Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Spartan_Wroc., miałeś pomyśleć :rolleyes:

ten jaki napalony :kox: :kox:

;( ;(

:decayed:

a pozniej :jerk: :jerk: :jerk::polew:

wychodzę z założenia że jeżeli podaję wymiary to udowodnię to fotką, przy czym można zobaczyć BF, bo wiesz pisząc 50 w witce to zasadnicza różnica mając BF na granicy 15% a 30 :embarrassed:

50 w łapie to nie mój priorytet... max to te wymiary ktore sa obecnie... wieksze obwody przyeszkadzaly by w innych treningach :wink4: a nie mam nawet tendencji do tycia wiec bf tez ok :wink4: bedzie zdjecie to wrzuce... nie bede sie spinal zeby tak udowadniac bo mi nie zalezy...no i to w koncu nie fotka.pl :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o ile mnie wzrok nie myli to gość ma tam trzy nitrobolony, przy tej budowie to gościa potarga :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

no ladnie jak widac ,jak sie chce to mozna :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Panowie efektywność Waszych treningów w styczniu ? Ja dziś zacząłem 4-ty tydzień na siłowni, wykonując różne ćwiczenia na poszczególne partie + każdorazowo bieżnia i brzuszki i efekt: 3,6 kg mniej w ciągu 3 tygodni. Zero jakichkolwiek reduktorów, odżywek czy czegokolwiek innego. No rzecz jasna zmienim tylko trochę nawyki żywieniowe :)

dobrze jest tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już długo nie ćwiczę ale z tego co pamiętam Coleman jeśli chcesz ćwiczyć na masę to musisz się trzymać pewnych zasad ilość serii oraz ilość powtórzeń czas przerw między seriami a także odpowiednia dieta jeśli ci masa słabo idzie albo wogóle to prawdopodobnie masz z dietą coś nie tak bo odpowiednia dieta to podstawa same ćwiczenia tyle nie dadzą co odpowiednia dieta poszukaj w necie napewno coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedzialek

Klata

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3serie

WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 2serie

WYCISKANIA POZIOME W SIADZIE NA MASZYNIE 2serie

Triceps

WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI W SIADZIE 3serie

PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC 4serie

Wtorek

Plecy

ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 3serie

PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 3serie

”MARTWY CIĄG” 3serie

WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” 3serie

Czwartek:

Biceps:

UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 4serie

UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 3serie

Barki:

Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4serie

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3serie

Piątek

Nogi:

HACK-PRZYSIADY 3serie

WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE) 3serie

PRZYSIADY WYKROCZNE 3serie

Wznosy na palce 3serie

takie cos dobre [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 18:17_________________________________________________a diety nigdy nie mialem wpiepszam co sie da starm sie tylko co jakies 2h jesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało serii , duże partie od 12-15serii, małe 9-12serii, dorzuć co najmniej jeszcze po ćwiczeniu do każdej partii, mięśnie żeby fajne rosły potrzebują silnego bodźca do wzrostu

co do wzrostu masy to wymaga cierpliwości lepiej 10kg suchej masy mięśniowej niż 30kg smalcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram kolegę wyżej takie jak ty serie podałeś to są na siłe jak byś większym ciężarem ćwiczył z tego co pamiętam. A ile powtórzeń w seriach robisz i jaki odpoczynek między seriami?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 19:02_________________________________________________a no właśnie i to jest błąd bo same ćwiczenia bez odpowiedniej diety ci dużo nie dadzą dlatego tak słabe przyrosty. A posiłków najlepiej 5-6 dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...