Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z gościem, który robi w firmie zajmującej się wymianą szyb. Dzwoni się do ubezpieczalni, oni zlecają to firmie, z którą mają kontrakt. Mówił, że wkładają to co klient chce. "Chcesz ogrzewaną to będziesz miał ogrzewaną... Tylko w Audi a4 nie ma ogrzewanych..."- jego słowa... U siebie zamontuję najpierw sterownik, podłączę do klimatronika i zadzwonie o wymianę szyby bo mam chipa ( czekam aż pęknie :wink: ). Zobaczymy co z tego wyjdzie...

A ja chyba na zwiady zadzwonię do firmy co ma kontrakt z ubezpieczalnią i zapytam na jakiej zasadzie to działa. Kurde fajna ta taka fioletowa szyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli co, nie przyjeżdżają na oględziny szyby tylko od razu zlecają to firmie od szyb?

Z tego co mi wiadomo to tak, czasem nawet mozesz ich nie widziec bo mowisz im tylko gdzie stoi auto i podjezdzaja i robia, pod praca, szkola, domem heh

Tap Tap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...sorry ze dupe zawracam ale juz mnie nosi...drugi dzień walcze w wyciagnieciem pinow od wlacznika świateł...może dysponuje ktoś jakims rys. lub foto bądź potrafi dokładnie opisać jak do tego się zabrać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...sorry ze dupe zawracam ale juz mnie nosi...drugi dzień walcze w wyciagnieciem pinow od wlacznika świateł...może dysponuje ktoś jakims rys. lub foto bądź potrafi dokładnie opisać jak do tego się zabrać :facepalm:

walczysz z tym kręcącym rozrusznikiem ? co będziesz robił z tym włącznikiem ? bo mam ten sam problem odnośnie odpalania, a na postojówkach pali normalnie. Nie trzeba wymieniać całego włącznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie firmy co wstawiają szyby u Ciebie pod domem.

Ja w Audicy wymieniałem szybę w Wawie jak miałem odprysk od kamienia spod tira

W ubezpieczeniu miałem dodatkowo ubezpieczenie na wszystkie szyby do 5tys zł na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały odprysk na przedniej szybie od kamyczka, niby minimalny i jeżdżę z tym prawie rok, ale niesmak jest... Poza tym szyba jest cała porysowana :decayed:

Minicasco w PZU obejmuje takie roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ubezpieczenie obejmuje dodatkowo pakiet szyby bo dopłaciłem 80zł do AC więc jeżeli będę chciał wymienić szybę robią to za darmo tylko kwestia czy od razu mnie skierują do firmy czy będą jakieś oględziny:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 b6 sedan Skórzane fotele 2002r (2541382355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie chce któryś przednich stołków z tego kompletu??? ja potrzebuje tylko tylne kanapy:naughty: kasowo podział na połowe:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PZU AutoSzyba działa w ramach PZU Pomoc. Dzięki temu klienci mogą liczyć na bezgotówkowe rozliczenie szkody. Wystarczy telefonicznie zgłosić szkodę PZU Pomoc, a przedstawiciel PZU niezwłocznie skontaktuje się z klientem i ustali z nim miejsce oraz termin naprawy lub wymiany uszkodzonej szyby. Klient otrzyma też bezterminową gwarancję na zamontowaną szybę i wykonaną usługę."

Wychodzi na to, że nawet rzeczoznawca nie przyjeżdża :E To chyba można sobie lepsiejszą szybę wstawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, kto bije pierwszy?? :polew::polew: Ja swoją chyba puknę w poniedziałek :decayed:

Tzn sorry, oczywiście nie specjalnie, pojadę za ciężarówką i przez przypadek wyskoczy kamień z pod kół:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...sorry ze dupe zawracam ale juz mnie nosi...drugi dzień walcze w wyciagnieciem pinow od wlacznika świateł...może dysponuje ktoś jakims rys. lub foto bądź potrafi dokładnie opisać jak do tego się zabrać :facepalm:

walczysz z tym kręcącym rozrusznikiem ? co będziesz robił z tym włącznikiem ? bo mam ten sam problem odnośnie odpalania, a na postojówkach pali normalnie. Nie trzeba wymieniać całego włącznika ?

tak walcze ale mam problem bo musze zmienic piny z LOW na wersję HIGH...a co za tym idzie musze je powyciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, kto bije pierwszy?? :polew::polew: Ja swoją chyba puknę w poniedziałek :decayed:

Tzn sorry, oczywiście nie specjalnie, pojadę za ciężarówką i przez przypadek wyskoczy kamień z pod kół:decayed:

Dobry patent :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak walcze ale mam problem bo musze zmienic piny z LOW na wersję HIGH...a co za tym idzie musze je powyciągać

łyknołeś te fotele??? jak podjedziesz na podmianke mat to sie podmieni wlącznik:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebne boczki tylne pod elektrykę - tapicerka jasnoszara z B7. Nie ma ktoś do sprzedania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiązka i silniczki z B7 na tył pasują. Rezam elektrykę szyb na tyle i mam okazję tanio kupić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak walcze ale mam problem bo musze zmienic piny z LOW na wersję HIGH...a co za tym idzie musze je powyciągać

łyknołeś te fotele??? jak podjedziesz na podmianke mat to sie podmieni wlącznik:naughty:

Dominik...spoko...jak nie dam rady wcześniej sam to już o Tobie myślałem...a co do foteli to już są foty w moim temacie...już są u mnie i teraz tylko chwila czasu i w dupe musi grzać :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czaje się na RNS-E i mam pytanie czy są jakieś różnice miedzy nimi ?

Ja mam na oku model o takim oznaczeniu 8E0 035 192 T , niby z 2010 roku .

Z góry dzięki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...