Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Między zegarami chyba lepiej tylko troszkę krzywo wyciął otwór ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by to w zegarach wyglądało lepiej gdyby to było naprawdę równo wycięte. Tylko szkoda że ten wyświetlacz jest trochę szerszy niż te przetłoczenie w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zaprogramować komputera tak, żeby pokazywał węziej? I wtedy wyświetlacz taki jakby pionowy zastosować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w instrukcji:

UKP współpracuje ze wszystkimi wyświetlaczami graficznymi LCD o rozdzielczości

122x32piks opartych na sterowniku NJU6450, SED1520 i pokrewne jak również z

wyświetlaczami OLED 122x32 sterownik SSD1305 (od wersji 2.0.4). Wyświetlacze o innej

rozdzielczości nie są kompatybilne.

A żeby działał z innym wyświetlaczem to z pewnością trzeba byłoby pozmieniać coś w oprogramowaniu a to tylko specjaliści potrafią :kwasny:

Myślę że gdyby było to takie proste to sprzedawali by te urządzonko z różnymi wariantami wielkości wyświetlacza :naughty:

Tu mam fotkę na której widać że w liczniku jeszcze gorzej to wygląda :kwasny:

Zdjcie009_xqqwhpp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam prośbe do użytkowników a4 1.8T 150 KM. Będę w Koszalinie w niedziele i chciałbym porównać swoje audi z innym ponieważ nie wiem czy moje autko ma wystarczająco dużo mocy. Po przesiadce z1.8 125 KM jakiegoś wielkiego szału w mocy nie czuje :kwasny: to jest pierwsze 1.8 T jakim jeżdże i nie wiem co się po tym spodziewać. Chciałbym zeby ktoś się przejechał ze mną i ocenił, porównał swoją audike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pomysł z wyświetlaczem w liczniku całkiem wygodny, przynajmniej nie trzeba odwracać wzroku na bok. Może gdyby otwór wyciąć wyżej i wyświetlacz włożyć w ramkę chrom byłoby bardziej elegancko. Oczywiście pod warunkiem posiadania ramek na pozostałych zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezesik 18, wspomniałeś o przewodach, które musiałeś prowadzić do komory silnika, ja podłączając czujnik temp. zewnętrznej zaczepiłem się przy klimatroniku kostka B pin 1 ( przewód brązowo żółty ). Tak chyba jest łatwiej. Ortodoxyjni fani marki pewnie się krzywią na takie "nieorimody", ale ja jestem pod wrażeniem, że tak młody człowiek tak śmiało sobie poczyna. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie przewodów pod maskę było nieuniknione. W tym urządzeniu temperaturę obliczana jest na podstawie spadku napięcia na termistorze (termistor jest na 3 piny - masa, zasilanie, sygnał), dlatego podłączenie pod oryginalny czujnik temperatury podłączenie nie wchodziło w grę. Tylko teraz mam termistor przy obudowie ECU i troszeczkę zawyża temperaturę, muszę go przenieść w inne miejsce.

Zostało mi do dopracowania zabudowanie wyświetlacza jeszcze lepiej, i kalibracja spalania. Jest już co raz lepiej.

Ortodoxyjni fani marki pewnie się krzywią na takie "nieorimody", ale ja jestem pod wrażeniem, że tak młody człowiek tak śmiało sobie poczyna. :smiley:

Ja tam zwykle nie przejmuje się zdaniem innym, lubię robić niekonwencjonalne rzeczy które niektórym nie przypadają do gustu, ale to przede wszystkim ma podobać się mnie:wink: Dzięki za miłe słowo, od dzieciaka lubiłem zabawy z elektryką/elektroniką i czuje się w tym niezły :kox: Ten modzik akurat jest bardzo funkcjonalny, fajnie jest poobserwować podczas jazdy aktualne spalanie.

Jadę zaraz sprawdzić koszalińskie drogi i giełdę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Jako że bywam u Was od czasu do czasu, a następna wizyta 29 lub 30 marca chętnie bym się z Wami spotkał na handshake w Koszalinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam prośbe do użytkowników a4 1.8T 150 KM. Będę w Koszalinie w niedziele i chciałbym porównać swoje audi z innym ponieważ nie wiem czy moje autko ma wystarczająco dużo mocy. Po przesiadce z1.8 125 KM jakiegoś wielkiego szału w mocy nie czuje :kwasny: to jest pierwsze 1.8 T jakim jeżdże i nie wiem co się po tym spodziewać. Chciałbym zeby ktoś się przejechał ze mną i ocenił, porównał swoją audike.

nie ma pogody na sciganie sie ale, 1.8t w serii szalu nie robi. takze nie ma co az tak wiele sie spodziewac : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masterp84 moim zdaniem, jak coś odczuwasz z mocą coś nie tak to powinieneś sprawdzić parę rzeczy. Temat poruszony na stronie Problem z A4 1.8T 150km - wykres tylko 123km ;( - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

prezesik18

pomysł z komputerem jak najbardziej fajny, wyrezanie w manetce przycisków "duży plus" o gustach sie nie powinno pisać ale mnie sie bardziej podoba między zegarami wyświetlacz. Pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie to jutro wpadnie setup na nadchodzącą wiosnę, czyli springi AP Fahrwerke -40 na obie osie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, ktos z koszalina moze mnie podpiac pod kompa celem zgrania logow? wydaje mi sie ze auto moc stracilo i nie wiem gdzie przyczyny szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poleci ktos sprawdzone miejsce, fachowca lub zaklad w celu wymiany klockow, tarcz hamulcowych i wahacza w audi a4 b8 w Koszalinie lub okolicach?

Od niedawna mieszkam w okolicach Koszalina i nie wiem do kogo warto sie udac w tym celu. Nie chce trafic na pierwszego lepszego mechanika lub zaklad naprawczy, zeby pozniej nie zalowac...

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, ktos z koszalina moze mnie podpiac pod kompa celem zgrania logow? wydaje mi sie ze auto moc stracilo i nie wiem gdzie przyczyny szukac.

mozemy Krzysiek ogarnąć jak chcesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...