Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
41 minut temu, george napisał:

Same heble to kosztowna sprawa, ale trudno liczyć na całkowite odzyskanie. Druga sprawa to stan. Jeżeli porobione newralgiczne tematy, to przyszły kupiec ma spokój. 

wszystko zostaje na aucie,auto zadbane, robione dla siebie

jest apetyt na S4 B8.5 i dlatego idzie na sprzedaż

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, na już muszę wymienić poduszki silnika, z jakiej firmy są oryginalne? Bo np sama ta guma z przodu między silnikiem a pasem przednim z Lemfördera to śmieszne 5€ a jakiś Maxgear za 10€, o co tu chodzi? Do tego pokazuje mi poduszki olejowe z ASO z jakąś wtyczką ale coś mi się wydaje, że to do B7 chyba by było..

Opublikowano

Silnika ori robi Avon z UK, odbój na pasie przednim i skrzyni Lemforder. 

Opublikowano
8 minut temu, kamil-vag napisał:

Silnika ori robi Avon z UK, odbój na pasie przednim i skrzyni Lemforder. 

Poza ASO da rade dorwać te poduszki z Avon?

Opublikowano

Da radę ? ogólnie chcesz mieć spokój to się bierze ori Avon z Aso, na zamiennikach bywa różnie, szczególnie w TDI, w benzynie można by jeszcze jakieś olejowe zamienniki spróbować, ale chyba nie ma sensu eksperymentować 

Opublikowano
3 minuty temu, kamil-vag napisał:

Da radę ? ogólnie chcesz mieć spokój to się bierze ori Avon z Aso, na zamiennikach bywa różnie, szczególnie w TDI, w benzynie można by jeszcze jakieś olejowe zamienniki spróbować, ale chyba nie ma sensu eksperymentować 

Tyle że w ASO bezpośrednio cena mnie zje :decayed:

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

Ja jedna znalazłem za 200€ :mellow: gdzie tego szukasz?

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

coś bardziej koło 1000 ze zniżkami

Opublikowano
22 godziny temu, kamil-vag napisał:

Coś koło 800 zł za kpl wychodzi

 

20 godzin temu, 3r4 napisał:

coś bardziej koło 1000 ze zniżkami

Któryś z Was byłby w stanie mi to ogarnąć? Tych numerów co potrzebuje nigdzie znaleźć nie potrafię poza eBay :kwasny: z czego na eBay jest tylko jedna, lewą chyba, bo prawa z B7 (z wtyczką).

Opublikowano

Jakie Ty te poduchy potrzebujesz? Podaj nr, ewentualnie jakie auto, rok i silnik

Opublikowano
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Jakie Ty te poduchy potrzebujesz? Podaj nr, ewentualnie jakie auto, rok i silnik

O ile sie nie mylę to znalazłem numery lewej 8E0199379AF i prawej 8E0199379AG oraz poduszka skrzyni 8E0399105HR do tego ta guma na przednim pasie 8E0199339

 

Do B6 2002r. 3.0 ASN Quattro

 

Odpowiedź ASO z allegro :

8E0199379AF 789 zł

8E0199379AG 789 zł

8E0399105HR 581 zł

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Rzeczywiście masakra z tymi poduchami do V-ki jest... chyba byłbym skłonny jakieś zamienniki spróbować, poczytać, może któryś daje radę...

Kieydś mój dobry kolega wrzucił Meyle do 2.4 i było OK. Więc może PB nie jest wrażliwe na poduchy jak TDI...

Opublikowano

No ja też zwątpiłem, nie właduje ponad 2000 zł za 3 poduchy, ceny wywindowali tak, że raczej nikt już tego nie kupi. Wandej poleca Lemfördera to zaufam mu i jestem ciekaw jak długo i w jaki sposób utrzymają ten motor :lol:

 

Opublikowano
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Srebrny, Metalik, Nie Perłowy, Benzyna+LPG, 190 KM, 1...

 

Opublikowano

Panowie wkładał ktoś do lamp bixenon soczewki Evox-R 2.0 z aliexpress, gra warta świeczki? Czy może lepiej inne soczewki?

Opublikowano

@MaTeo85 ma takie bixy

Ja osobiście miałem je w rękach i robiłem rzuty na ścianę, zdecydowanie mocniejsze światło było niż z biledow Koito 3a

Można też b8 fl wrzucić, też dają radę i są lepsze na pewno od fabrycznych. 

Opublikowano

Porównując światło jakie dają Evox, Koito 3a, te z b8 i Intemo, inwazyjność montażu i koszty, które wypadają najkorzystniej?

Opublikowano

B8 Fl, najmniej rzeźby... 

Evoxy idealna linia odcięcia... Ale więcej trzeba podcinać w lampie

Jakbym miał wybierać to spośród tych dwóch...

Opublikowano

Lampę trzeba rozklejać czy da się od "tyłu" przez dekielek Evoxy upchać? A poza linią odcięcia różnic brak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.