Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pierdolnij flokiem od podłogi do podsufitki włącznie, oczywista z fotelami, gałką itp. to będzie koxiarski mod a nie jakieś bidne RS4 B7 robisz :thumbdown:

czytaliście ile kosztował mod tej B6 w c**jwiejakim kolorze na RS4 B7? 35k+ dolków za same części :o do tego lakierowanie i poskładanie w całość

No to w sumie nie aż tak źle! Biorąc pod uwagę, że chłop robił wszystko na nowych częściach, nawet hamulce Rs4 nówki sztuki a za same takie heble zapłacił podejrzewam przynajmniej z 8k dolarów! Do tego gwint HR z tego co pamiętam to następny tysiąc, poszycie, bixenon, fotele z 8 tyś też. Podejrzewam, że jakby na używkach zrobił to by taniej wyszło dużo no ale oczywiście czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Olej wnętrze - ma zapier......ć a z czasem trafisz okazję jak jakiś młody co mu tatuś kupił wyqrwi gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnetrzu siedze wiec musi mi pasowac. Mam na nie juz obrany plan. Bez szalu ale mi styknie :)

dsc00088jm.th.jpg

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zwlekac... Auto jeszcze nie jest u mnie nawet 2 tyg :wink4: Trzeba by isc przerejestrowac :kox: Silnik wyjety , komora wymyta. Auto na dwor a ja kupic cos do jazdy i zrobic jedna zalegla robote. W miedzyczasie poszukam skrzyni 6 i innych dupereli ;) Gdyby skrzynia byla 6 w aucie juz to za tydzien bym buczal :evil: a tak to troche to potrwa :wallbash:

56100747.th.jpg

24601699.th.jpg

89700768.th.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, masz juz moze klienta na swojego ASN-a? Bo ktos ostatnio u mnie pytal o takiego konia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paleciak nie poszedl i sie przydaje :) Jak poskladam bita z nowa skrzynia do kupy to uwazasz ze jak wloze? ;) Na paleciaczku podturlam :decayed:

Dev owszem. Sprzedany od tygodnia. Popyt na te silniki przewyzsza podaz :blink: Zainteresowanie mialem duze a po 3 dniach od wystawiena byl klient z zadatkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j...o, gosc szuka z jezdzacej fury. Jakis czas temu kupil, wrzucili mu do auta, odpalili i zonk, cos napier...o i to rowno. Wyrzucili szrota i teraz grat stoi bez silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j%^o to to ze nie wystawilem 4 k a 3,5 bo tez by sie sprzedal :decayed: Taki lajf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego na allegro, a jak komus strzeli rozrzad, to co ma robic ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypia sie... Walnie rozrzad i prawdopodobnie po silniku ... Remont drogi , wszystko delikatne... A ze z aut za ~ 40 tys ( a6 ) to i cene trzyma silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawi mnie efekt malowania dekorów. Czy możesz zamieścić więcej zdjęć ? Bo ja szukam jakiegoś rozwiązania do granatowego wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wnetrzu siedze wiec musi mi pasowac. Mam na nie juz obrany plan. Bez szalu ale mi styknie :)

dsc00088jm.th.jpg

:wink4:

spora krowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...