Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i pierwsze foty :)

p1020078ae.th.jpg

p1020079k.th.jpg

p1020080r.th.jpg

p1020081m.th.jpg

p1020082r.th.jpg

p1020083qe.th.jpg

p1020084i.th.jpg

Oraz kilka gratow ktore wrociło od raggamanca :

p1020069pk.th.jpg

Teraz moje wrażenia : lakier położony bardzo dobrze tu się nie doczepie :) Lakiernik dał dorabiając lakier 2x wiecej xyralicu do receptury :) Auto PRZED polerką ( na upartego mogłoby tak wyjechać ;) ) , w cieniu wygląda jak zwykły biały , auto nie jest matowe ( błyszczy sie jak psu jaja ) tylko zdjęcie przez odbicia świetlne tak wyszło :) W świetle zaczyna się ciekawie robić :) Lakier odbija na kolor padającego na auto światła (widać jedno foto z fleszem reszta w słoneczku już mocno popołudniowym ) :)

Efektu nie ma co oceniać póki co. Lakier na żywca prezentuje się bardzo fajnie i nie do końca wiadomo na jaki kolor się patrzy. Auto będzie się rzucać w oczy i o to chodziło :) Zdania wiadomo będę podzielone :) Poczekamy tez aż założę resztę detali jak odbiorę auto , posadzę na glebie i założę koła :)

Wnętrze póki co zostaje bezowe bo niestety nie wyrobie z finansami aby coś grubszego z nim wystrugać teraz :confused4: przez zimę się ogarnie je :) No chyba ze to mi się spodoba po poskładaniu ( bo sam nie wiem co z tych moich akrobacji wyjdzie ) to tylko fotele zmienię przednie :)

Odbiór chyba koło wtorku i wtedy coś będzie się powoli składało :hi:

było takie łądne czarne B6 prawie nie bite a wyszło jakieś białe B7 czy cuś jak tym w ogóle teraz jechać- jeszcze lakiernikowi zabrakło lakieru na dach :good: :good: :good: :good:

kiedy ujeżdzamy auto??? [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 14:11_________________________________________________i jeszcze pewnie będziesz chciał koszta ciąć i zamiast zawieszenia S obetniesz sprężyny jak w B5 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1020078ae.th.jpg

ładny podkład :decayed::good:

a tak serio, głosowałem na daytona, ale ta perła też nie taka ostatnia :kox:

jedyne co mnie niepokoi, to te białe koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oczka bolą ? :wink4:

Nie, git :good:

Przecież mówił wcześniej już, że będzie czarny :gwizdanie:

widocznie mi umknęło wśród tych kilkudziesięciu stron o kolorze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:24_________________________________________________317408_original.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mężczyzne poznaje sie po tym jak kończy a nie jak zaczyna :decayed: wiec zobaczy jak projekt z zewnątrz bedzie sie prezentował :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...