Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanie, chodze już od kilku miesięcy na siłownie nic poza amino 9000 z Olimpu nie biore, mam zamiar kupić jeszcze BCA ale o co mi chodzi...chce zacząć biegać. Czy bieganie i siłownia nie kolidują ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chodzi o stracenie brzucha, jedni mowia mi że nie biegac a drudzy ze to jedyny sposob aby stacić brzuch. Więc jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o stracenie brzucha, jedni mowia mi że nie biegac a drudzy ze to jedyny sposob aby stacić brzuch. Więc jak to z tym jest?

ja niedawno dołożyłem do siłowni (3x w tyg) bieganie (5x w tyg), efekt - w miesiąc 6kg w dół, opona powoli z brzucha schodzi. Jeżeli chcesz schudnąć to bieganie obowiązkowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

dołóż jedno albo dwa ćwiczenia na brzuch 3 x w tyg i dorzuć bieganie. A na mięśnie BCAA to nie zejdzie z nich tak bardzo.

ja zacząłem biegać po treningach masowych, ale ja musiałem schudnąć, bo od niedawna trenuję. Odchudzanie startowałem przy prawie 97 kilo :decayed: aktualnie 89 i cisnę dalej w dół. Tak jak wyżej pisałem BCAA osłonowo na mięśnie i nie będzie dużych spadków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie o to mi chodzilo:decayed: bieganie mam tylko 2 x w tygodniu, narazie przy tym zostane, zobaczymy jakie efekty bedą po jakims czasie :wink:

no ja tez chodze 3 x w tygodniu waga 85kg ale mi przeszkadza tylko brzuch, nie chce wyschnac calkowicie tam gdzie nei trzeba czyli np klatka barki itd :wink:

dołóż jedno albo dwa ćwiczenia na brzuch 3 x w tyg i dorzuć bieganie. A na mięśnie BCAA to nie zejdzie z nich tak bardzo.

ja zacząłem biegać po treningach masowych, ale ja musiałem schudnąć, bo od niedawna trenuję. Odchudzanie startowałem przy prawie 97 kilo :decayed: aktualnie 89 i cisnę dalej w dół. Tak jak wyżej pisałem BCAA osłonowo na mięśnie i nie będzie dużych spadków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

ajjjj współczuję... Tylko szycia? nie połamałeś się? na 900rr ?

Na sc33. Na szczęście tylko szycia, prędkość była lajtowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wyłączony z treningów :facepalm: Wyebałem się na moto i łydka poszyta :doh:

ajjjj współczuję... Tylko szycia? nie połamałeś się? na 900rr ?

Na sc33. Na szczęście tylko szycia, prędkość była lajtowa :wink:

No to szczęście w nieszczęściu że tylko szwy. Regeneruj się szybko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szczęście w nieszczęściu że tylko szwy. Regeneruj się szybko :wink:

Dzięki wielkie :drinks: Jutro będę wiedział kiedy mi szwy ściągną i dalej jedziemy z tym żelastwem :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmb samo wsobie to nic nie daje, ale jak walisz cykl na kreatynie to możesz jako dodatek Barc trochę lepiej idzie.

Kreatyna + hmb to bardzo dobre połączenie a w przerwie np tribullus. No i do tego jakieś białko na noc.

A co do biegania to w niczym nie przeszkadza a wręcz przeciwnie. Ja np biegam 3x w tygodniu po ok 10km + 3x siłka i każdy trening na siłowni zaczynam od 5 minut rozgrzewki na bieżni + 12 minut biegu szybkiego(tak ok 2800m). A później trening siłowy (drążek,brzuch,wyciskanie płaskie,uginanie ramion na poręczach,martwy ciąg, wszystko to w różnych konfiguracjach) trochę w trybie crossfitowym. Na koniec 2000m wiosła. Cały czas utrzymuję wagę w przedziale 88-90 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..trza mi ćwiczenia na dół brzucha bo za wuj nie mogę zrzucić..góra jest ok..ale dól pada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..trza mi ćwiczenia na dół brzucha bo mi trochę tłuszczu dynda :wink:

Poszukaj na necie "ABS 8 min " i do tego bieganie , rowerek i dyndanie się skończy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie odpada, ale po treningu siadam na rower, wioślarza albo orbitrek ..do tego żrę Thermo Slim który po którym płynę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...