Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia


neever

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko ja wyczulam na takie uchwyty:

http://www.eltersc.pl/p,pl,cb269,uchwyt+do+klapy+far40.html

Niektóre są plastikowe, a mają one masować więc musi być środek z metalu (lub czegoś co przewodzi), ja się już raz naciąłem na giełdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey koledzy tez mam pytanko od niedawna mam radio president harry 3 i antene president ml145 ale nie jestem z tego zestawu zadowolony nie ma duzych osiagow dodam ze byla zestrojona albo gosciu prubowal tylko zestroic w czym moze byc problem czy jest cos na nowym sprzecie zle albo zepsute dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey koledzy tez mam pytanko od niedawna mam radio president harry 3 i antene president ml145 ale nie jestem z tego zestawu zadowolony nie ma duzych osiagow dodam ze byla zestrojona albo gosciu prubowal tylko zestroic w czym moze byc problem czy jest cos na nowym sprzecie zle albo zepsute dzieki za pomoc

Kolego - ja własnie sprzedałem ten wynalazek jakim jest harry 3 asc, bardzo mało czuły odbiornik i silne ASC powoduje ze w kabinie jest cisza a tak naprawde nic nie słyszymy. Sprawdzone na kilku antenach. Po przejsciu na ręczne sterownie ASC - pisk/szum az do godziny 13tej. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wątpienia SIRIO ML-145! I tak sie składa, że akurat pod tym linkiem jest moje ogłoszenie w związku ze sprzedażą podstawy magnesowej do tej antenki :naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sprzedam_podstawe_magnesowa_magnes_od_sirio_ml145-t140806.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey koledzy tez mam pytanko od niedawna mam radio president harry 3 i antene president ml145 ale nie jestem z tego zestawu zadowolony nie ma duzych osiagow dodam ze byla zestrojona albo gosciu prubowal tylko zestroic w czym moze byc problem czy jest cos na nowym sprzecie zle albo zepsute dzieki za pomoc

Kolego - ja własnie sprzedałem ten wynalazek jakim jest harry 3 asc, bardzo mało czuły odbiornik i silne ASC powoduje ze w kabinie jest cisza a tak naprawde nic nie słyszymy. Sprawdzone na kilku antenach. Po przejsciu na ręczne sterownie ASC - pisk/szum az do godziny 13tej. :wallbash:

bo ASC w Presidentach trzeba poprawiac w Sinadzie, bo za dużo wycina... koszt ok 50 zł i zupełne inne radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanko a zacznę w ten sposób że mam takie radio sunker elite tree link

http://www.allegro.pl/item1085627447_cb_radio_sunker_elite_three_asq_gratis_nowe_fv.html antena

http://www.allegro.pl/item1094167347_cb_antena_presenter_missouri_3db_oslona_gumowa.html

no i coś jak dla mnie słabo zbiera bo np mnie kolega słyszy w odległości ok 3km a ja go nie on ma prezidenta ponad 150cm

no i myślałem sprzedać aktualną i zakupić stilo ml147 albo midland ml145czytając sporo w temacie dowiedziałem się ze ważna jest masa i mocowanie na stałe a że mam w audi A4B5 99rok po 2gim lifcie antenę wkręcaną z tyłu po lewej stronie (auto miało navi ale jakieś stare i nie działało wiec wyjąłem idą dwa kable do anten od radia sumphony1 jedno do dnateny drugie do anteny navi i wymysłem odkręcić antenę ta z tyło po lewej bo innej nie ma prócz tej z linka na dachu i albo da się ją wkręcić w to miejsce lub kupić dłuższa i lepszą żeby dała się wkręcić i podłączyć ten kabel bod cb radio byłą by na stałe i myślę ze była by dobra masa skoro to fabryczna antena co o tym myślicie dołączę zięcia na dniach pozdrawiam dodam że denerwuje mnie to że jak pytam o scieżke i slysze że ktoś odpowiada czasami to nic nie rozumiem domyslam się ze czasami nie slysze jak ktoś mi odpowiada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja w dalekie trasy

