Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ? 179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wszytko robie w aso.

Na szczescie nie mam longlife, zmieniam co 15k kilometrów. :cool:

Dzieki za pomoc :a4fan: :biggrin:

Opublikowano

Ja zalewam mobil s 10/40 a stara b3 zalewalem lotosem10/40 i uwazam ze oba sa dobre, ale do shella sie zrazilem. :biggrin:

Opublikowano

Ja wlewam Castrol magnatec Diesel 5w-40 Api cf i wszystko jak najlepszym porzadku

Opublikowano

Co powiecie na taki olej PANOLIN SAE 5W40 [szwajcarska produkcja] Mój znajomy jezdzi tam :a4fan: i to zalewa

Opublikowano

Ja jezdzilem do tej pory na Castrolu 10W40 ale cos z nim nie halo...

Jakis sku...n cos juz kreci,wiec zmienilem na mobila S,tylko tego co sie kupuje poza Polska.

Koszt w sumie nie wiele wiekszy ,po przeliczeniu wychodzi 145pln plus filtr knechta za 27pln.

Wymienilem w niedziele i sie zdziwilem jakby ciszej chodzi...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

cZEMU POZA poLSKĄ.CZYJEST LEPSZY?? sZWAGIER JEST W DEUTCHLAND, JUTRO JEDZIE TO BYMI KUPIŁ

Opublikowano

Mobil One 5w50 syntetyk

Opublikowano

Motul 300V Competizione 15w50 - full synthetic !!!

Przebieg 260 000.

Opublikowano

Ja jezdze A4 z silnikiem 2.0 i w serwisie wlali mi jakies tanie, zanane tylko w Anglii gowno firmy Comma.

Praca silnika na tym oleju wcale mi sie nie podoba i zamierzam w najblizszym czasie zalac Mobilem1, chyba 5-W30 albo 5-W40.

Czy sadzicie ze powinienem siegnac po Mobila1 S, czy bylby lepszy?[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2007, 09:25 _________________________________________________Dodam jeszcze ze na liczniku mam 60.000km.

Opublikowano

Mobil napewno lepszy marka mowi sama za siebie ja, od poczatku jezdze na mobilu i nie narzekam, jezdzilem na syntetyku 5W40 ale przy ostatniej zmianie zmienilem na polsyntetyk poniewaz auto ma przejechane ponad 150tys.

Opublikowano

Moja :audi: była zalana Castrolem 505.01. Niestety miałem trudności ze znalezieniem tego oleju więc zmieniłem na Castrol Edge 505.01 (5l-185PLN). Zrobiłem 2000km i narazie spoko.

Opublikowano

Ja w swojej :audi: mam LOTOS SEMISYNTETIC i jak na razie nie narzekam

Opublikowano

Jezeli juz mowimy o szczegolach, to Mobil 1 ESP Formula 5W-30 czy Mobil Synt S 5W-40 :tongue:

Oczywiscie wciaz mowimy o jednostce 2.0 benzin, bez turbodoladowania :embarrassed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2007, 23:20 _________________________________________________Wybaczcie ze znowu powracam do tematu. Już za tydzień będę wymieniał olej. Dlatego że auto ma przejechane tylko 60.000 zdecydowałem sie na Mobil 1 ESP Formula 5w30.

Pozostaje tylko jedna kwestia; obecnie mam zalany 5w30 półsyntetyk, pytanie brzmi jak zaleje teraz olejem syntetykiem to czy silnikowi może zaszkodzić :confused4: Czy może lepiej pozostać przy półsyntetyku?

Niech moc będzie z :a4fan:

Opublikowano

WItam

Dzisiaj wlałem do :audi: mobil 1 10w40 turboD superM czy cos takiego dalem za niego 90 zł wczesniej był orlen 5w40 autko ma powyżej 160 tys.A tak w zasadzie to nie wiem od ilu km powinno stosowac się półsyntetyki ??

pozdrawiam

Opublikowano

Za namową mechanika dałem sobie wlać platinuma 10W40 i jestem bardzo niezadowolony :angry: Jak miałem wlanego castrola to silniczek cicho pracował, a po przejechaniu, na tym czymś, 3k km zaczynają cykać zawory :thumbdown:

Opublikowano

A czytał ktos z was to, ciekawe wypracowanie na temat olejów.

http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mobil 1 półsyntetyk przebieg 187 tyś. i jest ok :th:

Opublikowano

kiedy kupiłem Autko wlany był shell,tylko za nic nie wiedzialem jaki...teraz wymienilem i zalałem MOBIL 10W-40

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A czytał ktos z was to, ciekawe wypracowanie na temat olejów.

http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf

W świetle tego co przeczytałem w tym nazwijmy to, artykule, jeżdżę na półsyntetycznym oleju syntetycznym Mobil Synt S Special V 5W-40 :-)

Opublikowano

Ja jezdze na SHell Helix Plus 10W-40i nie nazekam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.