Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mi się porobiły kiedyś od rozpiętek spore rozstępy przy barkach i na klatce.

wszystko zależy od tego jaką kto ma skórę, jeden będzie ostro walił kox i rósł jak na drożdżach bez rozstępów, a innemu porobią się już przy małych przyrostach.

PS: po wczorajszym wprowadzającym treningu FBW po przerwie mam wszędzie cholerne zakwasy, ale trzeba się przemęczyć i będzie znowu powrót do formy :kox:

Jak się nie chcesz męczyć zakwasami to pij sok z buraczka czerwonego (sokowirówka),odstany 2 godziny ,ale świeży.Pierwszy tydzień -1xrano,2xprzed treningiem,3xpo treningu.Nie litrami,tylko po dobrym łyku 50-75ml.W drugim tygodniu już tylko przed treningiem i rano.W trzecim tylko przed treningiem.Ważna sprawa,żeby był odstany,bo daje po żołądku i żle smakuje surowizną.Jedno wyciskanie soku dziennie jest najwygodniej.Sposób mało popularny ,a działanie 100%.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 18:53_________________________________________________Jakby się zakwasy utrzymywały to więcej soku.Tylko pierwsze razy mniej bo rewolucja żołądka murowana.

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________Pisaliście o rozstępach.Też mam nawet 1cm szerokości.A człowiek młody i gupi był,bo się nie chciało smarować.Polecam krem VICHY,i olejki dla kobiet w ciąży,gdzie baza to olejek arachidowy o ile dobrze pamiętam.

Jest jeszcze coś co się nazywa zamykanie rozstępów czy cóś laserem.Nie aż takie drogie i ponoć efekt nawet fajny.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 19:04_________________________________________________A propo's rozstępów to robią się także przy szybkim chudnięciu.Mój brat tak ma,szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

są rozstępy są postępy ;) jak ktoś dłużej ćwiczy to i tak wyjdą :P zakwasy z czasem same przejdą i mięsień sie przyzwyczai :good:

10 lat temu też mi nie wadziły :cool1: Ja żeby nie sok to musiałbym wziąć urlop z roboty,żeby wystartować,takie zakwasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój lekarz kiedyś przy wizycie zauważył rozstępy i przepisał mi maść na blizny (Cepan), śmierdzi jak cholera ale rozstępy robią się blade i niewidoczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój lekarz kiedyś przy wizycie zauważył rozstępy i przepisał mi maść na blizny (Cepan), śmierdzi jak cholera ale rozstępy robią się blade i niewidoczne :good:

najlepszy jest dębosan ale w okładach

decha 1,5m :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę...w końcu leciałem na masie :wink4:

pokaż jak to teraz wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też 111kg ;(

No to się trzeba wziąć za siebie ;)

Dietka plus cardio i pójdzie w dół.

nie jest łatwo....żona dobra ciasta robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko ta ławka za 330zł to dobry wybór czy lepiej dopłacić i wziąść tą droższą ? Ta tańsza chyba mało stabilna może być hmm ??

http://allegro.pl/magnus-bh40kg-lawka-modlitewnik-stojaki-hit-i2043259472.html

http://allegro.pl/lawka-treningowa-7828lb-thorn-dostawa-gratis-i2070530075.html

z góry dzieki za odpowiedziedź i pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą bym odpuścił, nie wygląda zbyt stabilnie :cool1:

przejrzyj ofertę keltona - co prawda opinie są podzielone, ale moim zdaniem mają całkiem niezłe ławki w przyzwoitych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obciążenie jakie polecasz tylko żeliwne ??[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 17:35_________________________________________________Dobrze michal_s87, że mi o nich napisałeś znalazłem fajną ławke http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/2 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...