Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

jak ps3 nie :naughty: kolego sam sobie to zorbiłem a gry wypalam też sam na zewnętrznej nagrywarce blue :> :> łyka prawie wszytko

ciekawe ciekawe, opowiadaj , moze byc PW :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ps3 nie :naughty: kolego sam sobie to zorbiłem a gry wypalam też sam na zewnętrznej nagrywarce blue :> :> łyka prawie wszytko

Nieźle czekam na info jak to robisz i skąd ściągasz obrazy :polew: :polew: :polew: :polewa

A tu mała ciekawostka http://robson.pl/?p=42&id=420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie 360, wszystko smiga ladnie :)

A tak swoją drogą to może Wii? Też jest złamane ;)

Przy problemach z 3ROD także można sobie poradzić, podobno ludzie wysyłają takie konsole do MS i dostają naprawione lub nowe ;) Oczywiście MS dał 3 lata GW na tę usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy problemach z 3ROD także można sobie poradzić, podobno ludzie wysyłają takie konsole do MS i dostają naprawione lub nowe ;) Oczywiście MS dał 3 lata GW na tę usterkę.

Ja juz chwalilem nie raz serwis MS... jest naprawda klasa. Ja dostalem nowa konsole, 2 lata po kupnie zlapala ROD'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata po kupnie zlapala ROD'a.

a co to jest ????

Taka choroba Xboxa.Red Ring Of The Dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka choroba Xboxa.Red Ring Of The Dead

aaaa , to znam. ale chyba w tych nowych nie występuje , nie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występuje prawie w każdym modelu. Czasami jest to spowodowane przegrzaniem a czasami nawet na chwile możemy zobaczyć 3 czerwone pierścienie po zbyt szybkim uruchomieniu konsoli, tzn. po włożeniu wtyczki do prądu chwilkę należy odczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa , to znam. ale chyba w tych nowych nie występuje , nie ????

wystepuje, ale nie od razu... trzeba naprawde spedzic kilkaset h przy konsoli.

kumpel ostatnio wysylal elite'a z rodem do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - a ja mam pytanko. Podłączyłem X'a pod net, ładnie się niby uaktualnił, ale menu nie zmieniło mi się na NXE (chyba, że opcje, które są w linku, wychodzą dopiero po podłączeniu się do LIVE'a)

Chodzi mi o takie, jak podane w linku.

Na początku widać, że można również na poszczególnych zakładkach przeglądać menu w pionie. Czy takie coś jest dopiero po zarejestrowaniu się na XBOX Live, czy bez podłączenia do neta też??

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się zarejestrować, bo cały czas po wpisaniu maila, hasła, itp wyskakuje mi komunikat, że usługa Live jest w tym momencie niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81,

nie wierze, ze nie masz NXE, przeciez masz nowa konsole...

Twoj interfejs wyglada zupelnie inaczej niz ten na video?

O ktorych opcjach mowisz, ze ich nie masz?

Na początku widać, że można również na poszczególnych zakładkach przeglądać menu w pionie.

Poczatek - rozumiem, ze mowisz o szaro-zielonym tle i samym starcie filmu? Jesli Twoj interfejs nie wyglada tak samo, to chyba kupiles konsole sprzed roku...

Jesli natomiast mowisz o menu, ktore wyskakuje na ciemnym tle w postaci takich pionowych zakladek, to mnie poprostu rozwaliles :decayed: Wystarczy wcisnac kulke z logo X na padzie.

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę się zarejestrować, bo cały czas po wpisaniu maila, hasła, itp wyskakuje mi komunikat, że usługa Live jest w tym momencie niedostępna.

Poczytaj w necie na ten temat. Niestety oficjalnie Live'a w Polsce nie ma.

Natomiast wystarczy w internecie znalezc jakis istniejacy adres w Londynie [np. jakiegos sklepu] i podac go podczas rejestracji. Wtedy normalnie rejestrujesz sobie konto po podaniu fikcyjnego adresu, Twojego maila itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak się zarejestrowałem na xbox.com pod swoim adresem, tonie będę miał możliwości korzystania z niego, czy jak :shocked: (pisz możliwości zmiany stanu faktycznego na PW proszę)

Fly - moja konsolka jest z 22.04,2009, więc stara na bank nie jest - NXE może i mam, a jeszcze sam nie wiem dokladnie :>

Jak napisałem wyżej, te opcje o których pisałem (marketplace, itp) dostępne są najprawdopodobniej na xbox live, do którego nie mogę się podłączyć - dlatego go nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary.. pisz jasniej, naprawde. ;)

NXE to poprostu interface, menu... czyli to co widzisz na tym filmiku.

Co do marketplace - to oczywiste jest przeciez, ze nie bedziesz mial do niego dostepu jesli konsola nie jest podpieta pod net lub nie masz konta Live [gamertaga].

Jak podales zle/falszywe dane podczas rejestracji - to lepiej zmien na jakies prawdziwe, ja w ten sposob zarobilem bana na poprzednei konto...

Swojego adresu nie mozesz podac, bo w Polsce oficjalnie Live nie dziala, ale kazdy niego korzysta podajac jakies zagraniczne dane podczas rejestracji.

Jest to absurd... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złamane :wink4:

może mam kiepski dzień na myślenie... ale jak mam rozumieć to emotikonkę?

"politowanie" - tak prezes patrzy na nas wszystkich , z politowaniem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary.. pisz jasniej, naprawde. ;)

NXE to poprostu interface, menu... czyli to co widzisz na tym filmiku.

Co do marketplace - to oczywiste jest przeciez, ze nie bedziesz mial do niego dostepu jesli konsola nie jest podpieta pod net lub nie masz konta Live [gamertaga].

Jak podales zle/falszywe dane podczas rejestracji - to lepiej zmien na jakies prawdziwe, ja w ten sposob zarobilem bana na poprzednei konto...

Swojego adresu nie mozesz podac, bo w Polsce oficjalnie Live nie dziala, ale kazdy niego korzysta podajac jakies zagraniczne dane podczas rejestracji.

Jest to absurd... niestety.

Fly - już wyjaśniam o co mi chodziło.

1. Menu o którym pisałem - nie miałem w głównym interface opcji marketplace, znajomi, itp, pomimo, że byłem podłączony pod net. Jak zmieniłem kraj na GB w ustawieniach początkowych profilu, to się pojawiło, ale nie mam do nich dostępu, nie mając Live'a

2. Dane podałem prawdziwe przy rejestrowaniu konsoli i teraz nie wiem, jak rejestracja konsoli ma się do rejestracji xlive'a - czy to jest to samo? Obawiałem się o gwarancję, więc podałem swoje

3. Czy mogę się zarejestrować na XLive'a pod tym samym mail'em, co rejestrowałem konsolę, ale dać adres jakiś GB? Teraz z poziomu konsoli jak chcę dołączyć do XLive'a, pod tym samym gamertagiem, co rejestrowałem konsolę, to wyskakuje komunikat o porażkach regionalnych M$ :>

Proszę o jakieś organoleptyczne wyjaśnienie (może być na PW), bom trepowaty w tej kwestii nieco :naughty:

PS Dodam tylko, że stworzyłem drugi profil z poziomu konsoli, pod innym mail'em i Gamertagiem, dałem jako GB i od razu zaskoczył. Zrobił mi się iesiąc XBL Gold.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...