Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcie przodu,znalazłem tylko takie foto ;)
 

20180329_193110.jpg

Edytowane przez Funkybela

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Według mnie nie wygląda to jakoś źle.

Opublikowano

Czesc, szybkie pytanie:
Jakiej firmy kupić dyszę spryskiwacza reflektorów? (mój sprysk cieknie, potrzebuje nowy) zamienniki dają rade?

Opublikowano
28 minut temu, nitroo napisał:

Zerknij sobie do mnie do wątku mam cofania od Promotor Light Devices zero błędów zero problemów. 

Opublikowano
4 godziny temu, luki19862121 napisał:

Zerknij sobie do mnie do wątku mam cofania od Promotor Light Devices zero błędów zero problemów. 

Dzięki, dobrze daje. Jak z homologacją? I jaki koszt tych ledów?

Opublikowano
8 minut temu, nitroo napisał:

Dzięki, dobrze daje. Jak z homologacją? I jaki koszt tych ledów?

Homologacji brak ale nikt nie czepia się w końcu wsteczny używamy na moment :) koszt 90zl komplet jak dobrze pamiętam. 

Opublikowano

Panowie ktos wie ile moze wazyc klapa bagaznika z avanta b6 z szyba?

Opublikowano

Wymieniał ktoś u siebie listwy z progów? Ten klej z taśmy dwustronnej to jest dramat za nic nie chce zejść. A śrubokrętem przecież nie będę szorował. Benzyna, rozpuszczanik i spirytus nie pomagają... 

Opublikowano
8 godzin temu, Patryks25 napisał:

Wymieniał ktoś u siebie listwy z progów? Ten klej z taśmy dwustronnej to jest dramat za nic nie chce zejść. A śrubokrętem przecież nie będę szorował. Benzyna, rozpuszczanik i spirytus nie pomagają... 

Ja ściągałem twardym kawałkiem tworzywa.Dłubanina ale zeszło

Opublikowano

Gumowy krążek na wiertarke i nie zostanie nawet  najmniejszy ślad.

Opublikowano
10 godzin temu, KoJ@K napisał:

Gumowy krążek na wiertarke i nie zostanie nawet  najmniejszy ślad.

Dokładnie krążek będzie najskuteczniejszy. Ew można potraktować dedykowanymi środkami do usuwania kleju/gumy ale i tak się trzeba naszorować fibrą żeby wszystko zeszło.

Opublikowano

zamówiłem krążek podziałamy 

 

Opublikowano

Siemaneczko. Panowie SSM na felgach Audi to normalna rzecz? Podobno to firma ale mało o tym w necie. Nr felgi 8E0 601 025 AH. Po numerze to zimówki z rs4 b7. 

Edytowane przez bongod

Opublikowano

alloy_3r-jpg.49581

Jeśli masz na myśli te powyżej to jak najbardziej są ori. Sam zaczynam na nie chorować :D

Opublikowano
11 godzin temu, bongod napisał:

Siemaneczko. Panowie SSM na felgach Audi to normalna rzecz? Podobno to firma ale mało o tym w necie. Nr felgi 8E0 601 025 AH. Po numerze to zimówki z rs4 b7. 

Jeżeli jest wybity nr części i znaczek :audi: to są ori.

Opublikowano

Dokładnie te :). Wyleczyłem się z wystających rantow a te zgrywaja się z blotnikiem bez dystansów i pierścieni nie trzeba :). Właśnie do odnowienia dałem bo w marnym stanie były. Ciekawe czy nowy lakier dobrze położony będzie trwały jak ori. Niedługo wrzucę obecne 8.5j et 29 na bazar, też do odnowienia bo ranty pościerane I z jednej klar schodzi :). 

Opublikowano
20 minut temu, turzol napisał:

Jeżeli jest wybity nr części i znaczek :audi: to są ori.

Dokładnie tak jest. Nie słyszałem tylko nigdy o tej firmie :). 

Opublikowano

Pany kodowanie radia, co to jest:

 +1 = Digital Sound System +1 = Digital Sound System ???

Oraz co zakodować gdy przednie glośniki pasywne tylne aktywne z suba ?

 0 = Sound System (No passiveSpeakers/No Correction) 

Czy 

2 = Wagon/Avant with passive Speakers 

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

Kamil a jakie radio?

 

Już chyba wiem :) dajdaj 2ke.

Ps. Po angielsku opisy kodowania są bardziej zrozumiałe :)

Edytowane przez MaTeo85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.