Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Rząd już nas załatwił od 1 stycznia zapominamy o 22% taniej za ON na 2 lata

A znając życie już na zawsze ale tak sobie wybraliśmy więc na co narzekamy?

od 1 stycznia 23% :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze :good:

może te pedryle,co ruszają spod świateł jak żółwie,żeby tylko jak najmniej paliwa spalić,albo jada na trasie 80km/h,przestaną w końcu jeździć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5zł realna cena już dziś Warszawa ul.Grzybowska na orlenie za ON verwa 4.99zł płaciłem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinowo normalnie :kwasny:

..ale gaz w miejscu stoi z tego co mi wiadomo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gazol ani drgnie ;s pamietam jak pracowalem na stacji hmm 2 albo 3 lata temu. 95 po 3.03 bylo;o ropa chyba 2,5.. teraz pozostaje dogadac sie z kolejarzem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy rządzący, taki kraj.

W Skawinie na razie PB95 - 4,54 zł/litr. Sądze, że czasy kiedy benzyna była za 3,20 zł/litr już nie wrócą. Siedząc cicho nic nie zdziałamy. Ile było mówione o różnych rodzajach protestach, ale liczą się czyny, a nie słowa. Doją nas na każdym kroku... :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankowałem w sobotę Vervę ON za 4,54... pocieszam się tylko myślą, że u nas paliwo i tak jest tanie w porównaniu np do Niemiec :decayed:

ja mogę płacić tyle co w Niemczech, abym tylko jeszcze miał ich zarobki. Policz ile można kupić paliwa u nas za średnia krajową a ile u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankowałem w sobotę Vervę ON za 4,54... pocieszam się tylko myślą, że u nas paliwo i tak jest tanie w porównaniu np do Niemiec :decayed:

moze i w Niemczech drozsze ale nie dla Niemca... dla Ukrainca nasze paliwo tez jest mega drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( no dramat się robi powoli. Gaz w moim przypadku przestaje być opłacalny przy silniczku ciągnącym 10 :/ przecież teraz dojeżdżając do roboty To większość się wyda na paliwo...

Jestem jeszcze ciekaw za ile ceny paliw przełożą się na ceny biletów w komunikacji międzymiastowej. Już ceny są za***iste, ale mimo wszystko opłaca się jeszcze autem jechać ale nie idzie nic w dobrym kierunku nic...

A może nasz rząd chce byśmy na pieszo chodzili ?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nasz rząd chce byśmy na pieszo chodzili ?? :polew:

że niby Polska ma być ekologicznym krajem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wybraliście rząd i takiego prezydenta a teraz narzekacie? :cool1: Proponuję pomyśleć o tym przy urnach wyborczych.. :rolleyes: Zamiast zacząć oszczędności od siebie i swoje diety chociażby obniżyć na 2 lata to jak zwykle od ludzi ciągną a sami kradną na prawo i lewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja już od dawna śmigam do pracy komunikacją miejską :wallbash:

za bilet miesięczny na jedną linie daje 62zł, a na paliwo wydawałem ponad 300zł :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 15:26_________________________________________________

Taki wybraliście rząd i takiego prezydenta a teraz narzekacie? :cool1: Proponuję pomyśleć o tym przy urnach wyborczych.. :rolleyes:

Palikot na prezydenta :kox: wypleni pasożytów od koryta (kościół) :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeździjcie komunikacją miejską albo kupcie sobie rowery, a nie tylko narzekacie :gwizdanie:

zwykły szary człowiek nic z tym nie zrobi, chyba że w końcu ludzie wyjdą na ulicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...