Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

No Concerta II+ wsadziłem ;)

No skojazylem wlasnie. W poscie wyzej edytowalem. Daj 2.

Opublikowano

A co to ten digital sound system ?

Że niby rozbudowany o  Bose albo B&O ? 

Opublikowano

Kamil bez wiekszego wnikania daj 2ke jak nie zagra tył (bo idzie przez wzmaka) to wtedy zakoduj na ten sound system ale przy pierwszej opcji powinno zagrac tak jak trzeba.

Opublikowano

Dobra, to dziś potestuje z tym kodowaniem i zobaczę jak z tyłem... We wcześniejszych generacjach było prosto opisane np. 2 pasywne/2 aktywne itd... a w tej kodowanie jakieś dziwnie heh...

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś testował taką ciekawostkę gdzieś tak słyszałem, że przekodowanie systemu bose w avancie czy sedanie na bose cabrio powoduje o wiele lepszą jakość dźwięku i głębszy bas. 

Opublikowano

Zakodowałem ostatecznie na 0620221 i wydaje mi się, że tak gra najlepiej ;)

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zakodowałem ostatecznie na 0620221 i wydaje mi się, że tak gra najlepiej ;)

Czyli dałeś 2ke? :)

Opublikowano

Szkoda tylko, że ten przycisk MODE z kierownicy nie zmienia wszystkich funkcji a przerzuca pomiędzy BT a ostatnią wybraną funkcją radia :P

Opublikowano

U mnie przycisk mode uruchamia wybór numerów z telefonu. 

Da się zakodować rns-e w taki sposób, aby przełączać między źródłami ? 

Opublikowano

Zgadza się, wybieranie numerów na fisie jest dość archaicznym rozwiązaniem ?

Opublikowano

Panowie może ktoś ma, użytkuje i mógł by coś polecić? Chciałbym założyć córce dvd do oglądania bajek mocowane do zagłówka może ktoś posiada u siebie. 

Opublikowano
2 godziny temu, luki19862121 napisał:

Panowie może ktoś ma, użytkuje i mógł by coś polecić? Chciałbym założyć córce dvd do oglądania bajek mocowane do zagłówka może ktoś posiada u siebie. 

Jak dla mnie to chyba najlepszą opcją jest tablet na uchwycie. Po za tym mozna go zabrać i używać po za autem i nie tylko do oglądania filmów.

Opublikowano
13 minut temu, MaTeo85 napisał:

Jak dla mnie to chyba najlepszą opcją jest tablet na uchwycie. Po za tym mozna go zabrać i używać po za autem i nie tylko do oglądania filmów.

Własnie Mati też nad tym myślałem ale wacham się bo chciał bym coś na stałe zaczepic. Coś takiego znalazłem fajnie by to komponowalo się z fotelami :)

https://allegro.pl/nvox-monitor-na-zaglowek-led-10-hd-usb-sd-dvd-gry-i6174412157.html

Opublikowano

Pany klamka z ryglowaniem drzwi od amerykańca. Czy można przełożyć samą klame (tę metalową). Bo mam klameksy z RS4 i chciałbym jedną przełożyć do tej z ryglowaniem.

Opublikowano
32 minuty temu, turzol napisał:

Pany klamka z ryglowaniem drzwi od amerykańca. Czy można przełożyć samą klame (tę metalową). Bo mam klameksy z RS4 i chciałbym jedną przełożyć do tej z ryglowaniem.

bez problemu ,zdejmujesz sprężynkę i bolec sam wypadnie,montaż w odwrotnej kolejności

Opublikowano
4 minuty temu, greg2505 napisał:

bez problemu ,zdejmujesz sprężynkę i bolec sam wypadnie,montaż w odwrotnej kolejności

Super, dzieki wielkie - takiej informacji było mi trzeba :)

Opublikowano
W dniu 13.12.2018 o 12:47, luki19862121 napisał:

Nie wiem czy ktoś testował taką ciekawostkę gdzieś tak słyszałem, że przekodowanie systemu bose w avancie czy sedanie na bose cabrio powoduje o wiele lepszą jakość dźwięku i głębszy bas. 

Wystarczy zakodować po prostu cabrio i bass jest głębszy ;)

 

 

To normalne, że prawy fotochrom nie jest zielony, tylko jest bardziej taki jakby, dymiony? I, czy lewy ściemnia się wolniej od prawego, czy po prostu ten lewy u mnie już pada i dlatego powoli się ściemnia? Prawy praktycznie od razu a na lewy trzeba czekać... Wkłady z B7.

Edytowane przez Fr0styyy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.