę kiedyś miałem w oplu i winna była manetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem ze a b6 nie ma przekaznika oddzielnego do wycieraczek, dodam ze gdy wlacze wycieraczki na max predkosc to jest efekt jakby przepalil sie bezpiecznik, nic nie działa, jednak po przekreceniu zaplonu znow wycieraczki chodza na 3 pierwszych ustawieniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś z manetką jest nie tak(w oplu wytarły się ścieżki i tak głupiały ) lub modułem za kierownicą jakieś zimne luty bo jakby ci się przepalił bezpiecznik to wcale by nie chodziły spróbuj podmienić manetkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany, uszkodzony był silniczek wycieraczek, gdyby ktoś miał podobny problem służe pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany, uszkodzony był silniczek wycieraczek, gdyby ktoś miał podobny problem służe pomocą.

Masz drugi?? Jak coś to mam na zbyciu za 30zeta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Panowie pytanie mam. Sprawa tyczy się awx-a. Słychać z okolic silnika głośne cykanie zależne od obrotów. Możliwe że to pompka tak robi jak się będzie kończyć? W czasie jazdy słychać to jeszcze głośniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz drugi?? Jak coś to mam na zbyciu za 30zeta :wink4:

no wziąłem od kumpla , jeszcze mi nie powiedział ile chce, więc może sie odezwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Nic nie zmieniasz - wszystkie graty zostają stare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje pomocy, zmieniając zwykle zderzak na s-line muszę zmienić przymusowo kierownice powietrza czy mogą zostać stare?

Nic nie zmieniasz - wszystkie graty zostają stare...

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie który to bezpiecznik od wycieraczek- plizzz jakiegoś foto i jak wyciągnąć silniczek tylnej wycieraczki ? jak się do niego dostać? j**any sam się włączył-zablokował i spalił :rant: smród w całym samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...