Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoczko koncz toto i wpadam bo lachony sie dziwnie patrzą jak podjezdzam z takim porozbieranym srodkiem smiley

to przestan jezdzic pod remize, przezuc sie na jakis przystanek PKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolporter jest tani ale przesyłki często mają "kuku" :decayed: Nosb dawaj adres bo rano chcę to nadać...

To juz problem glownej sortowni w Warszawie :D

Tani sa ale czyims kosztem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem kurierem w kolporterze :decayed: nie podaje się paczek tylko rzuca lub kopie na magazynie :decayed: nie wyślę niczego kolporterem za dużo się napatrzyłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem kurierem w kolporterze :decayed: nie podaje się paczek tylko rzuca lub kopie na magazynie :decayed: nie wyślę niczego kolporterem za dużo się napatrzyłem :confused4:

to zalezy od kultury pracy nie od firmy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem kurierem w kolporterze :decayed: nie podaje się paczek tylko rzuca lub kopie na magazynie :decayed: nie wyślę niczego kolporterem za dużo się napatrzyłem :confused4:

to zalezy od kultury pracy nie od firmy :good:

chyba nie- miałem lodówkę prze kolporter wysłaną i oczywiście była obita- kurier centralnie mi powiedział że rekalamacje na trasport to u nich norma a w firmie która mi wysyłała sprzęt powiedzieli że to nie pierwsza taka akcja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kto jak Kto ale ty Sysiek wiesz duzo o kurierce... Pamietasz jak zrzucałes z paki 19'?? :decayed

Ja ich nie zrzucalem, otworzylem tylko pake i ogien, same zjechaly :polew: :polew: :polew:

A tak na powaznie to 99% paczek jest uszkadzanych na glownej sortowni w warszawie. Nie wiem jak w innych miastach, w czestochowie jak tylko spedytorka zobaczy ze ktos rzuca paczkami odrazu leca kary ;)

Ktos cos pisal ze kupowal jakas lodowke i przyszla kolporterem, jezeli kupowales z electro jakos mnie nie dziwi ze byla uszkoda, ich sposob pakowania tez pozostawia wiele do zyczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos pisal ze kupowal jakas lodowke i przyszla kolporterem, jezeli kupowales z electro jakos mnie nie dziwi ze byla uszkoda, ich sposob pakowania tez pozostawia wiele do zyczenia ;)

widziałem jak ją zdejmowali z auta i jak wnosili- koleś nawet świstka że odebrałem paczkę nie miał- generalnie nie mam najlepszego zdania o tej firmie :hi: .

end OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deliverke powinien miec ze soba. A co do wnoszenia lodowki, nie jest to obowiazkiem kuriera, kazda paczka ktora wazy wiecej jak 30 kg klient wnosi sam ;) No chyba ze zaplaciles za to kurierowi ;) Jedyne co moze usprawiedliwiac ta firme to to ze sa dopiero 3 lata na rynku a nie tak jak DHL UPS itp kilka nascie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...