świetne, bezinwazyjne rozwiązanie z dobrą masą (lepszy zasięg i mniej szumów niż na magnesie)

01072010183.jpg

01072010184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą z uchwytem dv jeśli ma być pod kątem a jeśli prosto to nawet wkręcane typu pl

Czyli ogólnie każdą montażową

Uchwyt to SF40

np http://www.allegro.pl/item1100289839_uchwyt_do_anten_sf_40_jakosc_od_ss.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj pikczersy, ale raczej nie spotkałem się z podróbami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy po samej obudowie jest ktoś w stanie określić czy to ori president johnny II czy nie ??

5ozdjatkoradiaj

Jestem laikiem w temacie a nie chcę się naciąć na podróbkę. Jak to sprawdzić ??

Łukasz. Dzisiaj raczej się nie robi podróbek. Wystawia się ewentualnie takie samo radio pod inną nazwą.

Tak czy siak wszystko dzisiaj jest Made In PRC także większość to badziew. Dzisiaj po świetności Presidenta została tylko nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj pikczersy, ale raczej nie spotkałem się z podróbami

Nom już wstawiłem ja jednak słyszałem, że bywają a co jest wyznacznikiem ori radia to cholera wie :mysli:

zdjatkoradia.jpg[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:28_________________________________________________

Panowie mam pytanko czy po samej obudowie jest ktoś w stanie określić czy to ori president johnny II czy nie ??

5ozdjatkoradiaj

Jestem laikiem w temacie a nie chcę się naciąć na podróbkę. Jak to sprawdzić ??

Łukasz. Dzisiaj raczej się nie robi podróbek. Wystawia się ewentualnie takie samo radio pod inną nazwą.

Tak czy siak wszystko dzisiaj jest Made In PRC także większość to badziew. Dzisiaj po świetności Presidenta została tylko nazwa.

No tak wiem Artur cena jest rozsądna a radio się przyda myślałem właśnie o kupnie i chyba się zdecyduję jedynie antena jest kiepska bo hustlera jak ją oceniacie bat 100cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na zdjęciu całkiem poprawnie działa. Żadnych wodotrysków, ale jak najbardziej pozytywnie.

A używałeś anteny tej firmy ??[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:32_________________________________________________Dużo czytałem pozytywnego a antenach sirio ml-145 i myślałem,żeby ewentualnie dokupić z czasem chociaż ja nie robię dużo kilometrów w trasie więc sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na zdjęciu całkiem poprawnie działa. Żadnych wodotrysków, ale jak najbardziej pozytywnie.

A używałeś anteny tej firmy ??[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:32_________________________________________________Dużo czytałem pozytywnego a antenach sirio ml-145 i myślałem,żeby ewentualnie dokupić z czasem chociaż ja nie robię dużo kilometrów w trasie więc sam nie wiem.

Uwierz mi, że Hustler w zupełności Ci wystarczy. Jedna z lepszych anten tej długości.

Jeżeli ktoś potrzebuje zestawu CB tylko po to, aby się dowiedzieć "Jak tam dróżka..." to nawet ML'ka to już przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na zdjęciu całkiem poprawnie działa. Żadnych wodotrysków, ale jak najbardziej pozytywnie.

A używałeś anteny tej firmy ??[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 12:32_________________________________________________Dużo czytałem pozytywnego a antenach sirio ml-145 i myślałem,żeby ewentualnie dokupić z czasem chociaż ja nie robię dużo kilometrów w trasie więc sam nie wiem.

Uwierz mi, że Hustler w zupełności Ci wystarczy. Jedna z lepszych anten tej długości.

Jeżeli ktoś potrzebuje zestawu CB tylko po to, aby się dowiedzieć "Jak tam dróżka..." to nawet ML'ka to już przerost formy nad treścią.

No i niech tak zostanie głownie chodzi mi o jak najmniejsze zakłócenia :wink4:

Dzięki za radę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...